1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Türkiye liginde hakem VAR'a gitmiyor?

Default Türkiye liginde hakem VAR'a gitmiyor?

Parça parça olmak üzere türkiye liginde 25-30 sezon oynadım. 1 kere bile hakem köşeye gidip pozisyonları izlemedi. Fakat bundesligada 2 sezon oynadım, hemen her maç hakem izlemeye gidiyor. Burada bir hata var diye umuyorum ama kimse de konu açmamış. Sorun sadece bende mi?

ben arada rastlıyodum hocam gidip geliyodu var hareketi falan da yapıyodu

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Türkiye liginde var hakemine soruluyor ve gelen cevap doğrultusunda posizyon değerlendiriliyor. Avrupa liginde ise hakem VAR’a gidiyor. İkisi de aynı şey.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ben her 3 macta bir en az 2 kere görüyorum kendi kariyerimde . taktigin ve oyundaki taktiksel sertlikle alakalı bir durum galiba.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü söyleyin yazsınlar kral geri döndü varmı acaba benden eskisi )

Quote Originally Posted by azalkmar View Post
    Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü söyleyin yazsınlar kral geri döndü varmı acaba benden eskisi )
    Ben Sayılır mıyım acaba

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

7. Default

Sürekli olan bir VAR uygulaması bulunmakta. TSL'de görmedim fakat avrupa liglerinde yan çizgiye gidiyor hakemler.
    Ayrıca TSL'de sadece, ceza sahası yan çizgilerinde yapılan faullerde VAR'a gidiyorlar. 7 sezon böyle geçti

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bende ( Adanaspor ile oynuyorum) iki maçın birinde mutlaka VAR oluyor. Bazen gerçekten işe yarıyor. Bir çok yediğim gol bu sayede iptal oldu. )

Mesaj Yetkileri