1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Kulüp Derbileri

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Kulüp Derbileri

Inter ile oynarken farkettim ki kulüp-genel ekranında bulunan "derbiler" kısmında bir sorun var. Şöyle ki;

Milan ile olan derbide "della Madonnina Derbisi" yazıyor ancak Atalanta ile olan derbide sadece "Derbisi" yazıyor..

Aynı problem Atalanta'nın ekranında da var hem de Inter dışında Brescia ile olan derbisinde de bu şekilde yazıyor.

SS alma fırsatım olmadı ama başka kulüplerde de az da olsa bu sorun mevcut..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu sorun yalnızca bende mi var?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çeviri hatası olabilir. SS alırsanız ve cümleyi tüm hali ile yazarsanız kontrol eder arkadaşlar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu sorun bir tek bende mi var acaba?

dostum bende de öyle, atalanta ve inter kulüp bilgilerinde ikisinde de böyle

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    dostum bende de öyle, atalanta ve inter kulüp bilgilerinde ikisinde de böyle
    Peki böyle olmasının nedeni ne acaba? Kötü gözüküyor.. Ezeli ve diğer rakiplerde de yazmıyor zaten.. Ne derbisi acaba bu?

Quote Originally Posted by Artul View Post
    Peki böyle olmasının nedeni ne acaba? Kötü gözüküyor.. Ezeli ve diğer rakiplerde de yazmıyor zaten.. Ne derbisi acaba bu?
    hocam bilemiyorum da, dili ingilizce yapınca da böyle oluyor, dilden değil de yanlış girilmiş ya da artık italyada böyle mi bu ikilinin arası derbicik gibi

http://www.wiki-zero.com/index.php?q...c19pbl9JdGFseQ

İtalya'da bir sürü derbi var. Türkiye ile örneklendirirsem, Fenerbahçe-Bursaspor maçına Marmara derbisi demek gibi birşey oluyor Atalanta-İnter derbisi de Lombardiya bölgesi derbisi. O yüzden sadece derbi diyip geçmişler bence.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ferdiozan View Post
    http://www.wiki-zero.com/index.php?q...c19pbl9JdGFseQ

İtalya'da bir sürü derbi var. Türkiye ile örneklendirirsem, Fenerbahçe-Bursaspor maçına Marmara derbisi demek gibi birşey oluyor Atalanta-İnter derbisi de Lombardiya bölgesi derbisi. O yüzden sadece derbi diyip geçmişler bence.
    Evet biliyorum ama o zaman "Derbisi" yazmak yerine "Lombardiya Derbisi" yazmak gerekmez mi?

Merhaba Arkadaşlar,

FM2016 oynuyorum. Bu oyuna 2018' deki kadroları güncelleyerek oyun başlatabilir miyiz ?
    Editor vs herhangi bir yolu varmı tüm ligler ve takımlar için aynı güncellemeyi yapabilmek ?

Teşekkürler.

12. Default

Dil ile alakalı bir problem

Mesaj Yetkileri