1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: MC ve AMC’den yeterli verimi alamamak

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default MC ve AMC’den yeterli verimi alamamak

Merhaba. Yıllardır FM oynayan biri olarak sanırım ilk kez bu kadar çaresiz kaldım. 3 Stoper, 2 WingBack, 2 MC, 1 AMC ve 2 santrforlu dizilişle oynuyorum.
    Açıkçası maç kazanmayla alakalı sorunum yok. Taktik işliyor. Ancak MC ve AMC’de oynayan 3 oyuncudan istediğim verimi alamıyorum. Farklı roller denedim, bireysel talimatlarla çözmeye çalıştım ama olmadı.
    Tavsiyeniz var mı?

aynı taktikle aynı sorunu ben de yaşadım hocam.Sonrasında DM-MC-MC denedim.2 MC den birini ofansif oyun kurucu-hücum diğerini mezzala olarak oynatıyorum.gayet iyi sonuç aldım,tavsiye ederim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

gizli forvet
    defansif oyun kurucu-savaşçı orta saha ile güzel form aldığım üçlü
    edit:buglu taktikler veya çok kaliteli wingbackler hariç asıl sorun bek bölgesi bence.Wingbackleri bende severim ama defansın yanına koydum bu seride.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yanıtlar için teşekkürler.
    Wingback’lerden çok iyi verim alıyorum. Oyuncu fark etmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik ile alakalı, tahminimce ceza sahasında zaten 2 adet golcü olduğu için MC'ler skora etki edemiyor olabilirler. Oyun ceza sahasında karambollerle skora yönelik olabilir. AMC den verim almak ise zor çünkü adam markajı veriliyor AMC'ye cogunlukla rakip tarafindan. Roller ve taktik önemli. Default ekran savunma, komutlar ise hücum için önemli.

Taktiğine ait takım detaylarını ekran görüntüsüyle paylaşırsan daha sağlıklı yorum yapılabilir.

Mesaj Yetkileri