1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Öneri

Nesil
    2006

Exclamation Öneri

Bu mesajı özellikle yöneticelere yazıyorum,
    Sitede şuan çok fazla futbol konusu var ve bunların çoğu yalan haberler dolu bu nedenle siteye açılan konuların yayın-medya kuruluşlarında değildi resmi sitelerden alınması kanağatındayım mesala bir klup ile haber yapacaksak ise o klubun resmi sitesinden veya klubun resmi yayın organlarındaki haberlerden alıp siteye koymalıyız böylece doğru haberleri tartışabiliriz yalan haberlerden yalanca tartışamamızdan ceza almamız biraz olsun engellenir böylece konu yığılması olmaz sadece mesaj sayım artsın diye gereksiz yalan mesajlarıda biraz olsun engelleyebiliriz
    anlayışınız için şimdiden sağ olun.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

iyi fikir...
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

1-Konunun yeri burası değil.
    2-Futbol Kulüpleri maalesef resmi sitelerini doğru dürüst güncellemiyor.Ve bir çok takımın resmi sitesi dahi yok!

Nesil
    2006

zaten genelde 4 büyükleri tartışıyoruz güncellenmeleri için gelişen olaylar olması lazım yani doğru olaylar gazeteler haber yazmak için yazıyorlar ayrıca kluplerin olmayabilir ama olmayanlarda zaten tartışılmıyor...
    yerinin burası olmadığını biliyorum futbolla ilgili olduğu için açtım

Quote Originally Posted by mustafagungor
    1-Konunun yeri burası değil.
    2-Futbol Kulüpleri maalesef resmi sitelerini doğru dürüst güncellemiyor.Ve bir çok takımın resmi sitesi dahi yok!
    Harfiyen katılıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Birde buraya açan konular okunmuyor ve Copy-Paste yapılıyor direk..

1. öncelikle konuyu doğru yere taşıyorum
    2. bu haberlerin yazılmasını engellemek yanlış olur çünkü resmi sitelerde genelde transfer bitmeden hiçbir şey yazılmıyor bunun içinde mecburen güvenilmeyen spor gazetelerine başvurmak zorunda kalıyoruz. bu haberler burda yayınlansın ama bu haberler için tartışma çıkarmak zaten yersiz. ayrıca zten bütün transfer haberleri tek başlık altına toplandığı için konu kirliliği olmuyor sadece msj sayıları artıyor ve oda o kadar önemli değil. sonuçta bu haberleri paylaşıp yorumlamak lazım ama kaynağa göre yorum yaparsak daha mantıklı olur

valla genel konuşmayalım can o copy - paste konusunda..

zira ben okuup alıyorum o haberi..ha ama vardır öyle dediğin gibi yapanlar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet bazıları diyecektim ama düzeltme imkanım olmadığı için düzeltemedim kusura bakmayın..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Hurmet açıklamış gerçi, sonuçta transfer imzayla sonuçlanana kadar kulüpler transferi yanallıyorlar. Mecburen basın yayın organlarının yaptıkları haberlere yönelmek durumunda kalınıyor. Tabi burada iş yine size düşüyor, kalitesiz sözüne güvenilmeyen gazete veya internet sitelerinden haber almamalısınız.

Konu kirliği ise zaten transfer haberleri tek başlıkta topladığımızdan sorun teşkil etmiyor.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Mesaj Yetkileri