Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Fernando Torres'in Performansı

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Angry Fernando Torres'in Performansı

fernando torres ii oynayamıo ben napıcam pizarro manyak ama fernando torres in kötü performansı beni üzüo takım ama işte fernando torres...
    bi yardımcı olun düzeltebilir miyim adamı yoksa satacam

Kötü performans uyarı ver.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

o kadar berbat oynamıo yani 7 ile filan ama bi süperstar için yeterli deil ki forumda bazı kişiler en ii forvet fernando torres derken ben onu böyle görünce şaşırdım ve biraz da kızdım haliyle ama uyarı verirsem üzülür yani antremanlarda da failed to impress filan yazıya yeterli deil

Kafana takma üzülmesini 1 haftada kendine gelir +10 üzerinden oynamasını istiyorsan ona göre taktik yap.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

yani uyarı ver diosun

Quote Originally Posted by büyükpivot
    yani uyarı ver diosun
    Aynen öyle adam iyi oynadıkça şımarıyor gece hayatına takılıyor eee kulağını çekmek lazım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

yok yok bı paf takımla hazırlık macı yaptır atsın 5 10 tane moralı duzelsın sora kendıne gelır eger gelmesse sende uyarı ver
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

daha hiç çok iyi oynayamadı ki en yüksek 8

O zaman medyayı kullan oyuncuların üzerindeki baskıyı azalt menejerlik yeteneklerini kulllan işte.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

hazırlık maçı yapamam fikstür şu an çok sıkışık aralık ayı boyunca 3 güne bir maç düşüyo ertelenenler filan hep oraya geldi benim düşündüğüm iyi bi antreman programıyla düzelirmi

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Kondisyon ilede alakasi var kondisyon %90 in altindaysa o adamdan iyi bir performans bekleme!

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

kondisyonu %90 altında adamı 11 çıkarmıyom zaten yedek koyarım dünya starı olsa bile

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

kondisyonu %90 altında adamı 11 çıkarmıyom zaten yedek koyarım dünya starı olsa bile
    1-2 mac yedek koy dinlensin ve akli basina gelsin ondan sonra oynat birde öyle dene

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

dediğin gibi yapıp kezmanı oynatsam iyi olur yoksa bu yol kötüye gidio adamın hayatı kaydı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ilginç torres i her aldığımda çok iyi oynadı bence de boş zamanda paf takımınla hazırlık maçı yaptır atsın 5-6 gol kendine gelir

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

bakıcam devre arası gelince oynatırım

kardeş torres i satmak aklından bile geçmesin..büyük ihtimalle senin taktikte bir şey vardır..adam 1 sezon sonra worldclass oluyo al işte bende ki performansıda ortada..

Nesil
    2006
    Yer
    Turksportal

cok oynattıysan dinlendirebilirsin yada uyarı ver !!!

Quote Originally Posted by ugur1905
    kardeş torres i satmak aklından bile geçmesin..büyük ihtimalle senin taktikte bir şey vardır..adam 1 sezon sonra worldclass oluyo al işte bende ki performansıda ortada..
    Hocam güzel performans geleni geçeni bombalamışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

bende böyle oynasa satar mıyım 8 maçta 4 gol atabildi 2 kere sakatlandı 3 haftalık pek de resimdeki gibi deil ha

tabi pizarronun gelmiş olması da etkilemiş olabilir forvetin sağında mı oynatıyım solunda mı bu adamı ben

bende böyle oynasa satar mıyım 8 maçta 4 gol atabildi 2 kere sakatlandı 3 haftalık pek de resimdeki gibi deil ha

tabi pizarronun gelmiş olması da etkilemiş olabilir forvetin sağında mı oynatıyım solunda mı bu adamı ben
    bu performansı yaparken ozzy nin korner taktiğini onun üzerine kurdum ve tek forvet oynadım onu hedef adam yaptım ve serbestlik uzun şut gibi komutları fulledim adamın attığı golleri bi çoğunu atıcak oyuncu yok o oyunda..ha bi de hedef adam pas seçeneğini ayağa yapın..gelişine acaip vuruyo

onun olduğu kanatta orta yapan oyuncu kim bu da çok önemli

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

sağda oynatıom mario santana var sağ kanatta sol kanatta da martin petrov var daha ne olsun

sağda oynatıom mario santana var sağ kanatta sol kanatta da martin petrov var daha ne olsun
    sola koy petrov santana dan daha iyi bir pasör ..maxi rodriquez nerde sattım deme sakın

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by ugur1905
    sola koy petrov santana dan daha iyi bir pasör ..maxi rodriquez nerde sattım deme sakın

yok canım hiç satar mıyım ortada oynatıyorum ileri doğru okla çıkardım bu arada fernando torres solda oynar mı pizarro nun sol ayağı var ama torresin sadece uygun

yok canım hiç satar mıyım ortada oynatıyorum ileri doğru okla çıkardım bu arada fernando torres solda oynar mı pizarro nun sol ayağı var ama torresin sadece uygun
    böyle bir hatayı yapmicanı biliyordum zaten..torresi petrovun olduğu kanada al korkma çok iyi oynuyo..gerçi bende ofansif ortasaha bile iyi oynuyodu ama neyse

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

eyvallah dediğin gibi yaparım şimdi bi de solda denersem artış göreceğime eminim
    ibagaza yı satıp bir defansif orta saha almayı düşüneyim mi perea yı da satar en iisibden alırım rogerio yu defansa çekerim

ibagazayı sat bencede ama perea ,sağ tarafa transfer yapmadıysan ver sağ bek antremanını canavar gibi oynuyo valla..perea zaten sırf ilk temas yüzünden kaybedio..bu rogerio hangi takımda oynuyo bi de ben denim namını duydum ama kendisini tanımam

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

santos 20 yaşında 190 boy 82 kilo dc,dm oynuyo

santos 20 yaşında 190 boy 82 kilo dc,dm oynuyo
    iyi bir oyuncu ama guarani de kirada bende..labelled the next bordon yazıyo üstünde

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

alabildiğin ilk an kap ben gs ye almıştım ilk maçında 10 la oynadı DC de

abi sen solda emin misin şimdi hem pizarro hem de fernando torres iğrenç oynuo 6 ile

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri