1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Taktik konusunda sıkıntılar yaşıyorum

Default Taktik konusunda sıkıntılar yaşıyorum

Hiç bir taktik tutmadı sürüm 18.3.3 orjinal değil eğer ondansa bilemiyorum değilse çözümü nedir İnternetten indirmedim hazır taktik oynamadım takım güclüden gücsüze kalmadı 3aydır 1 tutan taktik olmadı oyunmu bozuk yoksa ben bi yerden yanlışmı yapıyorum yardım edin

taktik 1-2 maçtan ziyade sezon içerisinde oturuyor. fakat bende türkiye liginde oynuyorum genelde ligde başarılı olsamda avrupada çeyrek finalden öte gidemedim. avrupada sıkıntı çekiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Kadronuzu ve taktiğinizi (talimatlar dahil) paylaşabilirseniz iyi olur.

işin kötüsüde bu hangi takımı yönetsem Tr Liginde başarılı olamıyorum United aldım 1sezon premier lig şampiyonluğu şlde yarı final kendi yaptım taktikle ama Tr Liginde Gs fb bjk akhisar bursa hiçbirinde başarılı olamadım hep kovuldum hırs yaptım United kolay iyi bi taktik lazım

Quote Originally Posted by ugur1239 View Post
    işin kötüsüde bu hangi takımı yönetsem Tr Liginde başarılı olamıyorum United aldım 1sezon premier lig şampiyonluğu şlde yarı final kendi yaptım taktikle ama Tr Liginde Gs fb bjk akhisar bursa hiçbirinde başarılı olamadım hep kovuldum hırs yaptım United kolay iyi bi taktik lazım
    Türkiye liginde başarılı olmamak için ekstra çaba göstermek gerek.

Son zamanlarda bizim ligimiz dışında her lig gerçeğe yakın ve çekişmeli geçiyor oyunda. Galatasaray'ı alıyorum ve 2-3 sene sonra yanına yanaşabilecek takım kalmıyor. Fener kümeye oynuyor hatta küme düşüyor. Bu da gerçekçiliği baltalıyor tabi.

Mesaj Yetkileri