Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Alan savunmasımı? Adam adama markajmı?

ark lar hepiniz sıkı markaj yap demissiniz sıkı markaj tamam faydalı ama hic eksisi yok mu?
    yok diyemezsiniz cunku o zaman oyuna koymaları buyuk sacmalık olur nedir bunun eksisi bilen bi anlatsın lutfen

Defansta alan savunması ii...Eğer Dm varsa ona da adam markajı+sıkı markaj ii...Birçok iyi forveti durdurursunuz...

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Alan savunmasında adamlar çok yoruluyor...
    Ben defans göbekteki bir adama alan savunması diğerine de adam markajı veriyorum....

adam adama

arkadaşlar alan savunması daha iyi ve üvenli rakip forvetiniz atletik ve süratliyse adam adama çok büyük problemler açar başınıza bu yüzden alan savunması daha iyi

alan savunması ve sıkı markaj

Alan savunması adam adama markajda örnek vereceğim Fenerbahçeye karşı oynuyorum adam adama oynadım alex anelka nobre kazmalar tarafından tutuluyor 20 25 dk tıkyok fenerde daum müdahale etti nobre anelka kanatlara çıktı alex geride duruyor arkadan gelenler darmadağın etti beni sandalyeden kalkıp alkışladım süperdi yenildim ama fm gerçekçiliği süperdi asla adam markajı yapmazdım şimdi rakip kim olursa olsun yapmıyorum yapmayacağım en iyi savunma alan savunması başarılar iyi eğlenceler.

Quote Originally Posted by CeZa_06
    hallaç pamuğu ne demek
    büyüyünce snde anlarsın

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

alan+sıkı markaj+ozel oyuncular icin 1e1 markajı öneririm

eğer defansın sağ ve solunda oynayanlar iyi özelliklere sahip güvenilen futbolcularsa alan+sıkı çok uyumlu olur. eğer iyi değilse adam adam oynamak daha mantıklı...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri