Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 88 arası toplam 88 sonuç

Konu: FM 2019 Beklentileriniz....

Tamam antrenman sistemi güzel olmuş ama insan o kadar detayın arasında boğulup gider vallahi. Ne güzeli iyi bir yardımcıya devredip keyfine bakmak. Yoksa gerçek hayatta yıllık antreman programı hazırlamaktan farksız olmuş.

valla ben yardımcıma bıraktım ne yapsam sanki her şeyi batıracakmışım gibi hissediyorum antrenman programı hazırlarken, yardımcım da seppo eickhorn, tam adamı kulübü emanet ettim üstüne

3. Default

vasıfsız sinan gümüş'ün bitiriciliğini hakikaten kim neye dayanarak 16 yaptı ya? bu türkiye ligi oyuncu profilleri gerçekle uzaktan yakından alakası yok çoğu zaman. pek futbol izlemeyi bilmeyen insanlar tarafından yapıldığını başlamaya düşünüyorum artık. eljif elmas'ın gücü ve dengesi nasıl o kadar az olabiliyor? adam her ikili mücadelede ayakta kalmayı başarıyor neredeyse. çok ilginç gerçekten.

Quote Originally Posted by sunburst View Post
    vasıfsız sinan gümüş'ün bitiriciliğini hakikaten kim neye dayanarak 16 yaptı ya? bu türkiye ligi oyuncu profilleri gerçekle uzaktan yakından alakası yok çoğu zaman. pek futbol izlemeyi bilmeyen insanlar tarafından yapıldığını başlamaya düşünüyorum artık. eljif elmas'ın gücü ve dengesi nasıl o kadar az olabiliyor? adam her ikili mücadelede ayakta kalmayı başarıyor neredeyse. çok ilginç gerçekten.
    Bende katılıyorum. Sinan'ın taş patlasa bitiricilik 13-14 olması gerekiyor. Diğer kanatta oynayan Rodriguez 13 ise 15 olmalı.

5. Default

oyun geçişlerinin biraz daha hızlandırarak ayrıca farklı müzikler de konulabilir.

bende yeni temaya alışamadım

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by sunburst View Post
    Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Bende katılıyorum. Sinan'ın taş patlasa bitiricilik 13-14 olması gerekiyor. Diğer kanatta oynayan Rodriguez 13 ise 15 olmalı.
    Sinan'da bir karar degisikligi yaptik. Toplara iyi vurabilen, ancak pozisyona girme becerisi daha kisitli bir oyuncu haline getirmeyi tercih ettik.

Rodrigues ile karsilastirmak ise bence cok dogru degil cunku farkli tipte oyuncular. Rodrigues'i, Sinan'in aksine, pozisyona girme becerisi cok iyi ancak Sinan'a gore daha basit vuruslar yapabilen bir oyuncu olarak degerlendirmek daha dogru olur bence.

Eljif Elmas profili, her genc futbolcu gibi, hala uzerinde calisilacak bir profil. Bu profilin yapimi Temmuz ayina denk geliyor. Guc icin 1-2 puanlik artis bence pek aykiri durmaz.

ilk 11'de 5 yabancı ile başlayıp maç içerisinde sayıyı arttırabiliyorsunuz ki büyük bir saçmalık olmuş. 2. saçmalık ise tarık çamdal'ı satış listesine koydum talibi çıkmadı bonservissiz kulüplere önerdim dünyada kulüp kalmamış gibi beijing guoan teklif yaptı ve benden kazandığı paranın biraz daha altına (1.5 milyon avro) imzaladı.

Ben temayı beyaz kullanıyorum. Temadan dolayı mı bilmem ama takımınızda ki kiralık oyuncuların rengi belirsiz duruyor. Sanki sizde oynamıyor sizden kiralık gitmiş gibi. Gerçi arayüzden değiştim tam mavi yaptım kendine geldi.

Birde oyuncuyla konuşurken yazılanlar pek belli olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Merhaba,

2D maç motoruyla ilgili bir görüntü paylaşabilir misiniz rica etsem ?

Yıl 2018 hala buraya gelenler var mı? Foruma bak mezarlık ahı gitmiş vahı kalmış

Ben temayı beyaz kullanıyorum. Temadan dolayı mı bilmem ama takımınızda ki kiralık oyuncuların rengi belirsiz duruyor. Sanki sizde oynamıyor sizden kiralık gitmiş gibi. Gerçi arayüzden değiştim tam mavi yaptım kendine geldi.

Birde oyuncuyla konuşurken yazılanlar pek belli olmuyor.

Aynen # bunu si forumuna belirttim insallah duzeltilir onumuzdeki yama ile.

kiraliklar mavi burdaki yazilar okunmuyor # yeni temalarina alisamadim

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Merhaba,

2D maç motoruyla ilgili bir görüntü paylaşabilir misiniz rica etsem ?

18 ile ayni

Onceki serilerde sikayet ederdik,FB kume duser ya da dusmemeye oynardi. Oyun demek geleceği gormus ve gayet gerçekçiymis.
    giyit girçikçiymiş. Çok komikmiş sazan

Benim açıkçası güncellemelerin bir an önce sonuçlanması en büyük beklentim. Tam kariyere başlamışken köklü bir güncelleme geliyor, yeni kariyere başlamak gerekiyor. Sizce ne zaman uzun soluklu bir kariyere başlamak için uygun olur? Şu an ciddi güncellemeler bekliyor muyuz?

Quote Originally Posted by KANaryaa3 View Post
    Benim açıkçası güncellemelerin bir an önce sonuçlanması en büyük beklentim. Tam kariyere başlamışken köklü bir güncelleme geliyor, yeni kariyere başlamak gerekiyor. Sizce ne zaman uzun soluklu bir kariyere başlamak için uygun olur? Şu an ciddi güncellemeler bekliyor muyuz?
    Bundan sonra gelecek güncellemeler,kayıtlı oyunu etkilemez. İlk veritabanı güncellemesi devre arası transfer sezonu sonrası gelecektir.

Betaya çıkan son güncellemeden sonra oyun oynanabilir halini almıştı bence.

Bundan sonra gelecek güncellemeler,kayıtlı oyunu etkilemez. İlk veritabanı güncellemesi devre arası transfer sezonu sonrası gelecektir.

Betaya çıkan son güncellemeden sonra oyun oynanabilir halini almıştı bence.

Öyleyse başlayalım kariyere, sağ olasın hocam.

Ömer Faruk Beyaz'ı neden eklemediler Fenerbahçe kadrosuna ?

Quote Originally Posted by dgscnk55 View Post
    Ömer Faruk Beyaz'ı neden eklemediler Fenerbahçe kadrosuna ?
    Yaşı tutmuyormus.

Yaşı tutmuyormus.
    15 yaşında yanlış bilmiyorsam oyunda 15 yaşında futbolcular var. İlginç neyse.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

oyun süper de benim sol bek ibne çıktı

Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by nannar View Post

Hâlâ Değişmemişsin Ne Kadar Antin Kuntin Şeyler Varsa Seni Buluyor

Yalnız İşin Garibi İçerikte Eşcinselle ilgili Bir Şey Geçmiyor Muhtemelen Çeviri Hatası Var Orada

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

hayır çeviri hatası yok. 2 hafta sonra da forma satışları patladı açıklamadan dolayı

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by nannar View Post

Haber mi geldi abi nasıl ortaya çıktı

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

bildiği haber işte. basına açıkladı oğlan

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

hasan abi kariyer hikayesi paylaş da takip edelim eskisi gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

neyini paylaşalım yahu ? GS ile oynuyorum. 3. sezonda 96 puan topladık. oyunu çok kolay yapmışlar. ya da ben iyi kadro kurdum bilemedim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

galatasaray ile 96 puan toplamak neyse de, eskisi gibi lower league'den başladığın bir takım olmadı mı bu seride?
    (/s)

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri