1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: 179 TL'ye FM Oynamak...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Default 179 TL'ye FM Oynamak...

FM'nin resmi Facebook ve Twitter hesaplarından duyuruldu. Bu gidişle orjinal satış rakamları düşecek ve TR dil seçeneği kaldırılacak diye korkuyorum. Tabii ki imkanı olan alacak ama şahsi fikrim 179 Tl nin çok yüksek olduğu yönünde...

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Asla ama asla 180 lira verip bu oyunu oynamam. Evet kurlar malum. 180 lira 25 euro falan yapıyor ama sonuçta ülke şartları ortada. Yıllardır oynuyorum hatta son 6-7 sene orijinal alıp oynadım ama bu fiyata almam. Şu an ön sipariş verilebiliyor 80 liraya satan yerler var ama SI kurnazlık yaptığı için almadım ön sipariş ile. Oyuna ait bir tane ekran görüntüsü, bir tane yenilik dahi paylaşmadılar. Çıkmasına 1 aydan biraz fazla kaldı ama en ufak bilgi yok. Nasıl olsa herkes alıyor diye oyunu tanıtma zahmetinde dahi bulunmuyor adamlar. Ben de bu yüzden inat ettim. Böyle saçmalık olmaz.

eğer gerçekten ileride o fiyattan satılacaksa şimdiden almakta fayda var yenilik olmasa bile yapacak birşey yok.

Oyunun hastasıyız ve tek oynadığım oyun. Adamlar yapacakları zammı açıklamak zorunda bile değillerdi. Bu sayede ben dahil herkes ön sipariş vermiş oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Gun itibariyle artik 179 tl. Onsiparisle 107 ye almis olsakta almayan arkadaslar icin bu fiyat buyuk sikinti olacak...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

12 den beri çıkarılan her oyunu orijinal aldım fakat 180 tl gibi bir fiyata asla satın alamam. Geçen seriyi bile doğru düzgün oynayamadım bunu da almayıp oynamamış olurum napalım

Giderek fakirleşiyoruz.Önümüzdeki sene belki 200 liranın bile üzerinde olacak.

Nesil
    2006

Daha önce de söylenmiş; 180 lira bugünkü kurdan baktığımızda karşılamıyor yurt dışı fiyatını aslında ama hiçbir tanıtım yapmadan bu para istenince ben de almadım. Geçen sene güncellemeler geldikçe crash yedim yine, oyuna her sene bir şeyler ekleniyor irili ufaklı ama bu yeniliklerin eklenmesi ile hatalar da çıkıyor ortaya. Geçen sene oyunda çok yavaş ilerleme söz konusuydu mesela, güncellemeler geldikçe düzeltildi. FM 2018'i @Papi44 sayesinde almıştım sağ olsun. Bu sene bu zamlarla yakın zamanda alamam gibi duruyor.
    Last edited by Crazycat : 04.Ekim.2018 at 18:56

pre orderdan almakta geç kaldım şimdi mecburen bayılıcaz parayı

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

voidu'da 105 TL arkadaşlar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2 gün önce Voidu'dan 103 TL'ye aldım, an itibariyle 101.83 TL arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Voidu genelde güzel fiyatlara satışa çıkarıyor FM'yi. Oradan alabilirsiniz dilerseniz. Steam'de daha pahalı olması normal. Aralık ayında %50 indirime girmesi de muhtemel.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

güvenilir dimi bu siteler nasıl işliyor olay?

14. Default

voidu da geçersiz key şikayetleri var foruma baktığım zaman emaile de dönüş yapmıyorlarmış tamam fiyat uygun gibi gözüküyor ama geçersiz key alıp elimizde patladıktan sonra kıymeti yok

15. Default

valla ben aldım keyi steama girdim oyun kütüphanemde şuan zaten oyunu alır almaz key sitede size veriliyor

Ben de voidu’dan aldım ve anında key geldi, steam hesabına ekledim.

bende aldım şimdi anında geldi

18. Default

Şu an da ne kadar

Mesaj Yetkileri