1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Rakip Takım Hamleleri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Rakip Takım Hamleleri

Selam arkadaşlar,

Oyun içerisinde dikkatimi çeken bir nokta var. Rakip takımın oyunun gidişatına uygun hamleler yapmadığını farkettim sanki. Değişiklik yapmada yapay zeka çok gecikiyor gibi. Ayrıca işte yenik durumda olunca bir forvet oyuncusu daha sokmak veya öndeler ise savunma oyunucu almak gibi şeyler yapmıyorlar.Yenik oldukları maçlarda son dakika sağ bek çıkarıp sağ bek alıyorlar.

Bu tip şeyler benim canımı sıkıyor oyundan soğumakta istemiyorum sizin görüşleriniz neler belki benim atladığım birşey vardır sizde durumlar nasıl?
    Last edited by hasanonder : 25.Nisan.2018 at 11:18

Benim oyunumda rakip gerideyse genelde forvet aliyor,oyuncuları destekten hücuma çekiyor.

Bazen 3 forvet bile oynadigina sahit oldum. Hatta benim hamlelerime karsilik bile verdigi tepkiler oldu.

belki konuyla alakası yoktur ama yazmak istedim burayı görünce
    az önce cm0304 oynuyordum, 85. dakikada 2-0 öne geçtim, spikerin dediği şey şuydu, newcastle united daha şanslı gözüküyor çünkü sistemi 2-3-5e çevirdiler! yapay zeka parıltıları var yani cm0304'te oyun sanki geliştiremedi kendini belli bir yerden sonra

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yok arkadalar gerçekten az önce Trabzon ile kupa yarı finali oynuyorum bir gol atsalar turu geçicekler.

Stoper çıkarıp stoper alıyor ilk değişikliğide 80 lerde yapıyorlar.

Şimdi de BJK Kadıköy'de 1-0 önde benim karşımda adam Pepe'yi çıkarıp stopere Necip'i alıyor çıldırıcam.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Elinizde mantıklı değişiklik yapılan örnek falan varsa gösterin de şu oyunu silmiyim

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Sadece bizim ligde olmuyor, fa cup finalinde rakibim ARsenal 2-1 gerideyken 90+ lara kadar ne oyuncu ne diziliş değiştirdi ve kondüsyonları sürünüyordu.
    Rakip, maç içinde çok nadir reaksiyon gösteriyor eğer rövanş maçı ve kazanmak zorundaysa o zaman ciddi saldırarak başlıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Aynen öyle dostum. Bu mu gelişmiş yapay zeka anlamadım 90'lı yılların menajerlik oyunlarında ki gibi. Rakip takım skora göre kesinlikle müdahalede bulunmuyor.

Mesaj Yetkileri