Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 345 sonuç

Konu: FM 2006

Bu konuyu açmışsın vieri kusura bakma göremedim. bir anket başlıkta ben açtım. oysa buradan devam edebilirdik sanırım. Ben ŞİKE ve TEŞVİK PRİMİ konularını isterim. Gerçeklikse gerçeğe yakın olsun.

bir mevzumda sanırım bir ara bir versiyonda vardı. maç sonrası hakemle ilgili görüş belirtme! Hatta 4-5 hafta üst üste yenildim. Hakem hakkında hep olumsuz değerlendirme yaptım. 6. hafta maç sonu koray hakemle kavga etti 6 ay hak mahrumiyeti cezası aldı diye bir haber bile okumuştum.

Quote Originally Posted by SKiLLeDMaSK
    Asistan Manager olma fikri güzel ilk başlangıç için öyle bir seçenekte olabilir ama sonuçta managerlik oyunu olduğu için futbolcu olmak pek çekici gelmedi bana.
    niyekine bana göre çok süper olur vede idda olayınada katılıyorumparayı değerlendire bilelim ondansonra mesela ev yaptırıcaz paralazım site bizim kaybetmemize 1e1000 veriyo hemen yenilelim evi yaptıralım şike tekliferi gelsin ister kabul edelim ister ihbar edelim duruma göre ispatlanırsa teklif eden ceza alsın biz yaptıysak ortaya çıkarsa bizde ceza alalım 155'i arama olsun Şikede
    ama şahsen ben yapmam ama olayın suyu çıkarılmadan olsun buarda bi şike teşvik primi tartışılsın gündeme gelsin yanlız abartılmasın yoksa sıkar

Quote Originally Posted by korayozcan
    bir mevzumda sanırım bir ara bir versiyonda vardı. maç sonrası hakemle ilgili görüş belirtme! Hatta 4-5 hafta üst üste yenildim. Hakem hakkında hep olumsuz değerlendirme yaptım. 6. hafta maç sonu koray hakemle kavga etti 6 ay hak mahrumiyeti cezası aldı diye bir haber bile okumuştum.
    ama hakemler hakkında yorum yapılmıyo vede okadar cezada olmaz

Oyunculara Prim Ve Şike olayı olmalı bence

prim olayı abartılmaması şartıyla olabilir ama şike türkiyeden başka kaç ülkede varki???

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Valla bence şike bir tek bizde değil her ülke de yalnız bizim kadar açıkça ve ahmakça yapan yok
    GaLaTaSaRaY
    fenerliler ibret alın

Quote Originally Posted by 19yusuf05
    Valla gözüme mi inansam sana mı? CM 01/02 de oynadım. ve abartı bir ceza aldım. o oyunda vardı.

valla olursa süper olour

Quote Originally Posted by korayozcan
    Valla gözüme mi inansam sana mı? CM 01/02 de oynadım. ve abartı bir ceza aldım. o oyunda vardı.
    çok ilginç
    Quote Originally Posted by Sergio
    Valla bence şike bir tek bizde değil her ülke de yalnız bizim kadar açıkça ve ahmakça yapan yok
    GaLaTaSaRaY
    fenerliler ibret alın
    çok haklısın

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

ben bu aralr milli takımı yönetiyorum.
    milii takıma 16 yaşında birini çağırdım ve ilk maçında 2 gol attı ama hiç bir şey olmadı medyada.gerçekte olsa dünya sallanırdı hatta rekor kırmış olmam lazım.yani medya böyle konularda pasif kalıyor

evet bazı olaylar çok sönük kalıyor örneğin Milan Baros'u Göztepeye aldım üstelik Türk oldu. normalde böyle bi olay olsa medyada olay olur. daha aktif olmalı medya bunu bir türlü yapmadılar gitti

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

evet o coşkuyu hissedemiyorum

türkçe dil desteği olsun. mesela FM 2005 için %100 türçe yama yapıyor turksportal bu yamayı si games e yolayarak fm 2006 da olması sağlanabilir. ya da dil dosyasında eklentiler olduğu için fm nin tyürkiye temsilcileri bildiğiniz gibi TURKSPORTAL si games oyun çıkmadan önce bu dil dosyasını yollayarak TURKSPORTAL a çevirmeyi yapabilirler.

not: bu sadece benim şahsi fikrimdir. kimsenşn işine karışmıyorum

Takımı istenilen zamanda kampa alma, maç öncesi prim, basın toplantıları, bilet fiyatları olabilir kısmen. Harika olur.

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Bence de carsı kamp olayı iyi olabilir

Takımlar adam gibi transfer yapsın ve yıldız oyuncularını bu kadar kolay elinden bırakmasınlar yani yıldız oyuncuların transferi daha zor olsun ve bence canlı pazarlık olsun mesela adama 20 milyon verelim hemen karşı yönetim 30 istesin 25 de olayı fitliyelim teklif götürüp cevap beklemiyelim

Oyunculara maç için prim verilsin ve bilet fiyatları ayarlansın

Bide tab çok daha hızlı olsun

maaşlar düzeltilmellli

Quote Originally Posted by apaydin2148
    ben bu aralr milli takımı yönetiyorum.
    milii takıma 16 yaşında birini çağırdım ve ilk maçında 2 gol attı ama hiç bir şey olmadı medyada.gerçekte olsa dünya sallanırdı hatta rekor kırmış olmam lazım.yani medya böyle konularda pasif kalıyor
    evet ona bende çok gıcık oluyorum

mac oncesi ve sonrası oyuncuLarLa bire bir konusma cok güzeL oLurdu..

Hızlı olması en büyük dileğimiz.

cm 5 hızlı ama kim oynuyor

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

cm 5 hızlı ama kim oynuyor
    Katılıyorum hızlı olsa ne fayda önemli olan FM 2006; FM 2005 den daha iyi olsun yeter
    Yani FM 2005 in üstüne yenilikler eklensin yeter

Nesil
    2003
    Yer
    menemen.izmir

Benim aklıma gelen yenilik şöyle.

Örneğin;

Oyunun başında, bize bir test uygulanacak (antrenörlükle ilgili) (medya ilişkileri, oyuncu ilişkileri, antrenör bilgileri, falan filan) bunlarla ilgili bir test.

Ardından menejer özelliklerimiz buna göre belirsin. Ve bu özelliklere göre takım seçebilelim.
    (Bu test sayesinde alacağımız özellikler, zaten oyunun ve menejerlik işini ne kadar bildiğimizi göstereceği için daha gerçekçi olacağı kanaatindeyim)

Oyunun eksiklerine daha sonra girerim fakat, benim oyunda olmasını istediğim bir başka özellik ise yine menejer özellikleri ile ilgili.

Şuan tam hatırlıyamıyorum yalnış hatırlamıyorsam 10 tane menejer özelliği var. Bu bence çok az. Kılı kırk yararak, daha ince ayrıntılara girmelerini istiyorum. Belki bu şekilde daha tatmin edici olur. En azından 3 senede menejerliğin kitabını yazmış gibi tüm özellikleriniz 20 olmaz..

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by eqZo
    Benim aklıma gelen yenilik şöyle.

Örneğin;

Oyunun başında, bize bir test uygulanacak (antrenörlükle ilgili) (medya ilişkileri, oyuncu ilişkileri, antrenör bilgileri, falan filan) bunlarla ilgili bir test.

Ardından menejer özelliklerimiz buna göre belirsin. Ve bu özelliklere göre takım seçebilelim.
    (Bu test sayesinde alacağımız özellikler, zaten oyunun ve menejerlik işini ne kadar bildiğimizi göstereceği için daha gerçekçi olacağı kanaatindeyim)

Oyunun eksiklerine daha sonra girerim fakat, benim oyunda olmasını istediğim bir başka özellik ise yine menejer özellikleri ile ilgili.

Şuan tam hatırlıyamıyorum yalnış hatırlamıyorsam 10 tane menejer özelliği var. Bu bence çok az. Kılı kırk yararak, daha ince ayrıntılara girmelerini istiyorum. Belki bu şekilde daha tatmin edici olur. En azından 3 senede menejerliğin kitabını yazmış gibi tüm özellikleriniz 20 olmaz..
    Aslında söylediklerin güzel olabilir (bu arada ilk anlattığına benzer bir şey FİFA 2005 in Kariyer bölümünde de var) Yani dediklerin olursa oyunumuz biraz daha gerçekçi olabilir

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

şuda olabilir..

bizim etkimizin veya kontrolümüzün olmadığı fakat kulüp yönetimi veya kulübe yakın isimler tarafından stadyum için çalışmalar, forma sponsorluklarını görme vs. bence hoş olabilir..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Vieri
    şuda olabilir..

bizim etkimizin veya kontrolümüzün olmadığı fakat kulüp yönetimi veya kulübe yakın isimler tarafından stadyum için çalışmalar, forma sponsorluklarını görme vs. bence hoş olabilir..
    Eh olabilir! İdare eder bir fikir

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

FM mizde gerçekteki gibi başkanlık seçimi dönemleri falan olsa, sonra yeni başkan adayları falan.Yeni başkan gelince ben seninle çalışmak istemiyorum falan dese. Bizde onu ikna etmeye çalışsak! Edemezsek kovulsak!
    Bu şekilde Bence çok zevkli olabilir!

Nesil
    2005
    Yer
    ALİ SAMİ YEN

FM mizde gerçekteki gibi başkanlık seçimi dönemleri falan olsa, sonra yeni başkan adayları falan.Yeni başkan gelince ben seninle çalışmak istemiyorum falan dese. Bizde onu ikna etmeye çalışsak! Edemezsek kovulsak!
    valla aynısını bende başka bi konu başlığı altına yazdım

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by BUCK_DICH
    valla aynısını bende başka bi konu başlığı altına yazdım
    Olsun! Bir de burada olsun farketmez
    Bu arada aynısını değil benzerini

Bide Arkadaşlar en önemli şey Takımların İstihdam kazandığında halka açılabilmesi yani BORSA bu özellik de olursa cok iyi olur.

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri