1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Taktik Sorunu

Default Taktik Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben bu sıcak yaz günlerinde biraz olsun bunalmaktan kaçmak için bu güzel oyunu Steam üzerinden aldım ve Nazilli Bld. takımıyla bir kariyer açtım, ancak bir sorunum var ki taktik yapımıyla alakalı, Milanın 2007 deki efsane kadrosunu oynadığı futbolu bir önceki jenerasyon iyi bilir işte ben bu dönemlerdeki milanın sağlam futbolunu takımıma uyarlamaya çalışıyorum ancak oyundaki taktiksel bilgim kısıtlı, sizinde desteğinizle bu taktiği oluşturabilirmiyiz?

ilk sezonumda karışık birşeyler denemiştim şu an PTT birinci ligdeyim, önerilerinizi bekliyorum

Last edited by Aquamarine : 02.Ağustos.2018 at 20:17

hadi arkadaşlar fm tutkunları yardımlarınızı bekliyorum, halledelim şu işi

baklava dizilimini mi diyosun orta alan karo şeklinde 2 forvet

Dar alan, kısa pas, ortadan oyna, rakip ceza alanına paslaşarak gir yapabilirsin takım talimatlarından

beklere de kanat bek destek verirsen orta alananın biraz önüne kadar ataklara destek verirler, dilersen hücum yap çizgiye kadar insinler ama biraz açık verirler öyle cafu gibi adamın yoksa

fotodaki seedorf ve gattuso dinamo rolünde olabilir

işine yarayabilecek birkaç analiz
    DIAMOND TACTIC

442 DIAMOND

teşekkür ederim az biraz birşeyler oturdu kafamda.

baklava dizilimi değilde 4 3 2 1 christmas tree olanına öneri alabilirmiyim

hocam üstte saydıklarım bu dizilim için de uygun, merkez cok adamlı ve kanatsız olunca ortadan oynayıp dar alanda oynamak lazım

Not: tempo ve pres açınca defansif çok katı sistemde düzgün paslaşamıyoruz, ama takım çok fena baskılı sert oynuyor.

Last edited by Aquamarine : 02.Ağustos.2018 at 19:46

Mesaj Yetkileri