Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: Turkish Super Patch 20 by Affluence

yazıyor tff de statü de. yamada oyunda 1 yabancı izni var ama

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by ustamfa View Post

yazıyor tff de statü de. yamada oyunda 1 yabancı izni var ama
    bu sene bal, süper ve 1. amatörlerde yabancı oyuncu oynatılmıyor. oyunda da bu şekilde.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=133

Oyuna Devre arası güncellemesi geldi. Acaba bu yamayı yeni versiyona uyarlayacak mısınız yoksa gerek yok mu oynamaya devam edebilirmiyiz bir sorun olmadan ?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

@Affluence hocam bende yeni kariyer için bekleyeceğim senin yamanı eğer son sürüm için güncelleme yapacaksan.

son güncellemeyle birlikte bu yama çalışmıyor güncelleme yapılacak mı başkan ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Slm. güncelleme yapıcam. Ama galiba editör de bi hata var yeni update ile ilgili. çözmeye çalışıyorum valla...

Tamamdır hocam beklemedeyiz. Kolay gelsin.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Güncellendi. ilk sayfadaki linkten indirebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Teşekkürler ellerine sağlık.

20.4.0 güncellemesi için yama hazırlayacak mısınız?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by arneas View Post
    20.4.0 güncellemesi için yama hazırlayacak mısınız?
    son update için güncellendi...

çook teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Eyvallah. İyi oyunlar...

Eline sağlık başkan

Bilgisayarım gerçekten çok iyi.Sadece türkiye ligindeki tüm ligleri açtığımda 5 dakikada 1 gün atıyo.13k oyuncu olmasına rağmen.Teknik bir sıkıntı var sanırım.Çünkü ortalama 15-16 lig açar oynarım hiç teklemeden.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by tahatto View Post
    Bilgisayarım gerçekten çok iyi.Sadece türkiye ligindeki tüm ligleri açtığımda 5 dakikada 1 gün atıyo.13k oyuncu olmasına rağmen.Teknik bir sıkıntı var sanırım.Çünkü ortalama 15-16 lig açar oynarım hiç teklemeden.
    Benim bilgisayarımda çok iyi ama malesef buna bir çözüm yok. Daha önce birçok kez belirttiğim gibi yamanın çok detaylı olması, oyuna ilaveten 155 lig eklemesi, her ligde en az 2-3 farklı etap olması, liglerin farklı fikstür kuralları, kadro kuralları, ayrıca tüm takımların U19 ve U17 takımlarının da olması, ilaveten U19 liglerinin de oynanabilir olması, tüm bu takımlar için teknik kadroların olması vb. gibi birçok nedenden dolayı oyun yavaş ilerliyor.

Bu yama FM için yapılan en kapsamlı yama arkadaşlar. Bunu ükelalık için söylemiyorum gerçekten. Editörden biraz anlayan yamayı açıp bi inceleyince dediğimi anlar.

Yani kısacası, gülü seven dikenine katlanır:P

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by affluence View Post
    Benim bilgisayarımda çok iyi ama malesef buna bir çözüm yok. Daha önce birçok kez belirttiğim gibi yamanın çok detaylı olması, oyuna ilaveten 155 lig eklemesi, her ligde en az 2-3 farklı etap olması, liglerin farklı fikstür kuralları, kadro kuralları, ayrıca tüm takımların U19 ve U17 takımlarının da olması, ilaveten U19 liglerinin de oynanabilir olması, tüm bu takımlar için teknik kadroların olması vb. gibi birçok nedenden dolayı oyun yavaş ilerliyor.

Bu yama FM için yapılan en kapsamlı yama arkadaşlar. Bunu ükelalık için söylemiyorum gerçekten. Editörden biraz anlayan yamayı açıp bi inceleyince dediğimi anlar.

Yani kısacası, gülü seven dikenine katlanır:P
    U17 takımları iptal ederek yamayı güncelledim. Biraz daha hız artışı görürsünüz.

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

Teşekkürler.

Selamlar, yama için teşekkürler. Mesaj kutunuz dolmuş sanırım mesaj gönderemiyorum bir bakabilir misiniz?

20. Default

kusura bakmayın yardımınıza ihtiyacım var. yamanızı editörle düzenlemek istedim düzenlemeleri yaptım ama test edilip onaylanması gerekiyormuş test edince 3. lig 2. grup ta bi hata buldu ben oraları hiç ellemedim ama sadece uşak 2. amatördeki bir takımın ismini değiştirip 4 oyuncu ekledim o kadar başka herhangi bir değişiklik yapmadım kullanabilmem için yardımcı olur musunuz acaba
    https://dosya.co/xwu0o3sny251/Lig_ve...eleri.fmf.html

Bu arada 2. amatörü oynayamıyoruz galiba keşke 1. amatörden değiştirseymişim

Yamayı kurdum, elinize sağlık. @affluence. Uzun hatırlama çabaları sonucu hesabıma teşekkür için girmiş bulundum

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Merhaba affluence hocam ''. Ben FM2020 ye Mersin İdman Yurdu ile bir veda kariyeri yapmak istiyorum. Ancak şu an Mersin 1.Amatör Ligde olması sebebiyle 3.lige çıkmam 4 sene sürüyor ve çok yoruyor. Rica etsem bu linkteki veritabanında 3.ligde bir takımla (örn:68 Aksaray Belediyespor) yer değiştirip benim için ayrı bir linkte burdan paylaşabilir misin ben çok uğraştım ama yapamadım
    Teşekkürler

S.a hocam bu yama guncelmi yeni sezona gore karaman bld spor 3 ligdemi guncellersiniz guzel olur saygilar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri