1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 19 Kariyer Baslangici takim

Default FM 19 Kariyer Baslangici takim

Merhaba arkadaslar, senelerdir bu sayfada takiliyorum ama bir turlu uyelik acmamistim. Bugune nasipmis demek,

Cm/Fm 97/98 sezonundan beri hepsini oynamisimdir.

Simdi size bir soru, FM19 `da hangi takim ile baslamak istersiniz ?

Bugun aldim oyunu, aksam ustu eve gelince oynamaya baslayacam.

Konuyu takim tavsiyeleri yaparsaniz guzel olur.

Bence Turkiye'den G.Saray,alt ligden Ads.
    Ingilteren Everton,WestHam,Fulham denenebilir. Bir alt ligden de alinabilir.

Bundes Liga 2'den Hamburg olabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Parma'yı önerebilirim.

AZ-Utrecht
    Gladbach-Hertha
    Lille-Bordeaux
    Betis-Sociedad-Celta Vigo
    Fiorentina-Lazio
    Genk-Gent
    Braga-Guimaraes

Bunlar zevkli olabilir

Gaziantepspor, Mersin İdman Yurdu ve AFC Wimbledon

Quote Originally Posted by Tunguska1907 View Post
    Gaziantepspor, Mersin İdman Yurdu ve AFC Wimbledon
    Antep ve Mersin'i alan kanser olur ölür,oyun zevki alamadan.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Beta ile ilk kariyerim Bursaspor oldu. Çok güzel bir şekilde taktiği oturtarak şampiyon yaptım takımı, save-load yapmadan.
    Full sürümde bu kez başlangıçta transfer olayını kapatarak başladım. Yine Bursaspor ancak takımı henüz oturtamadım ve çok dengesiz sonuçlar alıyorum. Sanırım full sürümde biraz da zorlaştırmışlar oyunu. Ancak Bursaspor yine de alınacak bir takım. Ertuğrul 150 PA, Muhammed Şengezer 153 PA ve Ali Akman 151 PA ile çıktılar. Geleceği çok sağlam takımın.

Torino çok zevkli oluyor. Belotti ve zaza gibi iki süper forveti var. Sağ, sol açık yok, 352 gibi taktikleri seven kişiyseniz tam da buna göre takım.

He bi de Ankaragücü. Bu sevda kalbime bir gecekondu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Son 3 sezonda 3 lig atlayan afjet afyonspor alınabilir

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

İngiltere'nin en alt liglerinden başlamak istiyorsanız ve en zoru başarmak istiyorsanız Oxford City tercihiniz olabilir. Sezon öncesi şampiyonluk oranı 1'e 201 ve onun haricinde küme düşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Adam gibi ilk 11 bile çıkaramıyorsunuz. Her bir puanın çok değerli olduğu bir menajerlik sizi bekliyor...

Bundesliga 2'den Köln ile başlamayı önerebilirim.

İlk olarak sezon başında Hector u satarak elde ettiğim kaynakla 3 oyuncu transfer ettim. devre arasında da Brekalo'yu kiraladım ve Bundesliga2'yi şampiyon tamamladım. Bu arada Sandro Tonali ve Chris Mepham'ı kesinlikle öneririm.

İkinci sezonda yine bir kaç oyuncuyu takımdan göndererek kulübün bana sunduğu transfer bütçesini arttırdım. Sonra kulüpleriyle ters düşmüş bazı yetenekli oyuncuları transfer ettim. Mesela Llorenteyi çok uygun bir fiyata aldım, Romero'yu satınalma opsiyonu ile kiraladım, kadro genişliği için birkaç tane de yedek oyuncu transfer ettim. Bittencourt u sol kanat için kadro derinliğim olsun diye aldım ama adam takımımın yıldızı oluverdi.

Şuanda ligde 9 maçta Bayernin arkasında yenilgisiz gidiyorum, bakalım sezon sonu ne olacak, takımıma avrupa ligi hedefi koyarak sezona başladım şuanda hedefe doğru gidiyoruz..

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Erzurumspor ile başladım baya keyifli

Mesaj Yetkileri