1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Acil çözüm gerektiren bir sorunum var,bi el atıverin!!!!!

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Default Acil çözüm gerektiren bir sorunum var,bi el atıverin!!!!!

Öncelikle evde internet olmadığı için telefonun internetini kullanıyorum tek yapmadığım şey oyunu silip tekrar yüklemek.

Devamlı çevrimdışı olarak kullanıyorum.Bazen bilgisayarı işe götürüp güncellemeler için falan oradaki interneti kullanıyorum. Şimdi sorun şu;
    Yeni kariyer açayım dedim ama bir de ne göreyim.

[IMG][/IMG]

oyun19.1.0 sürümünde. Ve burada değişiklik yapamıyorum. Tek seçenek olarak bü sürüm var.

[IMG][/IMG]

burada garip olansa şu;

[IMG][/IMG]

oyun sürümüm güncel. Steam üzerinden dosyaları 3 kere doğrulattım herhangi bir sorun yok. Ama ne yaparsam yapayım son sürümle oynayamıyorum.yaptığım araştırmalarda 2-3 tane sorun yaşayan buldum ama hiçbirinde herhangi bir çözüm yok. Bilgisi olan başına gelen varsa bilgilendirsin. En kötü yarın dükkana götürüp oyunu silip tekrar yükleyeceğim..

Sürüm ve veritabanı güncellemesi farklı şeyler. Veritabanına güncelleme gelmedi, herkesin veritabanı şuan 19.1.0. Veritabanına güncelleme 19.3.0 sürümü (transfer update) ile gelecek. Yani bu bir sorun değil, herkesin böyle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet, ay sonu çıkacak güncelleme
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri