Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Ledley King(abi hakkaten king yaw :) )

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Ledley King(abi hakkaten king yaw :) )

Ledley King!!!Bi de oyuna sakat başlamasa .Daha önce 2 klüpte oynattım şuan 3. de oynatıyorum.Bana göre mükemmel bi defans oyuncusu hava topu hakimiyeti mükemmel, hızlı, 1e 1de harika adam geçirmez.Denemeyen arkadaşlara kesinlikle öneririm.Ve arkadaşlar bu süper adamla ilgili söyleyeceğim son şey (tabi ki benim fikrim ) ferdinand dan bile daha iyi. Deneyin, görün...

Resime bakmayın, onu ölesine özellikleri göstermek için koydum.

Lefdley king hakkın forumda oek bişi görmedim ve yeni duydum Ama Ferdinand'dan iyi olurmu onu bilemeyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Valla Samet bu adam king ming dinlemez

ßu adam king ming dinlemez valla. Rafael Van Der Vaart oynayamayacagı takım yok Real Madrid e koyun Zidane dan daha cok verim alırsınız kanat bile oynatabilirsiniz ama asıl mevkisi orta sahanın göbegi ayrıca oyun kurucu.Hamburg 5,5 milyon$ a ajax tan nasıl aldı hala sasıyorum

abi biri defans biri ortasaha vaart harbi futbolcu ama king i de denemk lazım ferdinand la kapışırmı orası muallak

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

bence kapışır ferdinanddan iimi deiLmi bıLemıcem ama en az onun kadar iii

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

king ii bir defans
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

bi bakalım nasılmış sağol kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Bana göre rio ferdinand Fmdeki ve hayattaki en iyi sağ beklerden,Ledley King stopper Rio Ferdinand gibi hızlı değil birbirlerine göre zıt özelliğe sahip iki oyuncu karşılaştırılmamalı.Ledley King havatoplarında etkili ve iyi bir markajcı şansı yaver gitmedi sakatlıklardan kurtulamadı ama İngiltere Liginde özellikle beğendiğim bir oyuncu.Ama asla İngiltere Liginin üstüne çıkamadı.Yani İspanya veya İtalyada oynaması beklenemez diye düşünüyorum.Benim görüşüm böyle

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by killerjack
    alıyım bari dursun bi köşede lazım olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjk_melo_151
    Bana göre rio ferdinand Fmdeki ve hayattaki en iyi sağ beklerden,Ledley King stopper Rio Ferdinand gibi hızlı değil birbirlerine göre zıt özelliğe sahip iki oyuncu karşılaştırılmamalı.Ledley King havatoplarında etkili ve iyi bir markajcı şansı yaver gitmedi sakatlıklardan kurtulamadı ama İngiltere Liginde özellikle beğendiğim bir oyuncu.Ama asla İngiltere Liginin üstüne çıkamadı.Yani İspanya veya İtalyada oynaması beklenemez diye düşünüyorum.Benim görüşüm böyle
    melo düktürmüşsün dostum sen ne dersen arkandayım

Rio Ferdinand sag bek mi? Yok artik. Arkadasim senin futbolu biraz daha yakindan takip etmen gerekiyor. Ferdinand icin en pahali stoper diyorlar. Sag bek Degil.

özellıklerı o kadar iç acıcı degıl ama :S ßence gioda bundan daha iyi.

Nesil
    2006
    Yer

evet giodayı unuttum ben yaa gioda daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by kburakozer
    Rio Ferdinand sag bek mi? Yok artik. Arkadasim senin futbolu biraz daha yakindan takip etmen gerekiyor. Ferdinand icin en pahali stoper diyorlar. Sag bek Degil.
    İngiltere milli takımındaki stoperler yetersiz kalırsa öyle olur tabi Ferguson bek olarak oynatıyordu ilk alındığından beri emin ol futbolu yakından takip ediyorum

İngiltere milli takımındaki stoperler yetersiz kalırsa öyle olur tabi Ferguson bek olarak oynatıyordu ilk alındığından beri emin ol futbolu yakından takip ediyorum
    Ferguson onu bek oynatmadi yaw. Ceza aldinda savunma nakavtti man utd'in hatta yorumlar yapildi yerinde silvestre'nin oynatilmasi ne kadar doru diye. Ben kendimi bildim bileli man utd'in sag beki gary neville'dir Yoklukta belki oynatmistir ferguson onu ama bek deil yaw adim gibi eminim. Fm 2006'da da deil. Center-back yazio oyunda full back deil. Terry mi ferdinand mi diye bile tartisiliyo ingiltere'de. Ve dedim gibi en pahali stoper deniyor adam icin daha ne diyim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

walla ben chelsea'da terry'nin yanında king'i oynatıyom gallası sattım çok ii oldu

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

abi bu king in totenhamdan öğrencisi tom huddlestone var birde ona bakın harika adam herkese tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by kburakozer
    Ferguson onu bek oynatmadi yaw. Ceza aldinda savunma nakavtti man utd'in hatta yorumlar yapildi yerinde silvestre'nin oynatilmasi ne kadar doru diye. Ben kendimi bildim bileli man utd'in sag beki gary neville'dir Yoklukta belki oynatmistir ferguson onu ama bek deil yaw adim gibi eminim. Fm 2006'da da deil. Center-back yazio oyunda full back deil. Terry mi ferdinand mi diye bile tartisiliyo ingiltere'de. Ve dedim gibi en pahali stoper deniyor adam icin daha ne diyim
    Ben FMdede Gerçek hayattada Neville yokken genelde o oynadı onun dışında stoper. Neyse uzatmanın bir anlamı yok.Dediğin gibi olsun

bende ferdinandı stopper die biliodum ama neyse...bu arada o heinze mükemmel defans onu nie kimse saymıo amlamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default FM bir oyun değildir!Yaşam biçimidir...

Arkadaşlar biz gerçekten bahsetmiyoruz.Gerçekte herkezin bi futbolcu hakkında yorumu vardır.Ben FM için konuşuyorum.Ve fikrim ortada eğer King i denemeyen arkadaşlar varsa buyursun denesin.Ama bi daha söylüyorum; KESİNLİKLE Rio dan daha iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Yaf Arkadaslar yanıs anamıs

Ben dedimki Rafael Van Der Vaart king ming dinlemez onu ezer gecer bi ofansif adam olarak yani king onun karsısında duramaz dedim arkadaslar yanıs anamıs nyse konunun yeri bura deil

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ya ne vaart ı .Adamım ona duvar olur geçirmez.Zaten seninle görüşücez.Bu kez elimden kaçamıycaksın.Çok kan akıcak, çokkkk ...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Lim10 Savas cıkacak savas

Senle AOL Arena da görüscez kim kaya kim teknik hersey belli olacak o king i yerlerde süründürcek Rafael olm

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ya bırak olm.Geç bu işleri.Adım attırmayacak o vaart denen adama King im . Hatta sert girdireyimde sakatlasın.Yok yok neyse oyunu falan bırakırsın sonra vaart sakatlandı diye ...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Hehehe hemen sakatlamayı düsün

Bu king adam sakatlamadan baska ise yaramaz zaten Olm Bak Bunun Adı Rafael Van Der Vaart Boru deil yani king i de pesine takacak o tarafa bu tarafa kosturacak

Nesil
    2006
    Yer
    11

Görüşcez olm.Görüşcez.Bak King diye ağlama sonra ...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Alırım Bonservisini Lim10

Hehe olm Rafael king i takmaz bile be maca cıkarken moral olur hep kalasla karsı karsıya kalacakya

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ulan olm senin kalas dediğin adam 7.54 ortalamayla oynuo .Eğer senin için kalas buysa işin zor söyliyim ...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Olm Kan Akacak Kan

şimdi senin takım AOL arena çimlerine gömülcekya sende sakın masanın basına gömülme aman dikkat et hehe olm Rafael i senin takımda durdurabilecek adam yok

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri