1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Altyapı Oyuncu Girişi

Default Altyapı Oyuncu Girişi

Arkadaşlar 2036 yılındayım. Yaklaşık 10 senedir Galatasaray'da devam ediyorum. Benim sorunum her sene Mart ayında olan, oyuncu girişleri sırasında işe yarar oyuncu çıkaramamam. Nerede hata yapıyorum anlamadım. Size tesislerin durumunun fotoğrafını da atıyorum. Neye dikkat etmem gerekiyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yabancı forumlardan birkaç şey okudum. Altyapı Antrenörlüğü'nün de iyi olması gerekiyor felan yazmışlar. Ama onu nasıl geliştireceğimi bilmiyorum. Eğer işe aldığım 19 Yaşaltı 21 Yaşaltı antrenörler ise, hepsinin 4.5 yıldız görevlendirmeleri var. Muhtemelen o değildir. Genç kazandırma ağını daha fazla yükseltemiyorum. Yönetim izin vermiyor ama bu seviyenin de yeterli olduğunu düşünüyorum. Çünkü sağlam oyuncu çıkan kulüplerin tesislerine baktığımda Gelişkin seçeneği görüyorum hep. Onu da geçtim. Altyapı tesislerini Çok İyi'den bir üst seviyeye taşıyorum şu an. Bir dahaki oyuncu girişlerine kadar olacak. Altyapı sorumlusunun da Gençlerle çalışması 20,Yetenek özellikleri 18-15.. Ne yapmam gerekiyor anlamadım. Benim Altyapı Antrenörlüğünü geliştirmem lazım..

Mesaj Yetkileri