Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 273 arası toplam 273 sonuç

Konu: 6. Geleneksel Turkiye Ligleri Araştırması Eleştiri Başlığı

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Galatasaray'ı yönetiyorum ve yine Süper Lig'de olan İstanbulspor'u yönetim pilot kulup olarak önerdi ve bende kabul ettim.

Trabzon ve 1461 örneğinde olduğu gibi bunun olması imkansız değil miydi? Kural mı değişti yoksa oyunun bir hatası mı?
    Trabzon ile 1461 Trabzon arasinda organik bag var ve 1461 Trabzon'un sahibi Trabzonspor.

Oyunda B takimi anlasmasi yapmak mumkun degil, sadece futbolculari kiralama ve/veya ilk satin alma opsiyonu iceren anlasmalar yapilabiliyor ve bu anlasma iki tarafin bozabilecegi anlasmalar.

Victor Moses sadece Ofansif bek mevkinde oynayabiliyor. FM tarihinin en özensiz araştırmacı yılını yaşıyoruz. Teşekkür ederiz hepinize!

Quote Originally Posted by secretname13 View Post
    Victor Moses sadece Ofansif bek mevkinde oynayabiliyor. FM tarihinin en özensiz araştırmacı yılını yaşıyoruz. Teşekkür ederiz hepinize!
    Victor Moses sizin de bildiğiniz gibi Chelsea'den kiralık olarak geldi.Profiliyle ilgili en son düzenleme yapan kişi Chelsea araştırmacısı. Ligimize yeni gelen oyuncularla ilgili değişikliklerin en az yarım sezon oynadıktan sonra yapıldığı daha önce defalarca belirtildi. Ayrıca Moses son olarak Conte yönetiminde 2 sezon boyunca 3-4-3 ün sağında ofansif bek olarak değerlendirilmişti. Lütfen araştırmacıları kötülemeden önce bilgilerinizin doğruluğunu gözden geçirin.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri