1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 2019 alınmaya değer mi?

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Default FM 2019 alınmaya değer mi?

Soru basit arkadaşlar. şuan steamde indirim var. 60tl ye alınabiliyor. Ancak senelerdir malum oyun tembel hayvan kıvamında geliştirildiğinden 60tl ye değer mi ondan bile emin değilim. Steamdeki incelemelerde yerden yere vurulmuş adeta. 1m değerindeki genç yeteneğe 180m istemeler mi dersin, sakat oyuncular kırmızı kartlar mı dersin, Türkiye liginin her geçen yıl çöpe dönmesi mi dersin insanlar vermiş veriştirmiş. Sizin fikriniz nedir merak ediyorum.

Alınmaya değer tabi. Yeni oyun çıkana kadar idare edersin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by medievil View Post
    Soru basit arkadaşlar. şuan steamde indirim var. 60tl ye alınabiliyor. Ancak senelerdir malum oyun tembel hayvan kıvamında geliştirildiğinden 60tl ye değer mi ondan bile emin değilim. Steamdeki incelemelerde yerden yere vurulmuş adeta. 1m değerindeki genç yeteneğe 180m istemeler mi dersin, sakat oyuncular kırmızı kartlar mı dersin, Türkiye liginin her geçen yıl çöpe dönmesi mi dersin insanlar vermiş veriştirmiş. Sizin fikriniz nedir merak ediyorum.
    Yani şu 1m'luk oyuncuya 100m istenmesi olayı gerçek hayatta da sıklıkla karşımıza çıkıyor. FM'de oyuncu profilinde yazan değer aslında oyuncunun satış fiyatı değil. Bunu biliyoruz. Bir takım dinamiklerle bu değer belirleniyor. Oynadığı lig, kulüp, yaş, performans, mevcut yetenek vs. Ancak kulüpler oyuncuya değer biçerken oyuncunun potansiyel yeteneğini ve oyuncuya olan talebi de göz önünde bulunduruyor.
    Örneğin sezon başında piyasa değeri 2m euro olan Joao Felix için bugün 130m euro bedel konuşuluyor. Oyunda da benzer mantık söz konusu. Bir oyuncu potansiyelli ise, mevkisinde en iyi oyunculardan biri olması mümkünse ve hele ki göz önünde ise fiyat uçuyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Hocam Felix 26 maç oynamış 15 gol atmış piyasa değeri 70m. Benim bahsettiğim portonun b takımındaki adama 100m istenmesi. Daha iyi anlaman için şöyle örnek vereyim elif elmasi Fenerbahçe istedi aldı degilmi hemde çok ucuza . Elif'e 50m istiyoruz demedi adamlar

alma kardeşim sen en iyisi..

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by fcgrkm View Post
    alma kardeşim sen en iyisi..
    almamaya karar verdim bende. 2020 de bakarız artık

Mesaj Yetkileri