1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: FM 2020 Antrenman Programı

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

Default FM 2020 Antrenman Programı

Merhaba arkadaşlar,
    FM 2020 Antrenman programımı sizinle paylaşmak istedim;

Resimli anlatım yapacağım eğer dikkatli incelerseniz hiç bir sıkıntı çıkmayacaktır.
    Sezon öncesi programımız 5 aşamadan oluşuyor ilk 3 hafta fiziksel ağırlıklı 4.haftamız taktik 5.hafta ise kapsamlı antrenman uygulaması olacaktır.
    Haftada 1 maç yapıyorsanız Tek Maç Antrenmanını, 2 Maç yapıyorsanız 2 Maç Antrenmanını, CL-KUPA Finallerine özel Büyük Maç Antrenmanları, Milli aralara verilen arada Ara verilen haftalar Antremanı'nı kullanmanız gerekmektedir.

1-

2-

3-

4-

İndirme Linki
    http://www.mediafire.com/file/2to0le...%25B1.rar/file

İyi Forumlar.

Teşekkürler. Baya yararlı bir program olmuş. Fikstür sapıtınca ayarlamaktan yorgun düşüyordum.

arkadaşlar 4 1 4 1 kanat forvetlerle oynayan takımların oyun anlayısı genıslığı genıs mı olmalı darmı olmalı fark edermi kanat forvette

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

Quote Originally Posted by lochnes View Post
    Teşekkürler. Baya yararlı bir program olmuş. Fikstür sapıtınca ayarlamaktan yorgun düşüyordum.
    Rica ederim

Quote Originally Posted by maurocan View Post
    arkadaşlar 4 1 4 1 kanat forvetlerle oynayan takımların oyun anlayısı genıslığı genıs mı olmalı darmı olmalı fark edermi kanat forvette
    fark eder, fakat beklerin ileri çıkıyosa beklere geniş alanda oyna KF'lere dar alanda oyna demen daha mantıklı olur

Mesaj Yetkileri