Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 162 arası toplam 162 sonuç

Konu: 7. Geleneksel Turkiye Ligleri Araştırması Eleştiri Başlığı

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Galatasaray her seride böyle.
    Sene basinda kadrolara baksak kagit uzerinde boyle degil miydi?

2. Default

Tuttuğum takım Altay'da Murat Uluç ve İbrahim Akın futbolu bıraktı ve U19da antrenör oldu. Eren Karataş var ama Galatasarayın istediği abisi U21 takım kaptanı Kazımcan Karataş yok. Alhassan Adamu'nun mesvkisi DM değil DOS ve OSM. Merter Yüce futbolu bıraktı. Eren Erdoğan'ın mevkisi DOS, OSM değil OOS(SL) ve OOS (M). Kutay Yokuşlu'nun mevkisi OS(SĞM) değil, OS/OOS(M). Anton Putilo şu anda takımda sağ açık oynuyor.

Beşiktaş oyuncularının dayanıklılığı tam sürümde de 6-7 mi? Ona göre oyunu almayalım.

Bir de altyapıda istisnasız herkese 3-4 verilmiş dayanıklılık. 18 yaşındaki iki bek oyuncusunun dayanıklılığına 3 verilmiş, halı saha oyuncusu mu bunlar? Bir de bu oyunculardan Rıdvan haftalarca A takımla antrenmanlara çıktı. Ortasaha oyuncusu Kartal Kayra aynı şekilde, 3. fmdataba.com'da öyle gözüküyor en azından, tam sürümde değiştiğine dair umudum pek yok da gerçi.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Batuhandemirel View Post
    Sene basinda kadrolara baksak kagit uzerinde boyle degil miydi?
    Zaten her seride dedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by cobija View Post
    Teşekkür ederim cevaplar için.

Altyapı anlaşması yok derken olay fiili olarak ilerliyor, resmî imza yok bağlamında mı? Kulüp birkaç ay evvel açıklamıştı anlaşma imzalandığını. Bu anlaşma 10 ay süreli. Ağustos ayında başlamıştı, mayıs ayının sonunda sona erecek.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4394

Tabii FM jargonuna nasıl yedirilir bilmiyorum orasını. Pilot kulüp anlaşması da denemez buna.

Edit: Bu arada oyunun editöründe anonim şirket seçeneği vardı.
    Selamlar.

Alt Yapı için pilot takım anlaşması mevcut. İlk etapta bir aksilik olmazsa güncellenecek.

Şirket konusunda oyun bize "Tekil sirket sahibi, Halka açık şirket, Dernek ve Çoklu ortaklık" seceneklerini sunuyor. burada da mevcut duruma uyan tek seçenek LTD yani "Tekil şirket sahibi" seçeneği. Bu nedenle de bu şekilde girildi.
    Last edited by Lusage : 26.Kasım.2019 at 07:51

Nesil
    2006

Fenerbahçe'nin takım uyumu neden berbat durumda? Geçen seneki performans ile mi ilgili? 10 hazırlık maçı ancak yeter o uyumu düzeltmek için.

Bir de genel antrenmanı asistan menajere verdiğimizde duran top niye çalıştırılmıyor? Geçen sene de böyleydi bu. Takım duran toptan gol yemeye başlıyor mesela asistan menajerin umurunda değil. Bizim müdahale etmemizi mi istiyor oyun? Müdahale etmede sorun yok da hiç çalıştırmaması garip geliyor bana.

Herkese selam ,

Normal versiyon çıktı mı?
    Beta versiyonundan gerçek versiyona nasıl geçecez.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Ufak bir datay ama merak ettim. Adem Büyük neden siyah saçlı yahu Marcao'nun da sırma saçları var.. Tanınmış genç oyuncuların bile çoğunun fiziksel görüntüsüne ilişkin detayları boş. Bunları doldurmak aşırı bir efor gerektirmiyor diye düşünüyorum. Önem verdiğim için bütün database'i elden geçirmem gerekti oyuna başlayabilmek için.

Oynadığım kariyerde gollerin yarısı 90+larda oluyor hatta 90+larda birden fazla gol olduğu bile oldu 2 3 kere, tesadüften fazlası gibi geldi bana ve yine atılan gollerin çoğu uzaktan şutlar. Acaba sadece bana mı böyle denk geldi aynı sorunu yaşayan var mıdır?
    Not: Kariyere tam sürümde başladım.

70108535 - Gaziantep Ankas Spor - BAL 2.GRUP
    70108538 - Gaziantep Ankasspor - Amatör Ligler olmak üzere 2 Ankas spor gözüküyor veri tabanında.
    70108538 - Geçtiğimiz yıllarda veri tabanında Gaziantep Sercan İnşaat Spor olarak yer alıyordu. bi yanlışlık olmuş sanırım

bu yıl ki geri bildirimlerle ilgili açılan sayfa sayısı, sanırım bazı şeyleri özetliyor.

Oyunda Dribling hala Top sürme diye geçiyor, bu düzeltilecek denmişti fakat hala düzeltilmedi. Tekrardan Dribling yapılacak mı ?

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri