1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM21 Profil Paylaşım Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default FM21 Profil Paylaşım Alanı

Buradan paylaşmak istediğiniz oyuncuların profillerini paylaşabilir veya profilini merak ettiğiniz oyuncuları yazabilirsiniz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Bu sene oyunu alamayacağım maalesef. Fmdataba.com da profilleri artık yüklemiyor. Biri dört büyüklerin oyuncu profillerini bir ara İngilizce olarak yüklerse çok memnun olurum, biraz yüzsüz bir istek değilse

Neden İngilizce Acaba? Türkçe Olmaz mı?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

İngilizce alıştığım için ilk bakışta büyük resmi görüp profili anlayabiliyorum, Türkçe'de özelliklerin yerini bilmediğim için tek tek bakmak zor geliyor ve hala tam oturmuyor Türkçe olur derdim, ama üşenmeyip bütün profilleri koyacak adam muhtemelen epey sabırlı biri olacağı için ufak şımarıklıklarıma da katlanır diye düşünerek İngilizce istedim

Quote Originally Posted by kirilenko47 View Post
    İngilizce alıştığım için ilk bakışta büyük resmi görüp profili anlayabiliyorum, Türkçe'de özelliklerin yerini bilmediğim için tek tek bakmak zor geliyor ve hala tam oturmuyor Türkçe olur derdim, ama üşenmeyip bütün profilleri koyacak adam muhtemelen epey sabırlı biri olacağı için ufak şımarıklıklarıma da katlanır diye düşünerek İngilizce istedim
    bence o sabırlı kişi çince yüklese bile idare etmelisiniz

Bütün dillerde yükleyebilir ya sıkıntı değil benim için :P

Neyse arkadaşlar isteğimi yok sayabilirsiniz, çünkü oyuncu profillerini görme şansım oldu üç İstanbul büyüğünün bulunduğu bir sayfada. Türkçe olduğu için anlamam biraz zaman aldı, ama ne yapalım artık linki şöyle bırakıyorum görmek isteyen olursa: https://eksisozluk.com/entry/115527537

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Vay be! 2015'de Keşfettiğim Adam 2020'de Ne Halde

Okan Kocuk 2015 Oyununda 2020'deki Hali;

2021'deki Oyun Başındaki Hali;

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Merhaba arkadaşlar acaba Beşiktaş araştırmacısı kim?

Birşey sormak istiyorum atiba acaba pozisyon olarak ne zaman MC olabilecek ? DMC sürekli adam ön libero olarak ancak son 3 yıla bakarsak atiba tam olarak DMC oynamıyor MC oynuyor çift orta sahada ileri geri gidip geliyor bu şekilde oynayan bir adamın profili neden hiç düzeltilmez ? Acaba diyorum hiç mi futboldan anlamıyorum atibayı izliyorsanız görüyorsunuzdur sürekli ortasahada ileri gidip gelen bir oyun yapısı var dakika 70den sonra ritmi düşüyor ancak buna göre bir değişim yapılamaz mı? DMC li taktik kullanmayı hiç sevmediğim için atibayı hiç oynatamıyorum çünkü yapılan profile göre gerçekteki katkısını oyuna yansıtamadım. Yanlış mı düşünüyorum atiba hakkında ??

Nesil
    2007

Atiba, MC Natural olmalı. Box-to-Box oynuyor S.Yalçın geldiğinden beri. Performansı da muhteşem.

Oyuncu boyları da BJK resmi sitesine göre güncellenmeli.

emre kılınç fenerbahçe taraftarı olarak görünüyor, bunun doğruluğu nedir?

kullandığım editör dosyaları da şunlar; (oyundaki zaman 7 kasım 2020 -ilk sezonun hemen bası-)

Mesaj Yetkileri