Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 253 arası toplam 253 sonuç

Konu: 6. Geleneksel Turkiye Ligleri Araştırması Eleştiri Başlığı

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

10. hafta gayet güzel sıralama

gerçekçi olmuş

Bu sene yanılmıyorsam kupa maçlarında 4. Oyuncu sokabiliyoruz uzatmalarda. Süper kupa maçım uzatmaya gitti (fb gs arasında) ve 4. Oyuncu seçemedim. Doğrusu nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bu bir hata mı bilmiyorum ama Altınordu süper lige çıktı ve bir sürü yabancı oyuncu aldı.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Bu bir hata mı bilmiyorum ama Altınordu süper lige çıktı ve bir sürü yabancı oyuncu aldı.
    Geçen sene de böyle bir şey vardı oyunda. @perpetua başkan değişince yönetim tarzı değişmiştir gibisinden bir şeyler söylemişti.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Geçen sene de böyle bir şey vardı oyunda. @perpetua başkan değişince yönetim tarzı değişmiştir gibisinden bir şeyler söylemişti.
    Evet başkan değişmiş ve yeni başka bi süre finansal destek sağlamış. Kulübün önemli noktalarında ...... tarihinde finansal desteğini çekti diyor ama görevi devam ediyor.

Ankaragücü'nün itibarı 3900. Bu, geçen senekiyle aynı. Geçen sene, 3. Ligden ptt'ye yeni çıkan takımın itibarıydı. Şuan süper ligdeyiz ama Türkiye'nin 40 küsürüncü itibarına sahibiz. Bozhoyük spor bile daha itibarlı. Acil düzelmesi lazım plz.

Selamlar, ben yeni Balıkesirspor kariyeri açmıştım. TFF 1.Ligde fikstürdeki bazı maçlar çarşamba günü gözüküyor. Pazar-Çarşamba maç aralığı olmasın istiyorum.

Oyun ayarlarında " Tv yayınları için maç tarihlerinin değiştirilmesine izin ver " seçeneği işaretli. Oyun kurulumunda da varsa gerçek fikstür ile oynanmasını ayarlamıştım. Fikstür oyun ilerledikçe, daha sonra mı değişiyor ? Maçlar sadece hafta sonu oynansın istiyorum, gerçek maçlarda olduğu gibi.

2021-2022 Sezonuna geldim. Altınordu Süper Lig'e çıkmış ama kadrosu yabancılarla dolu! Bu bir sorun mu yoksa herkeste böyle mi?

yönetim degişmiştir felsefe değişmiştir hocam, 2 mesaj üstte de aynı muhabbet var her sayfada 2 3 kez bahsediliyor bundan

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    yönetim degişmiştir felsefe değişmiştir hocam, 2 mesaj üstte de aynı muhabbet var her sayfada 2 3 kez bahsediliyor bundan
    Altınordu kırmızı çizgimiz

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Cengiz Ünder Altınordu'dan gitmedi mi ? İyi parası var kulübün. Gerçi asıl kâr Başakşehir'de

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Mesaj Yetkileri