1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Transfer Teklifi

Default Transfer Teklifi

Konusu varmıydı baktım bulamadım. Var ise kusura bakmayın.

Hertha Berlini yönetiyorum. Sorumluluklardan çoğu şeyi kendime ayarladım. Fakat benm yerime kabul ediliyor. Sorumluluklardan bakıyorum AS Takım için hepsini kendi adıma ilgilenicem diye ayarlı. Fakat teklifler bana yansımıyor. Kabul edilip edilmediği haberi geliyor yalnıza.

Neden olabilir ?

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

bu gibi durumları yönetim bazen kendi inisiyatif kullanarak kabul ediyor , başıma çok gelmiş bir olay ; ki sizde de aynı durum mevcut. oyuncunuza şimdiye kadarki klüp tarihinin en yüksek bonservisi teklif edilince bu gibi durumlarda başkan sizin adınıza karar veriyor. çok oyuncumu bu şekilde kaybetmişliğim var

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by AYDINLI_09 View Post
    bu gibi durumları yönetim bazen kendi inisiyatif kullanarak kabul ediyor , başıma çok gelmiş bir olay ; ki sizde de aynı durum mevcut. oyuncunuza şimdiye kadarki klüp tarihinin en yüksek bonservisi teklif edilince bu gibi durumlarda başkan sizin adınıza karar veriyor. çok oyuncumu bu şekilde kaybetmişliğim var
    Ama bu dediğin olsa bile başlığın altında belirtmesi gerekiyor yönetim teklifi yüksek bulduğundan sizin adınıza onayladı vs.Burada o yok.
    malatyAdana!

Mesaj Yetkileri