1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 2020 Beklentiler - Yeni Sezon Kadroları

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2020 Beklentiler - Yeni Sezon Kadroları

Buradan yapalım paylaşımları.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

- Oyunun Ses dosyalarının komple elden geçirilmesi lazım. Eski seriler özellikle Cm 3-4 maç içi atmosferini çok iyi yansıtıyordu fakat artık sadece boş uğultu geliyor. Artık ingiltere liginde gol attıktan sonra tüm tribünlerden bir "YEAHHHHH" sesini duymak istiyorum.

- Oyuncu iletişimlerindeki basit hatalar. Örneğin bir oyuncuyu göndermek istediğimizde teklif gelip kabul ettikten sonra oyuncunun o takımla maaş yüzünden anlaşamayıp gitmeyince bize neden klübe gitmemi engellediniz diye gelmesi. Konuşma seçeneklerinde de kardeşim manyak mısın sen gitmek istemedin seçeneği de olmayınca boşa kavga ediyoruz oyuncuyla.

- 3 Büyüklerin borçları çok fazla ama oyuna ilk başlarken kasalarında 60-70 milyon euro gibi ciddi bir meblağ bulunuyor. Klüp kasalarının o kadar dolu olduğunu sanmıyorum.

- Ve tabiki maç motoru iyileştirmeleri. Her yeni seride 1 yerin düzelip 1 yerin bozulduğu malum kısır döngü. Bu sene en göze çarpan tekrarlama açılan 10 ortadan 8inin öndeki rakip oyuncuya çarpması. Oyundaki bütün oyuncular orta açma özürlümü acaba? Elbet bunun farkındalardır ve düzelecektir. Ben yeni sorunun ne olacağını çok merak ediyorum.

- Antrenman sistemi. Bence en karmaşık şekli şu anki gibi olmalı. Daha fazla detaylandırılıp anlaşılması güçleştirilmemeli. Hatta biraz daha basitleştirilebilir.

- Yeni sezon kadroları ile ilgili transferler bitmeden pek bir şey yazamayacağım fakat Fenerbahçenin tam bir kapalı kutu olacağı belli. İçinden ne çıkacağı belli değil. Şimdiki duruma bakarsak pek iç açıcı görünmüyor.
    Last edited by lochnes : 13.Ağustos.2019 at 02:05

Oyunda savunmak yapmak mümkün olsun, başka bir şey istemiyorum. Her takım Real Madrid gibi oynamak zorunda değil. Sadece hücum yapılarak savunma yapılmamalı...

çook eleşirilerim var her fm alırım 1000 saatten fazla oynarım ömrümü verdim bu oyuna yalnız benim tartışmam forum il ilgili burası çok sevdiğim çok canlı bir forumdu 2006 yılında üye olmuşum 13 sene evvel çok yazmazdım ama okurdum şimdi bakıyorum iyice sessizleşmiş bu beni üzüyor ve diyorum ki YAŞLANDIN BE VOLKAN

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yazın arkadaşlar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

1.) 2016-2019 oyunların daki devam eden 3-0 mağlup olan takımın 2.yarıda geriden gelip maçı 4-3 kazanması. Kocaelispor Beşiktaş'ı bu şekilde ligden eledi oyunda.
    2.) Forvetlerin 1-1 pozisyonlarda kaçırdığı goller resmen saç baş yolduran cinsten. Dünya yıldızı oyuncusun. 4.5 yıldız'ın var. 2 yıldızlı kaleciye karşı 1-1 de en az 10 net gol pozisyonu kaçırıyorsun her maç. Normal mi?
    3.) Yeni çıkan Newgenlerin Penaltı özellikleri hep 3-10 hiç yükseği çıkmadı. 2035 yılındayım elimde penaltı atacak oyuncu yok.
    4.) Sağ bek ve Sol bek oyuncularının sürekli olarak hata yapmaları. Orta açarken, kademe savunmaları, alan savunmaları hiç birinde işlevleri yok sürekli hata yapıyorlar. En hızlı bek, kendinden kat yavaş oyuncuyu kaçırıyor.
    5.) Detaylı transfer ve sözleşme ekranları gelmeli. Mesela Maç başı primi, maç kazandıklarında ekstra moral primi, oyuncu alırken klübünden maddi teminat istenmesi, oyuncu için sürekli kilitleyerek kar payı istememesi vs.
    6.) Gerçekçi lig yükselişi. 7-8 kez şampiyonlar ligi kazanmışım kadrom Real, Barça felan tanımıyor ama hala lig sıralamam 7-8.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Sol menüyü alta aldık artık daha kullanışlı, maç motoru her zamankinden daha gerçekçi, oyuncu tercihlerine tam tamına 2 yeni hareket ekledik, gözlemciler artık şehir şehir gezecek vs vs vs
    Bundan ötesini beklemiyorum bu yüzden almayacağım.

Pr0 yeterince iyi güncelleme yapıyor zaten oyun sürem her sene düşüyor.

Vedat Muriqi'nin profilinde ciddi bir gelişim bekliyorum. Ömer Faruk Beyaz'ın 2 özelliği girilmiş ve bana düşük geldi. Bu çocuğun şuan Dünya'nın en potansiyelli birkaç genç yeteneğinden biri olduğu uzun süredir biliniyor ki her turnuvada bunu kanıtlıyor. Yaşına rağmen verilen top sürme ve teknik özellikleri sahip olduğu istisnai yetenek düşünülürse daha yüksek olmalı kanımca. İyi çalışmalar.

Hey gidi hey.. Eskiden bu konular ne zaman açılacak diye nöbet tutulur, ilk günlerden sayfalarca yorum olurdu..

Benim bir de hatırlatmak istediğim şey oyunun fiyatı. Dolar kuru bizi bir hayli yorduğundan FM 20 de ön sipariş için 179 olmuş. Hadi %10 u da katalım da gene çok.. Şu oyunun en fazla 120 seviyelerine geri dönmesi lazım.. O da en fazla..

Yeni sezonda belli ki lig baya çekişmeli geçecek. Birde genel olarak forvetlerin gol sıkıntılarına çözüm bulurlarsa yeterli benim için. Her sene olduğu gibi yine ön siparişle alacağız..

Herkes gibi beklemekteyim , tek problem takımım 10 kişi kaldığı zaman 2 dakika içerisinde gol yememesi. Bence bu bir bug. İnsallah çözmüşlerdir.

Ekimin 20si gibi beta çıkacak hala yeni özellikler açıklanmadı hayret.

Mesaj Yetkileri