Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 67 sonuç

Konu: Turkish Super Patch 19 by Affluence

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Versiyon 4.5 : http://www.mediafire.com/file/5nsax4...ce+v.4%2C5.fmf

Hatalar giderildi arkadaşlar. Oyun içinde 5 sezon test ettim ve herhangi bir hata ile karşılaşmadım.

İyi oyunlar.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

eline sağlık.

Türkiye ligini uzun vadede kalitesini arttıracak neler yapılabilir bu yamanın üzerine? Sadece para ile maalesef lig gelişmiyor. Adamlar çok dandik teknik direktörleri takımın başına getirip, çok dandik oyunculara milyonlar veriyorlar. Sonuçta süper lig senelerdir olduğu gibi yine çöp haline geliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

EN GÜNCEL VERSİYON: http://www.mediafire.com/file/35ihwd...+Affluence.fmf

Arkadaşlar slm. Bu sürüm ile fikstür hatası giderildi. Valla çok uğraştırdı ama en sonunda halloldu çok şükür

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by medievil View Post
    eline sağlık.

Türkiye ligini uzun vadede kalitesini arttıracak neler yapılabilir bu yamanın üzerine? Sadece para ile maalesef lig gelişmiyor. Adamlar çok dandik teknik direktörleri takımın başına getirip, çok dandik oyunculara milyonlar veriyorlar. Sonuçta süper lig senelerdir olduğu gibi yine çöp haline geliyor.
    cheers m8.

Please use the last version i just uploaded.

Quote Originally Posted by affluence View Post

Arkadaşlar slm. Bu sürüm ile fikstür hatası giderildi. Valla çok uğraştırdı ama en sonunda halloldu çok şükür
    kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş. senden bir ricam olacak. eğer ayarlayabilirsen kadro kayıtları 35 kişi yapabilir misin sakatlık çok fazla oluyor adam kalmıyor.
    bir de bu yamanın b takımlısını yapmak mümkün mü yani ispanyadaki gibi b takımları olsa büyüklerin böyle bir şey yapılabilir mi?
    emeklerine sağlık.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by arded07 View Post
    kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş. senden bir ricam olacak. eğer ayarlayabilirsen kadro kayıtları 35 kişi yapabilir misin sakatlık çok fazla oluyor adam kalmıyor.
    Kendin de editörden yapabilirsin.
    Turkey / Fizture Rules / 0 yolunu takip edersen ''maximum squad numbers 25'' diye bir bölüm var. Onu 35 yap ve Kurallar / Test Kursalları / Hepsi diyerek onayla.

Quote Originally Posted by arded07 View Post
    bir de bu yamanın b takımlısını yapmak mümkün mü yani ispanyadaki gibi b takımları olsa büyüklerin böyle bir şey yapılabilir mi?
    Yaparsın tabi 2012 yada 2013 yıllarında zaten bu durum bizde de vardı. Trabzonspor ve birkaç takımın Amatör takımı mevcuttu. Tekrardan bu takımları oluşturup liglere atarsın. Çok zor değil aslında.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Hocam tekrardan ellerine sağlık çok müthiş bir çalışma gerçekten. 2018 içinde bulamamıştım bu yıl içinde bulamadım ama BAL ve SAL liglerinde yaş kuralını nereden değiştirebiliyoruz ?

Editörün altını üstüne getirdim bir türlü bulamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Yine aynı yoldan.

Turkey / Fizture Rules / 20'den sonrası amatör liglerin kuralları. Orada istediğini değiştir.

sürüm 4.5 de sorun varmıydı ? kariyer e başlamıştım onla sıkıntı yaşar mıyım ilk 5 sezon denedim sıkıntı yok yazmıştın

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by butser1903 View Post
    sürüm 4.5 de sorun varmıydı ? kariyer e başlamıştım onla sıkıntı yaşar mıyım ilk 5 sezon denedim sıkıntı yok yazmıştın
    Valla ben sorunsuz 5 sezon denedim ama hiç riske etme bence. direk en son versiyonu kullan.

ben denedim ama başaramadım eğer çok fazla yoğunluğunuz yoksa türkiye ligini birazcık iyileştirip, b takımlarla lige entegre edip(ispyandaki gibi) kadroyu kaydını birazcık fazlalaştırabilir misiniz? Editör bilgim ve ingilizcem çok iyi değil.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Son bir güncelleme daha yaptım.

DEĞİŞİKLİKLER:

• İstanbul Süper Amatör Klasman Playoff eklendi.
    • Bazı eksik Süper Amatör Takımları düzenlendi.
    • Bazı kulüplerin isim değişiklikleri eklendi.

http://www.mediafire.com/file/oe9t2o...+Affluence.fmf

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Normalde oyunu almayacaktım. Bu yama için satın alacağım

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by medievil View Post
    Normalde oyunu almayacaktım. Bu yama için satın alacağım
    Eyvallah.

İyi oyunlar olsun.

15. Default

İzmirspor aldım fakat şu problem var bütün oyuncuların isimleri siyah görünüyordu yani hiçbir oyuncu aktif değildi. Takımda maaş alan oyuncu yok hiçbir takımın başında menajer yok süper amatörde şampiyon oldum 1.bitirdim BAL ligine çıkamadım ertesi sene tekrar oldum şampiyon BAL ligine çıktım bal liginde şampiyon oldum 3.lige çıkmadı bir daha oldum çıktı yani bir üst lige çıkmak için 2 kere şampiyon olmak gibi birşey lazım bu yama bozuk galiba bunun yanı sıra mesela transfer tarihleri 28 aralıkta başlıyor ocağın ortasında bitiyor yaz transfer dönemi ise ağustosun ortasında bitiyor garip bir yama neden böyle olur bilginiz varmı ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by yaso3597 View Post
    İzmirspor aldım fakat şu problem var bütün oyuncuların isimleri siyah görünüyordu yani hiçbir oyuncu aktif değildi. Takımda maaş alan oyuncu yok hiçbir takımın başında menajer yok süper amatörde şampiyon oldum 1.bitirdim BAL ligine çıkamadım ertesi sene tekrar oldum şampiyon BAL ligine çıktım bal liginde şampiyon oldum 3.lige çıkmadı bir daha oldum çıktı yani bir üst lige çıkmak için 2 kere şampiyon olmak gibi birşey lazım bu yama bozuk galiba bunun yanı sıra mesela transfer tarihleri 28 aralıkta başlıyor ocağın ortasında bitiyor yaz transfer dönemi ise ağustosun ortasında bitiyor garip bir yama neden böyle olur bilginiz varmı ?
    En son sürümü indirmen gerekli.

Ayrıca oyuna başlamadan önce kurulumda altta seçenekler var. Ordaki ''yönetilebilir takımlara oyuncular eklensin'' kutucuğunu işaretlemelisin. Ayrıca hemen onun üzerindeki ''önemli personel eklenmesin'' kutucuğu işaretlenmemiş olmalı.

Eğer bunları seçmezsen takımların başında hoca olmaz ve oyuncu yaratılmaz.

Yamayı sorunsuz oynayabilirsin. Sadece son sürümü indir ve anlattığım seçenekleri işaretle.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Her sene yaptığın bu eklenti ile keyifle oyunu oynuyoruz. Bilgisayarım çok iyi değil ama bundan önceki serilerde hiç sıkıntı yaşamamıştım bu sefer 1.amatör kümeye kadar oyunu açtım ve tarih inanılmaz yavaş işliyor. Bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Her sene yaptığın bu eklenti ile keyifle oyunu oynuyoruz. Bilgisayarım çok iyi değil ama bundan önceki serilerde hiç sıkıntı yaşamamıştım bu sefer 1.amatör kümeye kadar oyunu açtım ve tarih inanılmaz yavaş işliyor. Bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim acaba ?
    Oyuncu database'ini küçük seçmeyi dene. Bir de fazla oynanabilir ülke seçme. Oyun kasıyor malesef.

Amatör Lig yaması buldum yaptım İzmirspor aldım fakat şu problem var bütün oyuncuların isimleri siyah görünüyordu yani hiçbir oyuncu aktif değildi. Takımda maaş alan oyuncu yok hiçbir takımın başında menajer yok süper amatörde şampiyon oldum 1.bitirdim BAL ligine çıkamadım ertesi sene tekrar oldum şampiyon BAL ligine çıktım bal liginde şampiyon oldum 3.lige çıkmadı bir daha oldum çıktı yani bir üst lige çıkmak için 2 kere şampiyon olmak gibi birşey lazım bu yama bozuk galiba bunun yanı sıra mesela transfer tarihleri 28 aralıkta başlıyor ocağın ortasında bitiyor yaz transfer dönemi ise ağustosun ortasında bitiyor garip bir yama neden böyle olur bilginiz varmı ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by yaso3597 View Post
    Amatör Lig yaması buldum yaptım İzmirspor aldım fakat şu problem var bütün oyuncuların isimleri siyah görünüyordu yani hiçbir oyuncu aktif değildi. Takımda maaş alan oyuncu yok hiçbir takımın başında menajer yok süper amatörde şampiyon oldum 1.bitirdim BAL ligine çıkamadım ertesi sene tekrar oldum şampiyon BAL ligine çıktım bal liginde şampiyon oldum 3.lige çıkmadı bir daha oldum çıktı yani bir üst lige çıkmak için 2 kere şampiyon olmak gibi birşey lazım bu yama bozuk galiba bunun yanı sıra mesela transfer tarihleri 28 aralıkta başlıyor ocağın ortasında bitiyor yaz transfer dönemi ise ağustosun ortasında bitiyor garip bir yama neden böyle olur bilginiz varmı ?
    Keşke başka bir yerde yazdığın bu birebir yorumun cevabını okusan....!

1-En son versiyonu kullan.
    2-Oyunu kurarken ''seçilebilir takımlara oyuncu ekle'' ve ''seçilebilir takımlara teknik ekip ekle'' seçeneklerini seç.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Ocak yaması ile uyumlu sürümü linkten indirebilirsiniz:

https://www.mediafire.com/file/jby41l463m9kjb7/Turkish_Super_Patch_19_by_Affluence.fmf/file

22. Default

Ocak yaması ile uyumlu sürümü linkten indirebilirsiniz:

https://www.mediafire.com/file/jby41l463m9kjb7/Turkish_Super_Patch_19_by_Affluence.fmf/file
    Dosya Silinmiş galiba.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by Eray1914 View Post
    Dosya Silinmiş galiba.

Aynen. Farketmedim.

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Hocam eksi puanlarda düzenleme gerekiyor sanırım. Bunu yamaya yansıtabiliyormusunuz?

Yama da Manisa -15 (Son dosya da -9) ve Antep'in -36 (Son dosya da -21) şeklinde cezalarınının güncellenmesi gerekli.

3.Lig'de her hangi bir puan silme cezası bulunmuyor ama BAL'da 5 takımın -3 cezası var. Resmi yamada da bu yansıtılmamış. Editöre baktım bu verileri girilecek bir kısım bulamadım.

BAL'da ki cezalar
    Erciş ( -3 ) (Grup 1)
    Dersim 62Spor ( -3 ) (Grup 2)
    Hankendispor ( -3 ) (Grup 2)
    Adana Vefa 01 ( -3 ) (Grup 5)
    Yeşil Bursa A.Ş. ( -3 ) (Grup 10)

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by RoCCo_42 View Post
    Hocam eksi puanlarda düzenleme gerekiyor sanırım. Bunu yamaya yansıtabiliyormusunuz?

Yama da Manisa -15 (Son dosya da -9) ve Antep'in -36 (Son dosya da -21) şeklinde cezalarınının güncellenmesi gerekli.

3.Lig'de her hangi bir puan silme cezası bulunmuyor ama BAL'da 5 takımın -3 cezası var. Resmi yamada da bu yansıtılmamış. Editöre baktım bu verileri girilecek bir kısım bulamadım.

BAL'da ki cezalar
    Erciş ( -3 ) (Grup 1)
    Dersim 62Spor ( -3 ) (Grup 2)
    Hankendispor ( -3 ) (Grup 2)
    Adana Vefa 01 ( -3 ) (Grup 5)
    Yeşil Bursa A.Ş. ( -3 ) (Grup 10)

Bu BAL takımlarının eksi puanları lig sonuna doğru ligden çekildikleri için. Dolayısıyla bunu yamaya yapmak bence pek gerçekçi olmaz. Sonuçta sezon başında böyle bir durum yok.
    Aynı şekilde Gaziantep de ligden çekilmeden dolayı böyle.

Yeni bir kariyere baslıyacağım bu yama ile.Başka bir güncelleme gelmez sanırım ?Güncelleme gelir ise tekrardan kariyeri iptal et yeniden basla olmasın diye soruyorum.Yama için ise çok teşekkürler..Oyunun zevki böyle en alt ligler için yapılan yamalar ile zevkli

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by mnytz View Post
    Yeni bir kariyere baslıyacağım bu yama ile.Başka bir güncelleme gelmez sanırım ?Güncelleme gelir ise tekrardan kariyeri iptal et yeniden basla olmasın diye soruyorum.Yama için ise çok teşekkürler..Oyunun zevki böyle en alt ligler için yapılan yamalar ile zevkli
    Eyvallah. Başka bir güncelleme gelmez artık bu sene. İyi oyunlar.

fm 2017 de çalışır mı bu yama

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by sercan37 View Post
    fm 2017 de çalışır mı bu yama
    Sercan aynı yamanın FM17 için olanını aşağıdaki linkte bulabilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/show...=125602&page=3

Merhaba affluence,

süper bir çalışma. Teşekkür ederim. Senen yaman olmasa almam oyunu

Ancak bir kaç şey dikkatimi çekti. Editörde baktığımda ...

1. Spor Toto 3. Lig gruplarında (1., 2., 3.) TV-gelir ve 'maç için ödenecek para' miktarı Spor Toto 2. Lig gruplarından kat kat daha yüksek.

2. 'Spor Toto 3. Lig (2018)' ve 'Spor Toto 3. Lig (Default)' şıklarına baktığımda TV-gelir ve 'maç için ödenecek para' miktarı daha az görünüyor. Ancak buradaki miktarlar da Spor Toto 2. Lig'de ödenen miktarlar ile aynı. Aralarında az da olsa fark olması gerekmez mi? 2. ve 3. ligler aynı parayı mı alıyor?

Yardımcı olursan sevinirim. Gerçekci bir oyun başlamak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri