Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 69 arası toplam 69 sonuç

Konu: Turksportal.Net Dosya Bölümünün Kapılarını Tüm Sitelere Açıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bir şey daha soracağım.. Diyelim ki ben buradan birini MSN' ye ekledim, adam bana webcam' den orasını burasını gösterdi..

Bu durumda Turksportal' ın arkadaşa bir yaptırımı olacak mı?..

Yani adamı eklemişim, webcam' i kabul etmişim, dahası adama o hareketi yapacak kadar yüz de vermişim, dahası oturup izlemişim..

Anlatabilmişimdir umarım olayın anlamsızlık boyutlarını..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

valla neva alemsin

bu site bana bunu dedi turksportal amca döv onu der gibi
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

bence tartışmaya gerek bile yok. TSİ En büyüktür .Dosyaları isteyen tüm siteler paylaşabilir.Başlıkta bu.Bence dağıtmayalım.Daha önceki mesajlarımdada belirttiğim gibi süper bir uygulama.FM2007 ile beraber bu uygulamada baya bir server yüklenmesi olacak TSİ ye.Çünkü TSİ FM nin EN BÜYÜK ''RESMİ'' araştırma sitesi

neva süperdi bu yaklaşım şeklin.... Mustafa sana katılıyorum isteyen gider hiç farketmez (biraz çarşı grubunun tezahüratı oldu ama)

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Ben olaya son noktayı koymak istiyorum, bu mesajımdan sonra rica ediyorum konuyu uzatmayalım. Cevap vermek istediğiniz mesaj veya kişi varsa Ö.M. veya E Posta'sını kullanın. Uzatılırsa tek tek sileceğim mesajları bilginize...

En başta şunu belirtmek istiyorum, Turksportal üye tabanlı bir sitedir. Hertürlü düzenini ayarlamalarını üyeleri için yapar. Üyeleri rahat etsin, mutlu olsun diye site üzerinde çeşitli düzenlemeler yapar ki yakında üyelerin ceza almalarını zorlaştıracak, forumdan atılmalarını en aza indirecek bir sistem getireceğiz.

MSN üzerinden yapılan konuşmalara karışmayız, ancak konuşan kişiler forumlarımıza üye ise ve bu konuşmalar bizi kötüleyici nitelikte ise buna da karışma hakkımız vardır.

Abdullah, ben seni severim ancak yanlış kişilerle berabersin. Bize ağza alınmayacak derecede küfür etmiş kişileri yönetiminde barındırıyorsun. Bundan oldukça rahatsız oluyoruz. (cevap vermek istersen öm veya msn kullanabilirsin)

Şunu da belirteyim, bizim hiçbir sitenin burada çalışmalarını yayınlamasına ihtiyacımız bulunmuyor. Biz istiyoruz ki insalnalr gelsin çalışmalarını yayınlasınlar daha çok kullanıcıya hitap etsin. tabi bu sadece bizim bazımızda değil, tüm siteler bazında böyle... Tüm siteler kapılarını açsın birbirine ki FM seveler daha çok dosyaya & bilgiye daha kolay ulaşabilsin...

Yok efendim biz SIGames'den tonlarca para alıyormuşuz, yok efendim üyelerin sırtından toınlarca para kazanıyormuşuz. Bunları geçelim. Biz yaptığımız bu iş nedeni ile 1 tek kuruş almışi değiliz SIGames yada başka bir kuruluştan. Sadece oyun data araştırmaları için Türker'e bir miktar ücret ödüyor SIGames o da telefon görüşmelerinde vs tükeniyor.

Turksportal yayın hayatını tamamiyle kendi ayakları üzerinde sürdürüyor, kendi sunucularında hizmet veriyor ve bu şekilde de sürdürmeye devam edecektir.

Biz SIGames ile oyunun orjinaline Türkçe konulsun diye o kadar çok görüşme yaptık ve yapıyoruz ki. Hatta ben onlara ücret vermeyin ben tek başıma bile yaparım önerisi sunuyorum. Sadece sizler yararlanın, sizler sevdiğiniz bu oyunu doyasıya oynayın diye...

Bizler yaşınıbaşını almış, iş hayatında belli yerlere gelmiş insanlarız. Kimsenin kaprisleri ile çekememezlikleri ile uğraşacak ne zamanımız var ne de isteğimiz. İsteyen bizimle dost olur insanlığımızı paylaşırız karşılıklı, istemeyende bize çamur atarak kısır hayatlarını sürdürüp gider...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    İzmir

Yapılan tartışmaları direk geçip, aldığınız bu güzel karardan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Önceki durumun saçmalığı hakkında o kadar yakınmıştım ki böyle bir sonuca varmanız inanın beni çok sevindirdi. Sonuçta bu işi yapan amatör kişiler (herhangi bir maddi kazanç elde etmeyen ve sadece FMyi sevdiği için çaba gösteren kişi ve siteler) olarak hepimizin tek bir ortak amacı vardır; o da FMyi daha çok kişiye sevdirebilmek ve zaten FM hastası olmuş kişilere ise daha güzel bir FM sunabilmek. Bu amaçla FM siteleri arasındaki anlam veremediğim çekememezlik, sansürleme, görmezlikten gelme gibi durumların sonra ermesi dileğiyle...

Onur Serkan

7. Default

Hayirli Ola

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Hayırlı olsun ne diyelim

Nesil
    2006
    Yer
    Island