Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Turksportal.Net Dosya Bölümünün Kapılarını Tüm Sitelere Açıyor

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Exclamation Turksportal.Net Dosya Bölümünün Kapılarını Tüm Sitelere Açıyor

Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi olan Turksportal.Net Dosya bölümünün kapılarını tüm FM severlere ardına kadar açıyor.

İsterseniz bireysel bazda, isterseniz site olarak yaptığınız hertürlü FM çalışmalarını sitemiz vasıtası ile tüm FM severlere ulaştırabileceksiniz. Amacımız Fm severlere geniş bir ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra FM siteleri ile aynı yolda yürüyebileceğimizi, onlarla hırs, kırgınlık olmadan neler başarabileceğimizi göstermektir.

Yenilenen Turksportal.Net yeni yayın dönemine çok daha farklı girecek. Yeni Turksportal ile üyelerimiz artık kendi dosya alanını oluşturabilecek, bu çalışmalarını tüm FM severler ile paylaşabilecek. Aynı zamanda da dosyaları forumlarımızda yayınlanacak ve buradan FM Severlerin yorumlarını alabilecek. Bunun için yeni yayın dönemini bizlerde sizler gibi iple çekiyoruz...

İşte bu sistemin bir bölümünü yeni siteye geçmeden sizler için başlattık. Bundan böyle çalışmalarını yayınlamak isteyen üyelerimiz FM Geliştirme & Güncelleme bölümünde çalışmasına ait detaylı bilgilerle ilgili konusunu açacak, bölüm yneticimizin onayı için konu beklemeye alınacak, bölüm yöneticilerimiz bu dosyayı sitemize ekledikten sonra konuya onay verip forumlarımızda yorum alması için üyelere açık hale getirecek. Bu şekilde FM Geliştirme & Güncelleme bölümümüz düzenli kalcak. Bu bölümümüz sitemizdeki dosya bölümü ile parelel gideceği için de FM Severler aradıklarını çok kolay bulup yapımcısına istedikleri soruları sorma imkanı yakalayacaklar.

Diğer sitelerden gelecek tüm arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır, umarız bundan böyle aynı yolu paylaşan bireyler olduğumuzu unutmayız, FM Severlere daha çok ürün sunarız...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Öncelikle bu kararımızın hayırlı olmasını diliyorum. Football Manager için çalışmalar hazırlayan emek verenlerin, çalışmalarını Türkiye'nin Football Manager portalı Turksportal'da yayınlarayak daha fazla kitlelere ulaşarak Football Manager severler için çok yararlı olacağını düşünüyorum.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

hayırlı olsun darısı diger sitelere...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

herkese hayırlı olsun
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

herkese hayırlı olsun bu yeni yayın dönemini sabırsızlıkla bekliyorum
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Fm den anlamayan bazı sitelerde (anlayan anlar) buradan faydalanırlar kendi çalışmamız derler Hayırlı olsun. Bence çok güzel bir olay bu yaptığınız.İnşallah CM içinde birşeyler az da olsa olur. Valla burayı çalışmaya boğarım

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

Tüm FM severler ve turksportal.net ailesi adına hayırlı olursun.

Güzel bir uygulama. Hayırlı olsun

sonunda beklediğim an geldi ha o zaman bir duyuru yapayım arkadaslar FM için (eger cm warsa daha fazla) cok güsel programları ve grafikleri size ulastıracagım sizinde cok hosunuza gidecegine eminim

Nesil
    2005
    Yer

Tabi burası SIGAMES in Fm sitesi ama nasıl PES FIFA varsa CM ye de biraz ilgi.Ben VolkaN_BaRoS a da söledim bunuda belirtiyim.Artık herhalde CM bölümüde olabilir.Az detaylı olsada olsun vallaha.Bizi başka yerlerde dolaştırmayn. Fm için buraya CM için başka yere gitmeyelim.2001 den beri bildiğim CM sisi burasıdır.Cm için yine buraya gelmek istiyooom Çok güzel çalışmaları hazırlıyorum vallaha CM için.CM bölümünde duyurdum ztn.Ve sponsored by TSI (Turksportal Interactive)İmzasınıda atacam . Çünkü biz çoğu şeyi buradan öğrendik...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut
    Fm den anlamayan bazı sitelerde (anlayan anlar) buradan faydalanırlar kendi çalışmamız derler
    Bu tür üslupla olaya yaklaşman düşündürücü gerçekten.Ne olursan ol burda söylememlisin ki sonuçta onların ellerinden de bu geliyor, başka bir şey gelmiyor.. Hem eğer öyle bir siteyse kimin ne yaptığını anlarlar, kendi çalışmamız demesinede gerek olmaz

Bu arada bu uygulama iyi olmuş.Zaten amacımız bütün FM'cilere aynı imkânları sağlamak; böylelikle ''turksportal'' adı altında yapılan dosyalardan onlarda yararlanabilecek.Ne mutlu bize

Nesil
    2005
    Yer

ismin candı yanlış hatırlamıyorsam.İşten anlamıyorlar Fm - CM sitesi açıyorlar ve TSI nin yaptığı çalışmaları biryerlere upload edip kendi çalışmamız diyorlar.Benim demek istediğim bu.Anlamıyorlarsa emek hırızlığı yapıyorlarsa site açmayada mecburi değillerki Kaynak bile göstermiyorlar.Bir dünya site örneği var TSI nin çalışmasını kendi çalışmasıymış gibi gösteren...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Turksportal'ın isminin büyüklüğüne,yüceliğine yakışan bu uygulama herkese hayırlı olsun. Umarım bazılarına örnek olabiliriz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle..iyi bir karar bencede..

Nesil
    2006

uygulama hayırlı olsun ama bişey anlayamadım sizler onay vermediğiniz zaman açılaıyacakmı ve bu dosyalar için ne gibi kurralar var ona göre yaparız?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by batuhan1907
    uygulama hayırlı olsun ama bişey anlayamadım sizler onay vermediğiniz zaman açılaıyacakmı ve bu dosyalar için ne gibi kurralar var ona göre yaparız?
    Batuhan, onay vermeyince tabi açılmaz Benim fikrim bu yapacağım dosyaların açılması için kendi çalışmamız olmalı.Bence bu yeter diyorum..
    Bu arada yeni siteye ne zaman geçilecek ..?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

tabiki inceleyip sitemize ekleyeceğiz dosyaları.
    bununla alakalı ne gibi kurallar olduğunu Forum Kurallarımızı güncellediğimiz bölümümüzde görebilirsiniz.

yeni sitenin ne zaman açılacağı konusunda şu anda oldukça yoğun bir tempomuz bulunmakta. Site ile uğraşan kadronun sadece Turksportal ile uğraşmadığını unutmayalım. Üstelik Fm2007 araştırmasıda aynı zamana denk geliyor. kısacası elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve herhangi bir zaman vermekten kaçınıyoruz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006

peki bu kadar konu ve mesaj yeni siteye taşınacakmı

Nesil
    2005
    Yer

site farklı forum farklı batuhan. Forum yazdığımız yer yine kalıcak ama sadece site değişecek

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Evet suistimalı engellemek için yine kontrolden geçecek. Kurallar da sistem devreye alınınca açıklanacak.

peki bu kadar konu ve mesaj yeni siteye taşınacakmı
    Dosya linkleri kademeli olarak dosya sistemine aktarılacak. Aktarma işlemi tamamlandığı zaman da bu bölümü tamamen kaldırmayı düşünüyoruz.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Nesil
    2006

yanıtlar için sağ ol.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

yanıtlar için sağ ol.
    Yahu uykun yok mu senin, bu başlıkta mı yaşıyorsun anlamadım Ne zaman baksam buradasın.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by tolginho
    Yahu uykun yok mu senin, bu başlıkta mı yaşıyorsun anlamadım Ne zaman baksam buradasın.
    yok uykum yanıtlarımı bekliyorum ayrıca içime doğdu gene yanıt yazmışındır diye girdim belki gereksiz yazıyorum ama huyum gereği sohbetlerede en konuşmayı yazışmalarda ise en son yazışmayı isterim
    iyi akşamlar...

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Güzel fikirler şimdiden oluşmaya başladı
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2005
    Yer
    ev

ya çok güzel oldu da benim sorum şey mesela FM ile alakalı çeşitli şeyler üzerindeki editlemelerimizi falan yayınlayabilecekmiyiz mesela temaları türkçe uyumlu hale getirilmesi gibi

arkadaslar site acayip gelisim gösteriyor yeni yeni seyler cıkıyor insaallah herkese hayırlı olur

Football Manager sevgisi budur beee abi!!dosya bölümü kapasitesinin 2-3 katına çıkacak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Herkese hayırlı olsun. Bize bu imkanları sağlayacak olan TSI Yönetimine teşekkürler
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Herkese hayırlı olsun arkadaşlar

exlove Misafir

bence bu uygulamanın üyelere hiçbiri yararı olmayacak sadece yılda bir kez türkçe dosyası ile birlikte uyduruktan skin ve update çıkarıp sonra 1 sene yatan ve kendilerine Resmi araştırma sitesi diyen,halbuki datada binlerce hatası olan ve bunları eleştirmeye kalkanlara kötü gözle bakan(yani eleştiriye kapalı dar görüşlü olan) Turksportal kazançlı çıkacak.

Halbuki duyuru yazısında da :umarız bundan böyle aynı yolu paylaşan bireyler olduğumuzu unutmayız, FM Severlere daha çok ürün sunarız... ibaresi bulunuyor.Amaç belli gibi duruyor burada sitede daha fazla dosya olması bu alemde tek olmak diğer siteleri silmek yani yazıyla ters orantılı bir durum.Hatta bu işi böyle söyleyerek üyeler bir bakıma kandırlıyor diyebiliriz.

Türkçe konusunada gelelim birkaç ay önce bununla ilgili bi konu açmıştım izinli mi diye baya bi cevap gelmedi ondan sonra cevap dahi verilmeyen bir cevap(!) verildi.İşin aslı kanımca (%99 doğru olduğunu düşünüyorum) şu:Sigames'den izin alma işi bu işin bahanesiydi ne zaman ki **** bir yama çıkardı hemen TSI ardından bir yama çıkardı ne oldu izin işleri?hani amaç ortaktı?

neyse söyleyeceklerim bu kadardır şimdi gelecek tepkileri merak ediyorum) silinebilirde belki yazım(ki bunu yazdıysam kesinlikle silinmez))

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri