1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Maç Masası Formatı

1. Default Maç Masası Formatı

Tivibu Spor da maç maçası programı Ali Ece nin önderdligiyle bir Fm turnuvası düzenliyor lig yaptılar aynı turnuvayı bizde yapalım mı çekilişle takımları belirleriz talep çok olursa çok fazla ligi dahil ederiz. Herkes bir takımı yönetebilir ama örnek : Ajax ı yöneten kişi yeni açılacak ligdeki bir takımı yönetme isteği olumsuz olacaktır çünkü bu turnuvada herkes olsun istiyoruz. ödül olarak ta sitenin belirlediği ödüller verilebilir eğer ödül konacaksa ki konmasa da olur maksat eğlence. Benim gibi düşünen arkadaşlar buraya yorum yapsın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bencede böyle bir organizasyon olursa güzel olur.

güzel olur

4. Default

güzel ne kelime tadından yenmez biraz daha fazla katılım olursa bu iş olur gençler hadi hayırlısı bakam

Zamanında Bu Formatın Aynısını Düzenlemiştik. Turksportal Challenge League 2009'da ve Turksportal Summer League 2011'de Uyguladık Biz.

Artık Forum Olarak Küçüldüğümüz İçin Turnuva Kariyer vs. Gibi Alanları Diğer Fan Sitelerine Yönlendiriyoruz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

6. Default

tekrardan yapalım

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Detaylı alt yapı çalışması, ön hazırlık ve reklamının yapılması gerek bu tür organizasyonların. TV platformunda bile yaparlarken çok büyük sorunlar yaşadıklarını düşünüyorum ve bu durumda oldukça kısıtlı imkanlarla bunu yapmak çok zor. Yapılmaz değil sadece inanılmaz uğraş gerektirecek bir proje. Her ne olursa olsun ben soğuk bakmıyorum bu tür durumlara ancak bunun yeri forum olmaz sanırım. Sosyal platformlar olabilir yine de...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

8. Default

bunu yapamaz mıyız peki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ufak bir turnuva yapılabilir belki. 8 ya da 12 kişi toplanırsa
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Ufak bir turnuva yapılabilir belki. 8 ya da 12 kişi toplanırsa
    Site yönetiminin bileceği iş tabii ama bence daha fazla kişi de rahatça toplanabilir. Organizasyonla ilgilenecek görevli sıkıntı olabilir ama o iş için de Editör, Moderatör falan olmasa bile istekli olacak insanlar da olacaktır sanırım.

Son ödüllü FM turnuvası gayet keyifli geçmişti bu arada.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ödüllü bir turnuva olabilir belki de 16 kişilikten. Ödül olunca aktif oluyor insanlar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

12. Default

lig yaparız direkt işte 18 veya 20 kişilik kura çekeriz kim hangi takımı alırsa kaderine

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ödül kendi açımdan hiç önemli değil, ilk başta deneme amaçlı hızlı bi turnuva yapılabilir eğer tutarsa daha ayrıntılı bişeye geçeriz.

14. Default

ödüllü olursa yapılabilir

15. Default

Sponsor anlaşması yapılmalı bir oyun sitesiyle ödüller de oyun olmalı ödüller hakkında bilgi ben verebilirim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Umarım yapılır.

17. Default

güzel fikir, umarım olur

Mesaj Yetkileri