1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Efsane FM

Default Efsane FM

Merhaba arkadaşlar. fm 08 %100 türkçe yama bilen varmı oyun ingilizce hiç çekilmiyor. FM19 bazen beni sıkıyor dönüp yıllardır oynadığım fm08 oynuyorum. türkçe dil olmaması kötü. türkçe yama önerebilecek veya efsane diyebileceği türkçe bir seri önerebileceği olan varmı ?

aslında buranın turksportal masaüstü diye türkçeleştirme çalışması vardı %99luk ancak arşivlere artık ulaşılmıyor sanırım internette de bulmak imkansız bi şey, linkler 10 sene önceden kalma benim arşivimde turksportal masaüstü 1.8 versiyonu var ancak uyumluluk sorunu çıkarabilir. ben windows10 kullanıyorum yanlış hatırlamıyosam uyumluluk sorunu çıkardığı için kullanamamıştım. ama sen de bi dene, buyur

https://www.dosyaupload.com/iwTu

yine ne varsa sende var canry hocam. teşekkürler

bildiklerimizi, elimizdekileri paylaşıyoruz rica ederim

olmadı malesef hocam bende de xp hatası verdi.vindows 8.1 var bende

buna bi çözüm yok hocam maalesef

7. Default

CANRY hocam sana neden özel mesaj gönderemiyorum ben?

hocam mesaj kutum doludur diyeceiğim de 2 tane mesaj vardı zaten onları da sildim, tekrar dener misin

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

kardeşim onu eski konulardaki geliştirici arkadaşlara ulaşarak bilgi alabilirsin fakat artık kimsenin arşivinde var mıdır bilemiyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

montolivo hocam, aslında yöneticilerde varsa bu arşiv zaman/imkan varsa tekrar bi şekilde bi yerlere yüklenmeli. çok değerli çalışmalar var oralarda

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    montolivo hocam, aslında yöneticilerde varsa bu arşiv zaman/imkan varsa tekrar bi şekilde bi yerlere yüklenmeli. çok değerli çalışmalar var oralarda
    Valla kardeşim benim pc nin hdd ye yandı .. yoksa benim arşivlerimde vardı. Şuan zaten format işiyle uğraşıyorum zor fakat imkansız degil.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Mesaj Yetkileri