1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Barış Alıcı

1. Default Barış Alıcı

Bu sezon 9 gol 8 asisti var Altınordu araştırmacısı arkadaş neye göre -65 pa atamış anlayamadım bir Cengiz potansiyeli olmasa da sıradan pırpır kanat oyuncularından farklı oynuyor Barış.Çabukluğu ve golcü özelliklerinin yanında kafasını kaldırması farklı kılıyor kanatlarda gelecek seride transfer yaparsa pa ca artışı olur muhtemelen bence -75 pa verilir Barış'a.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Altınordu araştırmasında sıkıntılar oluyor bence.. Hemen küme düşüyorlar.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post
    Bu sezon 9 gol 8 asisti var Altınordu araştırmacısı arkadaş neye göre -65 pa atamış anlayamadım bir Cengiz potansiyeli olmasa da sıradan pırpır kanat oyuncularından farklı oynuyor Barış.Çabukluğu ve golcü özelliklerinin yanında kafasını kaldırması farklı kılıyor kanatlarda gelecek seride transfer yaparsa pa ca artışı olur muhtemelen bence -75 pa verilir Barış'a.
    Sezon başında altyapı hocasının bein de açıklamalarını dinlemiştim. Cengiz'e nazaran kumaşı daha iyi daha farklı yerlere gelebilir demişti. Aynı kanatın bekin de de ikiziyle oynaması kadar güzel bir şey de yoktur zaten..
    İyi forumlar

Mesaj Yetkileri