Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 345 sonuç

Konu: FM 2006

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default FM 2006

Evet yeni oyun için çalışmalar önümüzdeki aylarda başlayacak!..

Nedir Görüşleriniz istekleriniz arzularınız eleştirileriniz. şu şöyle bu böyle olsaydı bu eklenseydi bu çok canımı sıkıyor vb..

yazın rahatlayın
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Bir sonraki maç için galibiyet primi
    Maç bilet fiyatları

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bence maç biletleri olayı olmasın kulübün finans işlerine bu kadar dalmak kötü olabilir!..
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Default Basın Toplantısı

Mac Sonu Röportaj Vermek Ve Mac Oncesı basın Toplantısı yapmak..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

gerçi maç öncesi ve maç sonrası basın açıklaması yapabiliyoruz ama bu olay ne kadar eklenebilir bilemem
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

ya bence maç bileti fiyatları eklensin hatta forma fiyatlarına kdar eklensin sims city gibi tatlı olur

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Kanka.Exciting
    ya bence maç bileti fiyatları eklensin hatta forma fiyatlarına kdar eklensin sims city gibi tatlı olur
    o zaman manager değil klüp başkanı olursun

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet bu tarz eklentilerle oyun tamamen patronluğa dönüyor. biz menajerin yaw kulüp başkanı değil ki
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Aslında primler fena fikir degil.[/quote]

gerçek futbol camiasında teknik direktörler neler yapabiliyorsa onların hepsi bulunsun

KARDEŞİM ŞÖYLE SAÇMA SAÇMA KONULAR AÇMAYIN DAHA FM 2005 İN TÜRKÇESİ BİLE ÇIKMADI SİZ HEMEN FM 2006 YA GEÇİYOSUNUZ ADAMIN OYNAMA ZEVKİNİ DÜŞÜRÜYORSUNUZ BAŞKALARIDA BURAYA GÖRÜŞLERİNİ YAZMASIN

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

geçeceğiz elbet kardeş bundaki eksik noktaları bir sonraki versiyonda olmaı ıgerekenleri.. bu sezonki türk ligi versiyonundaki eksik ve hatalı noktaları bilelimki ona göre davranalım... böyle saçma sapan konuşma herkes görüşünü yazmakta serbest.. istemiyorsan senin için FM2005 içinde konularımız var onlara bak.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ferhatsen1987
    KARDEŞİM ŞÖYLE SAÇMA SAÇMA KONULAR AÇMAYIN DAHA FM 2005 İN TÜRKÇESİ BİLE ÇIKMADI SİZ HEMEN FM 2006 YA GEÇİYOSUNUZ ADAMIN OYNAMA ZEVKİNİ DÜŞÜRÜYORSUNUZ BAŞKALARIDA BURAYA GÖRÜŞLERİNİ YAZMASIN
    Şimdi Türkçe yamanın çıkmasıyla FM 2006 yı tartışmamız arasında ne gibi bir bağlantı var onu anlayamadım...

Oynama zevkin niye düşüyorki, oyun çıkışı kasım aylarına denk gelecek ki bunada oldukça uzun bir zaman var...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Mactan once futbolcularla toplantı yapalım, kampa alalım onları vs vs..

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

FM 2005'de dribling'i ve finishing'i 13 vaya 14 olan bir futbolcu İtalya liginde 15 gol atarken bir sezonda finishing'i ev dribling'i 18 ve üzeri olan bir futbolcu hiç gol atamıyor
    örnek:Cafercan Aksu ilk yılda 16 gol attı ama milan'ın altyapısında olan MAtti abbiati 0 yazıyla sıfır gol attı.
    böyle tezatlıkların giderilmesi iyi olur

oyuncu özellikleri çok kısır:
    02-03 olsun 03-04 de olsun bol miktarda kaliteli oyuncular yetenekler vardı
    evandro,bojinov,v.b. buna benzer pek çok oyuncunun güçleri çok iyi olmasada önmli olanları 15in üzerindeydi ama fm de oyuncuların yetenekleri çok az bence biraz daha şişirilseler çok ii olur sadece bbük takılarda ii topçular olmasın

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by e_mali
    Mactan once futbolcularla toplantı yapalım, kampa alalım onları vs vs..
    aha güzel fikir valla, hatta maç kasetlerini izletelim

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

Bu oyunun menajerlik oyunu olduğunu unutmayalım. Bu nedenle bilet fiyatları, stadyum geliştirme, tesisleşme gibi bir menajerin kapsama alanın dışındaki şeylerin oyuna eklenmesini beklemeyelim. Bunları istiyorsanız diğer gerçek dışı oyunlara yönelebilirsiniz

Bence SI bundan sonra ses ve görsel malzemelere ağırlık vermeli. Öncelikle daha kaliteli ve maç heyecanını yansıtan sesler oluşturulmalı. Görsel malzeme olarak ta logo, forma, fotoğraf ve skin miktarı olabildiğince arttırılmalı.

Kritik ofsayt pozisyonlarının tekrarı olabilir ve tekrarda ofsayt çizgisi görüntülenebilir. Frikiklerde mesafe gösteren bir çizgi de 2D maç motorumuz için ufak tefek güzellikler olarak düşünülebilir.

Sheriff Misafir

şu ofsayt kararlarını biri düzeltse güzel olur. çok can sıkıcı bir şey ya ha bide oyuncuları biraz sıkmak lazım hemen isyan ediyolar. bide her futbolcu her klüpte sorun çıkarmazki ama anelka çıkarıyor. onada bi çare fena olmaz.

Quote Originally Posted by Juninho_paulista
    bide her futbolcu her klüpte sorun çıkarmazki ama anelka çıkarıyor. onada bi çare fena olmaz.
    Bence anelka sonradan müsliman oldugu için cekemiyorlar. Gerçi zidane da müsliman oldu ama...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Kimse bu oyunun Türkçesi çıksın diye zorlamıyor ki bizi, biz kendimiz istemedikten sonra hayır çevirmeyeceğiz de deriz. Maalesef doğru düzgün çevirebilecek kimse yok, keşke çok iyi ingilizcesi olan 100 kişi olsa da çıksa hemen.

Türkçesi bile çıkmamak ne demek sen bana onu söyle? FM 2006'ya geçecek olan biz değiliz, SI GAMES tir.

Quote Originally Posted by Tolga Kaprol
    Kimse bu oyunun Türkçesi çıksın diye zorlamıyor ki bizi, biz kendimiz istemedikten sonra hayır çevirmeyeceğiz de deriz. Maalesef doğru düzgün çevirebilecek kimse yok, keşke çok iyi ingilizcesi olan 100 kişi olsa da çıksa hemen.

Türkçesi bile çıkmamak ne demek sen bana onu söyle? FM 2006'ya geçecek olan biz değiliz, SI GAMES tir.

YANİ OYUNUN DAHA TAM TADINI ALMADIK DEMEK GERÇİ ÇIKARANLAR VAR AMA BEN TURKSPORTALINKİNİ BEKLİYORUM BELKİ DAHA GÜZEL BİR ŞEY YAPARLAR DİYE YARDIM ETMET İSTERDİM AMA İNGİLİZCEM PEK İYİ DEĞİL

Kusura bakma Ferhat kardeş, saçma sapan konular açıp seni rahatsız ettiysek özür dileriz, bi dahaki sefere daha dikkatli oluruz, hatta sana danışırız, ben hemen yönetime senin topic denetleyici olarak görev almanı önereceğim.. topic açarken artık senin onayın falan olur, daha güzel olur buraları..

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

bence oyunun en kötü tarafı, cm lerden bu yada süregelen, mesela gerçekte 1 mil $ a alınabilen bi adama bi dünya para verilmesi ama buna mütabadiyen kuluplerin bütçesi çok az.buna bi çözüm bulunmalı bence. bide çok geniş bi haber ve basın açıklama arşivi olması lazım

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

evet 1M$ lık bir adamı neredeyse 10M$' a alabiliyoruz, yada alamıyoruz bile...

Ancak haber arşivi oldukça geniş, normalde öylesine haberler var ki, ancak bu haberler oyunda bulunduğunuz pozisyonlara göre neredeyse hiç karşınıza çıkmıyor..

26. Default

Oyuncu öneriyorlar bizlere. Ellerinde videolarla falan gelip. İşte bu özelliğin kendi oyuncumuzda da olmasını istiyorum. Mesela ben Arif'i takımda istemiyorum ve bir maçta çok iyi oynadı. O maçın görüntülerini bir takıma gönderip Arif'i kakalayabilmek istiyorum..

Ayrıca Rocko'nun belirttiği noktalara(frikik mesafeleri, skin seçeneklerinin artırılması) aynen katılıyorum.

şu oyuncuların haftalık maaşıyla oynamak limitsiz olsa keşke

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Bence maç motoru bayağı bir geliştirilmeli, maç motoruna çeşitlilik arttırılmalı ve mesela şu da olabilir, her farklı ülkedeki liglerde takımların oynama stilleri değişik olablir mesela ingiltere liginde bir takımla oynarken defansın arkasına forvet kaçırarak gol atmak çok meydana gelir başka ligde de (şu an hatırlıyamadım) başka bir tipik özellik............

Bir de maç sonraki gün o gün gazetelerde çıkan haber başlıkları mesaj olarak gelebilir..Medya analizi tarzı birşey......

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by emirduman

Bir de maç sonraki gün o gün gazetelerde çıkan haber başlıkları mesaj olarak gelebilir..Medya analizi tarzı birşey......
    bak bu hosuma gitti

haftalara göre idda benzeri şans oyunları olsun
    biz yıllarca klupden maaş alıyoruz bu maaşalr nereye gidiyo o paraları biriktirip küçük çaptaad olsa takım alalım kendimize (aykut kocaman-istanbul gibi) sonra bizi seven oyuncular bizimle gelsin rui-terim gibi....

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri