1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Guardiola 2018 M.City

Default Guardiola 2018 M.City

Herkese Merhaba,

Uzun analizler sonucu FM 2018 mac motorunun kullandığı Guardiola Taktiğini kopyaladım ve burda sizlere yayınlamak istiyorum.

Taktik Formasyonu

4-1-2-3-Wide
    .

Guardiola Barcelonadan ayrıldıktan sonra donemde taktik anlayışını baya değiştirmiş İnside Forward lı taktikten Winger li taktiğe geçiş yapmış.Lakin temel olarak taktik topa sahip olma üzerine kurulmuş.

Genel olarak Trequertista ve False Nine Taktikleri ni kullanıyor.

Şimdi Asistan ve Staff ayarlarına gelelim. Zira opposition instruction ve tactic bilgilendirme toplantılarını ve takım konuşmalarını ekbimize bırakıyoruz.Biz manuel olarak hiç birşey yapmmıyoruz. Kırmızı ve SArı olan kutucuklara aynı elemanları yerleştirmemiz gerekiyor. Bu onemli.

Ornek Sezon sonuçlarını daha sonra atacam.
    Şimdi taktik linkini verelim. Size iyi eğlenceler.

http://dosya.co/51l0tfh311fv/Gau_Trequertista_.fmf.html

http://dosya.co/iwdsvpa1efhg/Gau_False_Nine_.fmf.html

Taktikle geçirdiğimiz bir sezon ve maçlar aşağıda gosterilmiştir. İki kiralık oyuncuyla şampiyonlar liginde gruptan lider çıktık. Süper ligde enterasan bir şekilde şampiyonluğu kaçırdık. Türkiye kupasında da finalde şansız biçimde kaybettik. Anlayacağınız 3 kulvarda başarılıydık lakin şanssızdık. Ama ikinci sezon istediğimiz transferlerle hedefimiz 3 kulvarda da liderlik. Eprianuyu şubat ayının başında 6 milyona satmıştık ve onun yerini dolduramadık. Galiba 1 oyuncu yüzünden 3 kulvarda da kaybettik

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bir ipucu daha taktikte kırmızı kutucuklu alanda kullanacağınız coach ınız adventure closingdown ve zonal marking özelliklerine sahip olamalı

Elimizdeki kısıtlı bütceyle ve akbil paralarıyla yaptığımız transferlerle 3 kulvarıda sürklase ettik.
    Aynaya baktığımda Guardiolayı gorür gibi oluyorum.

[IMG][/IMG]

2020'de, Barcelona Avrupa Kupasını kazanmalıdır.
    Messi bunu fanlarına vaat etti ve sözünü tutuyor. Onun oyununu takip ediyorum

Mesaj Yetkileri