1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Kaydetme hatası

Default Kaydetme hatası

Merhaba

Son güncelleme geldikten sonra , oyunu otomatik yada manuel bir kaç kayıt yaptıktan sonra"Football Maganer 2018 18.3.3f 1074698 (uptade) " hatası alıyorum ve oyun yanıt vermiyor kapanıyor. Bütün güncellemeler tam. Nasıl çözebiliriz.

Aynı hata bende de var. Oyunu Save mi load yaptıktan sonra ilerleyemiyorum. donuyor. herhangi bir hata vermiyor. İşlemi sonlandır dan çıkabiliyorum ancak. Oyunun kendi forumunda da bunun için birkaç çözüm önerisi sunmuşlar faka ben de işe yaramdı.

Sayın Admin , var mı önerin ?

arkadaşlar save olurken oyundan atıyor ve hiçbir hata vermiyor lütfen yardımcı olabilecek birileri yok mu ?

Quote Originally Posted by wustenfuchs_ View Post
    arkadaşlar save olurken oyundan atıyor ve hiçbir hata vermiyor lütfen yardımcı olabilecek birileri yok mu ?
    Aynı hatayı ben de alıyorum. Var mı bir çözümü?

Ekleme: şimdilik bu sorunu grafik ayarlarını orta seviyeye çekerek aştım. Bütün oyuncular siyah gözükse de kesintisiz oynamak önemli olan.
    Last edited by Mike Shinoda : 24.Eylül.2018 at 02:34

fm18 oyunu kaydediyorum cıkıyorum tekrar girdiğimde oyun kaydedilmemiş oluyor belgelerden geri yükleme yaptıgımda ise tarihi geriye sarıyor çözüm bilen varmi neden kaydetmiyor oyunu yardımcı olabilir misiniz

Mesaj Yetkileri