1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Genie Scout 18.3 çalışmama sorunu

1. Default Genie Scout 18.3 çalışmama sorunu

Arkadaşlar merhaba cm 03-04 'den beri bu oyunu oynuyorum. Fm ye son guncelleme geldikten sonra Genie scout 18 calismiyor. Son surum 2.2 ile uyumlu. 3.0 ile uyumlu olan çıkmadı. Bu işi çözebilen var mi?
    Yorumlardan okuduğum kadarıyla omer abi perpetua turkiye araştırmacısı, abi bu konuda nasıl yardımcı olabilirsin?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güncellemesi çıkana kadar beklemek zorundasınız ne yazık ki. Ya da oyunun kendi in-game editor'unu satın alabilirsiniz. Ya da bir başka dışardan scout programı kullanabilirsiniz.

Ama oyunda iyi scoutlara sahip olmakta yeterli açıkçası. Scouting sistemi oldukça başarılı oyunda.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

3. Default

Çok teşekkür ederim yardımınız icin. Oyunu steamden satın almıştım. Dediginiz program içinde mi acaba? Başka scout programı için öneriniz var mi? Iyi gözlemcilere sahibim ama kendi oyuncumun puanını goremiyorum oyunda sadece benim takımda olmayan oyuncuların puanını görebiliyorum. Acaba böyle birşey var da ben mi bilmiyorum? Ilk 11 de oynayan bir iki tane yaşlanan oyuncum vardı artık yedeğe alıyorum gondersem mi rotasyon oyuncusu mu yapsam karar veremiyorum.
    Last edited by Ozzi2389 : 06.Mart.2018 at 16:34

4. Default

Allah rızası için scout programı bilen varsa yazsin lutfen. Yabancı oyuncuların yarısını sattım, parayı buldum transfer yapamıyorum.

Genie Scout free çıkmadı mı hala? Ben bağış yaparak aldığım için güncellemenin ertesi gününde direkt geliyor bize.

6. Default

Çıkmadı hala. Ne kadar bağış acaba?

Minimum 5$. Şu adrese tıklayarak bakabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Yeni konu açmak istemedim buradan sormak istiyorum. Önceki yıllarda fm genia scout keşfettiğimiz 15-18 yaşında potansiyel futbolculara teklif verirken genia scout iddia edilen ücreti söyler hemen kabul ederlerdi. 2017 bu işe yaramıyor. Direk olarak 10m pound fiyat 40 kadar çıkıyor. 2018 versiyonunda da öyle mi ? Yoksa almaya gerek duymayacağım.

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    Yeni konu açmak istemedim buradan sormak istiyorum. Önceki yıllarda fm genia scout keşfettiğimiz 15-18 yaşında potansiyel futbolculara teklif verirken genia scout iddia edilen ücreti söyler hemen kabul ederlerdi. 2017 bu işe yaramıyor. Direk olarak 10m pound fiyat 40 kadar çıkıyor. 2018 versiyonunda da öyle mi ? Yoksa almaya gerek duymayacağım.
    Evet öyle. Artık tahmin edebilmesine izin vermiyormuş oyun kodları.

Mesaj Yetkileri