1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Kiralık Giden Oyuncular Geri Dönmüyor

Default Kiralık Giden Oyuncular Geri Dönmüyor

arkadaşlar lütfen yardım.
    kiralık olarak veriğim oyuncular iki sezondur geri dönmüyor ne yapabilirim?

oyuncu halen bende gözüküyor. hatta yeni kontrat bile imzalattım. kiralık kontrat süresi 2009 da bitiyor ama ben 2011 deyim oyuncu psv de kiralık kaldı. geri çağırma gibi birolayda olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

böyle bişey olmaz bak şimdi ya kiralık verdiğin süre uzundur yada şu olur senin kiralık verdiğin oyuncunun kirasının bitimiyle sözleşmesinin bitimi çakışıyosa adamlar imza attırır dönmez senin oyuncu.san tavsiye kiralık veriyorsan 1 sezonu geçirme hayatta ve yeni sözleşme öneripte gönder ..

komık geldı kacıolar gelmıolar mısalı

bak sımdı kıralık verırken opsıyonda satıs fıyatı belırtırsen teklıf gelır ne oldugunu anlamadan satmıs olabılırsın

sozlesme ımzalamazsın bıtınce gıder

6 ay kala baskası anlasır oylede gıdebılır

kiralık verdiğin süre uzun olabiliyo mu?

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Quote Originally Posted by osstation
    kiralık verdiğin süre uzun olabiliyo mu?
    Sen yapamıyorsun ama oyunda başlarken bazen ouyor...
    BEnce oyuncular kaçıyorr yakala..

boyle bise bende cm 03-04 oyununda oldu...fenere alex i aldım kiralık veriyim dedim.alıssın avrupa futboluna.geri gelmedi...orda kaldı...ama para geldi...benden habersiz satılmıs oyuncu...30 mil dolara almıstım 10 milyon dolar geldi.20 mil dolar zarardaydım.ama allahtan eski oyundu

Nesil
    2006
    Yer
    123456789

Quote Originally Posted by uğuray1907
    boyle bise bende cm 03-04 oyununda oldu...fenere alex i aldım kiralık veriyim dedim.alıssın avrupa futboluna.geri gelmedi...orda kaldı...ama para geldi...benden habersiz satılmıs oyuncu...30 mil dolara almıstım 10 milyon dolar geldi.20 mil dolar zarardaydım.ama allahtan eski oyundu
    tatile falan cıkmıssındır oyuncu satılmasın secenegini tıklamayıncada satmışlardır

Quote Originally Posted by GONZALO
    tatile falan cıkmıssındır oyuncu satılmasın secenegini tıklamayıncada satmışlardır
    olabilir valla bunu hic dusunmemistim...

sen olan sözleşmesi we kiralık sözleşmesi aynı yılda bitmiştir.dier kulüp o oyuncuya imza attırıp almış olabilir.

kaçırmışlardır onu :P 80 yıllarda olsak olabilirdi ergun baba yla ali baba pek severdi bu tip imzaları..muhtemelen kiralık verdiğin adam ın kontrat bitimine 6 ay kalmıstır öbür kulüpde attırmıstır imzayı.

Quote Originally Posted by Vale
    böyle bişey olmaz bak şimdi ya kiralık verdiğin süre uzundur yada şu olur senin kiralık verdiğin oyuncunun kirasının bitimiyle sözleşmesinin bitimi çakışıyosa adamlar imza attırır dönmez senin oyuncu.san tavsiye kiralık veriyorsan 1 sezonu geçirme hayatta ve yeni sözleşme öneripte gönder ..
    bence olur adam doğru soyluyo zamanında ortega da arjantın den geri gelmedi

arkadaşlar anlamıyorsunuz....
    oyuncu halen bende gözüküyor. hatta yeni kontrat bile imzalattım. kiralık kontrat süresi 2009 da bitiyor ama ben 2011 deyim oyuncu psv de kiralık kaldı. geri çağırma gibi birolayda olmuyor.

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Quote Originally Posted by borekli
    arkadaşlar anlamıyorsunuz....

duruma bak yaa
    adam beLkı orda mutLudur geLmek ıstemıodur yanı senı sewmıo adam

ıLk defa duyuyom waLLa boLe bı sey

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

abi nassı olur böle bişe ya kiralık sözleşmesinde uzunluk ne kadar

kira sözleşmesi 1 yıl yani 2009 da bitiyor. ama yıl 2011 adam hala orada....

bu arada kiralık verdiğim kalecinin kirası 2010 da bitiyor. oyuncu bende gözüküyor ama diğer takımda oynuyor varmı bunları geri getirmenin yolunu bilen yardım....

arkadaslar alexi tuncay sanli yi umit øzati satim yerlerine fabio grosso zigic ricardinho inzahgi aldim ve bir kazandim suana kadar ve 2008 yilindayim

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

Exclamation

ben olayi cozdum galiba,,,

diger mesajlari okumadan yaziyorum ona gore

simdi FUTBOLCU STATUSUnde sol tarafta HER KIRALAMA SEKLI VAR,
    sag tarafta ise OYUNCUYU KIRALAMA LISTESINE KOY VAR,

sen ikisini de secersen ve bi takim cidden teklif yaparsa bizimkiler(sizler) hemen onayliyosunuz zaten okumadan

bu adamda bir yilligina kiraya gidiyo ama SATIN ALMA OPSIYONUnu o takima veriyosunuz heheheheh boyle olmustu bende ama giden bi mal oyuncuydu

18. Default

evet yusuf olabilir

Mesaj Yetkileri