1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Sürekli Hata veriyor

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Default Sürekli Hata veriyor

FM19 da yıl boyunca 10 tane falan hata almıştım toplam FM 20 de oyunda ilerlerken nerdeysel oyunda 2 hafta da bir cars dump hatası veriyor. FM 19da FM20de hemen hemen aynı yamaları kullanıyorum

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    FM19 da yıl boyunca 10 tane falan hata almıştım toplam FM 20 de oyunda ilerlerken nerdeysel oyunda 2 hafta da bir cars dump hatası veriyor. FM 19da FM20de hemen hemen aynı yamaları kullanıyorum

Hocam steam oyunu ise dosyaları doğrulamayı dene

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by attkoc View Post
    Hocam steam oyunu ise dosyaları doğrulamayı dene

CD oyunu olarak aldım. Dosyaları doğrulamayı bilmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer oyununuz korsan ise bu problemi yaşamanız normal ne yazık ki.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Eğer oyununuz korsan ise bu problemi yaşamanız normal ne yazık ki.

Oyunum korsan değil malesef

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Oyunum korsan değil malesef
    benim bi arkadasim da ayni problemle karsilasti ve sonrasinda oyunu komple silip steam'den tekrar aldi oyunu ve bi sikinti yasamadi sonrasinda. tabi o yasamadi diye sana da "steamden al sorun kesin cozulur" diyemem o da ayri mevzu. ama oyunlarin artik cd ile alinmasi da pek tavsiye edilmiyor zaten.

İyi Akşamlar,

CD ile alması falan önemli değil CD de Olsa İnternetten Yine Güncelleme İster Yine Steamden Doğrulanması Gerekir Oyunun.

Crush Dumps Hatasının Bir Çok Farklı Nedeni Var Oyuna Sonradan Eklenen Yamalardan Tutta Ekran Kartının Güncelliği Ram Belleklerin Yetersizliği vs. Uzar Gider.

Kesin Bir Çözümü Yok Bu Hatanın. Ama En Basitinden Bir Format Atıp Oyunu Tekrar Kurmak ve Oyunu Orjinal Kendi Haliyle Oynamayı Tavsiye Ederim Ekstra Oyun Dışı Yamaları Pek Tavsiye Etmem. Bilgisayarın İyiyse Belki O Zaman Farklı Tatlarda Yol Alabilirsin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O zaman kurulan yamalardan bir çakışma yaşanıyor olabilir. Oyunu silip baştan kurmak ve tüm grafik yamalarını kaldırmak bir çözüm olacaktır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Steamden Doğrulanması sonrasında hata bitti çok şükür. İlginize çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sevindim düzelmesine. İyi oyunlar.
    Futbolcu Bilgileri

arkadaşlar ben oyunu biraz önce steam üzerinden satın alıp indirdim ancak oyunu başlatmak istediğimde
    footbaall manager 2020 20.4.0-1356331 staging bu hatayı veriyor oyun acılmıyor bilgisi olan varmı

Quote Originally Posted by Braveheart5584 View Post
    arkadaşlar ben oyunu biraz önce steam üzerinden satın alıp indirdim ancak oyunu başlatmak istediğimde
    footbaall manager 2020 20.4.0-1356331 staging bu hatayı veriyor oyun acılmıyor bilgisi olan varmı
    Muhtemelen Bilgisayarın Oyun Kurulurken Oyunun Bir Dosyasını Virüs Algılayıp Silmiş Olabilir. Tek Çözümü Oyıunu Bütünüyle Komple Silerek Kalıntı Bırakmadan Kaldırman Gerekiyor. Bilgisayarından da Korumasını Artık Virüs Programı mı Olur ya da Defender Olur Devre Dışı Bırakıp Oyunu Yeniden Yüklemenizi Öneririm.

hocam bilgisayara bugun format attırdım eve gelince ilk işim steamdan oyunu satın alıp kurmak oldu bilgisayarımda suanda virüs programı kurulu değil sabahtan beri her yere bakıyorum çözüm bulamadım

Quote Originally Posted by Braveheart5584 View Post
    hocam bilgisayara bugun format attırdım eve gelince ilk işim steamdan oyunu satın alıp kurmak oldu bilgisayarımda suanda virüs programı kurulu değil sabahtan beri her yere bakıyorum çözüm bulamadım
    Windows'un Güvenlik Duvarını da Devre Dışı Bırak Öyle Kur Oyunu Sorun Çözülecektir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Yıllardır yazıyorum. Yıllar sonra foruma baktığımda aynı soruyu gördüm.

Crash dump bir hata tipi değildir. Crash çökmek demektir, dump da yığın. Çökme yığını, çökme dökümü, çökme çıktısı demek. Yani oyununuz çöküyor ve neden çöktüğünü anlatan bir dosya veriyor. Dump file deniyor buna. O dosyayı alıyorsun ve dump file analyzer denilen toollar ile okutuyorsun içeriğini. Nedenini sana hata kodları ile veriyor. Kodların karşılığında da donanımsal ya da yazılımsal arıza vardır. Sorununu bulursun kod tablosundan.

Sürekli sorun alıyorsan, bunu SI Community üzerinden raporlayacaksun. Save ve dump file dosyalarını da ekleyeceksin. Sorunu bulacaklar. Başka türlü çözüm mümkün olamaz. İşlemcin, harddiskin ya da ramindeki sorunu derinlemesine bakmadan bilemeyiz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri