1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Forumda Hız Sorunu

Default Forumda Hız Sorunu

Sayfalarda acayip bir yavaşlama var sorun ne acaba bilen varmı deliricem?...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Çok konu açılıyor.Herkes hangi takımı aldıysa konu açıyor anlatıyor yok kimi alayım,kimi satayım.Oysaki foruma baksalar aynı konulardan kaç tane var ve problemini çözerler...

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

herkesin kadrosu aynımı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nurisahin
    herkesin kadrosu aynımı...
    İlk sezondan kastım.Herkes açıyor GS'yi alıyor veya Fener veya BJK diyor ilk sezon kimleri alayım vs. Birde senin gibi boş yazdıkları için db doluyor !
    Lütfen forum içinde benle polemiğe girme,kendimi tutamıyorum

Arkadaşlar lütfen atışmayalım ben teknik olarak sordum dün akşam modemi kırıyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

Quote Originally Posted by cngnsry
    İlk sezondan kastım.Herkes açıyor GS'yi alıyor veya Fener veya BJK diyor ilk sezon kimleri alayım vs. Birde senin gibi boş yazdıkları için db doluyor !
    tutmana gerek yok...

benim konuyla ilgim yokta bu sinir niye anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

ben varım ya o yüzden postman..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bende öyle bir yok sorun takır takır açılıyor sayfalar
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006

şahsen bunun nedeni adsl de çok fazla kullanıcının olması ve bu kullanıcıların gün geçtikçe artması bu nedenle adsl bu nedenle sorunlar yaşıyor aynısı bana olmuştu eskiden arayıp böyle olduklarını belirttim eğer hıznız iyiyse fazla sorun yaşamassınız

Valla şimdi biraz iyi gibi ping attım hiç bir sorun gözükmedi diğer sayfalar çatır çatır açılıyordu neyse konu silinebilinir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

sakin ol istersen

BENCE doğru söylemiş nuri sahin
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

internette genel itibari ile sorun var sanıyorum. Birkaç gündür nette diğer sayfalarım geç açılıyor benimde

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet, internette genel sorun var.ADSL durmadan kopuyor.Dün yaptığım turnuva maçlarında da koptu.Normalde hiç kopmazdı.Umarım sadece sitemizde sorun yoktur..

Nesil
    2006

bu kadar kullanıcı artarsa olacağı bu devlet acil çözüm getirmeli çünkü sonumuz son değil...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

forum kullanıcı sayısıda arttı haliyle her üye için avatar yükleme imkanı sağlamıştk fakat her avatar veritabanında saklandığı için sistemde aşırı bir ağırlığa sebebiyet verdi. bu yüzden bir süreliğine avatar yüklenmesini iptal ettik.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri