1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: taktikmi teknikmi beyler?

Nesil
    2006

Default taktikmi teknikmi beyler?

beyler ben size şu soruyu soruyorum sizcce herşey taktikmidir büyük bir takımı sadece taktik kurarak sıradan bi takımla yenebilirmisin? bence taktikin önemi sadece 100 de 25 geri kalan 75 lik kısım ise oyuncular sizce beyler ???

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kesinlikle öyle abi.Tabbiki oyuncular daha öndedir.........
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

hayır sen taktiğini oyun ilk başlarkenki taktik yaparsan ligde hiç başarılı olamzsın. isterse real madrid olsun. ben chelsea ile o tuzağa düşmüştüm bi kere

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

bende sana % 75 ktılıyorum %25 katılmıyorum :P

Evet kardeş aynen dediğin gibi

bence ikisi de aynı derecede önemli yani %50 ye %50
    ikisini birleştirdin miydi önüne gelene fark atarsın

Nesil
    2006

ne bilim bana göre taktik 2.planda gelir hep 1 2 tane kişisel becerili futbolcun yoksa hepsi kötüyse ne yaparsan yap cebelleşip durursun 100 de 75 futbolcu bence ama fifty fifty diyenlerede saygım var

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir'in komşusu Karşıyak

Ya oda doğru 50-50 diyenler gerçekten çok haklı ama bence %65 oyuncu %35taktik derim...Mesela Chelsea'da defansif oynardım ama yine fark atardım..O taktiği benimsedim Galatasaraylada o tatikle oynuyorum ama çok zorladığm maçlarda oluyo..

Nesil
    2006

çok dorusun baba

oyuncuların iyiyse neredeyse her taktik başarıya götürüo ama oyuncular kötüyse taktik pek te etkili bi silah değil

ben %33,3 Taktik %33,3 oyuncu kalitesi %33,3 moral motivasyon diyorum biri olmassa digeri hiç bir işe yaramaz ..Örneğin Real Madrid, ve Brezilyanın hali yada Almanyanın umulmayan başarısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bence oyuncun iyiyse biraz iyi bi taktik yeterli olabilir ama iyi değilseler yeteri kadar çok zorlanırsın yani oyuncu 1. plandadır ama taktik dizilimi de çok önemlidir yani iş sadece oyuncu becerisiyle bitmiyo çok iyi bir taktikle orta düzey bi takımda iyi işler yapabilir bnce %45 taktik %55 oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

bence en önemli etken taktiktir şöyle bir örnek vereyim:
    chelsea; ranieri yönetimindeyken şimdiki kadroyla neredeyse aynıydı(abramoviç dönemindeki ranieri yani) ama ranieri nin taktik anlayışı kötü olmasa da vasatın biraz altındaydı. ama mourinho gibi bi taktik ustadı gelince işler değişti ve bir başka örnek de galatasaray dan verelim. lucescu nun 01-02 sezonundaki kadrosu fatih terim in 2. dönemindeki kadrodan çok daha fakirdi. ancak lucescu cl de çeyrek finali zorladı son anda kaçırdı, terim hezimet aldı cl de.. yani oyuncu da bir yere kadar.. taktik en önemli etkendir başarı için bence..
    saygılarımla...

başarı için sadece taktik ve teknik tek başına yeterli olamaz. özellikle de bunları yüzdeye dökmek kendimizi kandırmak olacaktır. başarı için takımın uyumu, mentalitesi, motivasyonu, formu, kondüsyonu ve belki de en önemlisi şansı üst düzeyde olmalıdır. kazanma ve başarı isteği duymayan takım -hangi kadroya sahip olursa olsun- başarılı olamaz.

oyunculara göre taktikdir en doğrusu

bana göre en önemlisi taktik mesela ben sivassporla şampiyonlar liginde final oynadım hemde transfer yapmadan

Mesaj Yetkileri