1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Disiplin, uyum ve genç yetenekler ile çalışma sorunu.

Default Disiplin, uyum ve genç yetenekler ile çalışma sorunu.

Herkese merhaba. FM 19'da sıfırdan bir kariyer açtım elimde ne lisans ne tecrübe hiçbir şey yok. Lisansı yavaş yavaş almaya başladım. Menajerlik yetenekleri ile ilgili sorunum var. Uyum, gençlerle çalışma ve disiplin bir türlü artmıyor. Bu yetenekleri arttırmak için neler yapmalıyım?

Quote Originally Posted by anil_akkol View Post
    Herkese merhaba. FM 19'da sıfırdan bir kariyer açtım elimde ne lisans ne tecrübe hiçbir şey yok. Lisansı yavaş yavaş almaya başladım. Menajerlik yetenekleri ile ilgili sorunum var. Uyum, gençlerle çalışma ve disiplin bir türlü artmıyor. Bu yetenekleri arttırmak için neler yapmalıyım?

Antrenman / antrenörler kısmında hangi antrenörün hangi antrenmanı yaptıracağını seçtiğin yer var. oradan kendini seçip geliştirmek istediğin yerlerden antrenman yaptır.

Quote Originally Posted by ENESS14 View Post
    Antrenman / antrenörler kısmında hangi antrenörün hangi antrenmanı yaptıracağını seçtiğin yer var. oradan kendini seçip geliştirmek istediğin yerlerden antrenman yaptır.
    Yalnız o sadece antrenörlük özelliklerini geliştiriyor, mentali pek gelişmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uyum yurtdışında takım calıstırısan dünyadaki itibarın artması ile doğru orantılı olarak artacaktır.
    Disiplin oyunculara verilen cezalarla belki artış gösteriyor olabilir. Taktiksel disiplin de önemli olabilir katı taktikle oynamak, taktikten ödün vermemek vb. Ama daha cok oyuncu iliskilerinde taviz vermemek oldugunu düsünüyorum.
    Genclerle calısma da ilk 11'de yüksek sayıda genç oynatarak olur herhalde.
    Düşük profili yukarı çekmek için En az 10 sezon gecmek ve tabii başarı kazanmak gerekiyor bunları yaparken.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Uyum yurtdışında takım calıstırısan dünyadaki itibarın artması ile doğru orantılı olarak artacaktır.
    Disiplin oyunculara verilen cezalarla belki artış gösteriyor olabilir. Taktiksel disiplin de önemli olabilir katı taktikle oynamak, taktikten ödün vermemek vb. Ama daha cok oyuncu iliskilerinde taviz vermemek oldugunu düsünüyorum.
    Genclerle calısma da ilk 11'de yüksek sayıda genç oynatarak olur herhalde.
    Düşük profili yukarı çekmek için En az 10 sezon gecmek ve tabii başarı kazanmak gerekiyor bunları yaparken.
    3 özelliğin gelişimleri gerçekten çok zor, diğerleri çok basit. Çok teşekkür ederim biraz oyunculara verdiğim cezaları arttırayım bakalım neler olacak

Mesaj Yetkileri