1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Editör yardımı

Default Editör yardımı

Merhabalar online düzenlediğimiz turnuvalarımız var ama hepimiz aynı anda girmediğimiz oyun çok kasacağı için hazırlık maçları şeklinde oynayıp çıkıyoruz saveden ilerlemeli lig şeklinde yapmak istiyoruz maç saatlerini değiştirme mümkün mü?

Mümkün Ama Uğraştırıcı. Oluşturduğunuz Takımları Bir Lige Atıp O Ligi'nde Fikstürünü Yaparsanız Oynayabilirsiniz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Ben herşeyi yapıyorum ama işte bir türlü saatleri ayarlayamıyorum mesela şöyle olsun 16 kişiyiz ya 8 maç yapar 4ü bugün oyun saati ile 14 16 18 20 yani dataya birinin maçı bitsin diğeri girsin diğer 4 maçta ertesi gün
    Bana nasıl yapıldığını tarif edersen yapabilirim editörü baya biliyorum bitek bunu bulamadım

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Mümkün Ama Uğraştırıcı. Oluşturduğunuz Takımları Bir Lige Atıp O Ligi'nde Fikstürünü Yaparsanız Oynayabilirsiniz.
    Yardımcı olabilecek misiniz

Fikstürü Oluşturduğun Yerde Maçın Başlama Saati Olan Yeri de Seçip Saatini 14:00 Formatı Gibi Belirleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Fikstürü Oluşturduğun Yerde Maçın Başlama Saati Olan Yeri de Seçip Saatini 14:00 Formatı Gibi Belirleyebilirsiniz.
    Abi ben tek bir saat olarak belirlemek istemiyorum fikstürde o günkü maçların hepsi misal 14 15 16 gibi hep farklı saatlerde olsun istiyorum derdimi anlatamadım sanırsam

Tamam İşte Her Maçın Saatini Tek Tek Belirleyeceksin

Mesaj Yetkileri