1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Tatile Gidince Oyuncu Değişikliği Olmaması

Question Tatile Gidince Oyuncu Değişikliği Olmaması

Selamlar. Ben oyunda tatile çıkınca maç taktiğimi kullanıyor asistanım ama oyuncu değişikliği yapmıyor, ilk 11'le bitiriyor maçı. Nedendir acaba? İlk zamanlarda böyle olmuyordu aslında ama oyun ilerledikten sonra bu durum gerçekleşmeye başladı. Aynı sorunu fm16'da da yaşamıştım ben. Neden kaynaklanıyor acaba bilginiz var mı?

tatile çıkarken ayarlar var ya ekrana gelen mümkünse bu 11le başla vs diye, onları seçmeden dene bi

Yapay zeka, bizim gibi bi sonraki maçı, şu adam da 5 dakka oynayıp gelişsin diye düşünmediği için en iyi oyuncularla oynamaya devam ediyor.

Ama şöyle, güçsüz A futbolcusunu, güçlü b ile değiştirmiyorsa teknik bi sıkıntı var senin oyunda. Çünkü zayıfı çıkartıp güçlüyü hep oyuna alıyor. hatta uyuz oluyorum bu duruma, gelişmesi için genç regenleri oynarken.

Yani uyduruk Genci 11'de başlatıp dene. Bi de belki yardımcının rotasyon özelliği de fark ediyordur. Gizli özellik o.

Eyvallah hocam, dediğin gibi sanırım. Birkaç maç değişiklik yapmadıktan sonra bazı maçlar ufak 1 veya 2 değişiklik yaptığını gördüm arada. Sorunlu bir özellik olmuş ama yapacak bir şey yok sanırım.

Mesaj Yetkileri