1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Editörü anlatacak birisi

Default Editörü anlatacak birisi

beyler forum da ve oyunda yeniyim... bi editör mevzusu var... foruma baktım anlatılan bir yer bulamadım warsa özür... biri bana bu editörü anlatabilir mi ... hile yapmadan oyna diyebilirsiniz ama hem öğrenmek hemde başlarken oyunu çözmek için biraz desteğe ihtiyacım var... biri anlatırsa çok memnun olurum... özellikle takım bütçesini arttırma olayı..

şimdiden teşekkürler...

bu editörü anlatmak uzun iş ama şöyle bir giriş yapalım...
    Editör'ü açtık hemen load database yapıp server_db dosyasını açıyoruz(oyun orjinaline geri dönmek istersen bunu bir yere yedekleyim öyle aç). DB yüklendi karşına bir ekran çıkıcak orda club people vs. bir sürü şeçenek var.takım bütçesini club ta takım aratıp bulduktan sonra finance kısmına tıklıyorsun ve orda cash ile transfer budget var onları istediğin gibi ayarla olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

burak abinin dediklerine aynen katılıyorum ve bir de ekleme yapıyorum stadın kapasitesinide yükseltirsen ve seyirci ortalamasınıda yükseltirsen her maçta baya hasılat toplarsın not:ben hiç yapmadım ama olucağından eminim
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

Quote Originally Posted by hurmet
    bu editörü anlatmak uzun iş ama şöyle bir giriş yapalım...
    Editör'ü açtık hemen load database yapıp server_db dosyasını açıyoruz(oyun orjinaline geri dönmek istersen bunu bir yere yedekleyim öyle aç). DB yüklendi karşına bir ekran çıkıcak orda club people vs. bir sürü şeçenek var.takım bütçesini club ta takım aratıp bulduktan sonra finance kısmına tıklıyorsun ve orda cash ile transfer budget var onları istediğin gibi ayarla olsun
    evet aynen yap kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Artık Anlamısındır...

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

editörden kendimiz istediğimiz takımları bir ligde toplayabiliyor muyuz toplayabiliyorsak kısaca nasıl yapacağım
    şimdiden tskkr edrm

toplayabiliyorsun istediğin takımları o ligdeki takımlarla swap yapıyorsun...

ama hiç güsel olmuo editörlü oyunn. bak naparsan yap transfer bütçeni yükselt oyunu güzelleştirebilir ama bi oyuncunun özelliklerinin hepsini 20 yapıp kendi takımına alma irenç oluo

Bilgiler İçin saolun Benimde İşime Yaradı

arkadaşım bende yaptım girdim editöre oyuncuların güçlerini full yaptım ama hemen kapattım oyunu çünkü iğrenç oluyo sana tavsiyem böyle bişey yapma gerçekten çok sıkıcı oluyo ben yaptım pişman oldum saygılarımla.

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

anladım tamam

hurmet ve diger bütün arkadaşlara çok teşekkürler...

Default editör nasıl kuruluyor

arkadaşlar biri bana editör herşeyiyle nasıl kullanılıyo onu anlatsın. yardımlarınızı bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer

ya kardeş kim anlatcak o kadar o uzun iş fmyi sen türkçe mi oynuyosun türkçeyse biraz daha kolay olur

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by carterercan
    arkadaşlar biri bana editör herşeyiyle nasıl kullanılıyo onu anlatsın. yardımlarınızı bekliyorum
    editör hakkında neyi öğrenmek istiyorsan onu söylesek olmaz mı?

Nesil
    2006
    Yer

ewet yoksa çok uzun sürer

bence database'ini yedekledikten sonra aç kurcalaya kurcalaya bul

mesala ben fenerbahçenin transfer bütçesini yükseltmek istiyorum nasıl yükseltçez

Ya arkadaşlar fm editör indirilicek bişeymi yoksa güzelce anlatın editör nerden bulabiliriz biz..

peki Arkadaşlar bu veritaabnını nasıl genişletebiliriz. mesela benim 16 yaş altı çocukları ve diğer ülkelerin 2.lig takım oyuncularını göremiyorum.yani görüyorumda dışardakini mesela tranfer edemiyorum. LÜTFEN YARDIM

simdi ayarlarla oynadiktan sonra etkisini gormek icin yenidenmi baslaman gerekiyor? Yoksa oyununa devam edebilirmisin?

ben editörden oyuncu alcam ama....adını yazıyorum çıkmıyor...help mee
    ALEN SAHAYA ÜÇLÜ ÇEKTİR KARTALA

ben yaptım bi data ama oyunda görünmüyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by hashasan View Post
    peki Arkadaşlar bu veritaabnını nasıl genişletebiliriz. mesela benim 16 yaş altı çocukları ve diğer ülkelerin 2.lig takım oyuncularını göremiyorum.yani görüyorumda dışardakini mesela tranfer edemiyorum. LÜTFEN YARDIM
    large database seçmelisin.
    yeni oyun de geniş database seç.
    ayrıca diğer ligleri de detaylı görmen için onları da seçmelisin.

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    simdi ayarlarla oynadiktan sonra etkisini gormek icin yenidenmi baslaman gerekiyor? Yoksa oyununa devam edebilirmisin?
    yeni oyuncular için yeni oyun.
    yok sadece oyunun ayarları ise farklı tabii.

Quote Originally Posted by yorgun_reis View Post
    ben editörden oyuncu alcam ama....adını yazıyorum çıkmıyor...help mee
    regen dır belki.

Quote Originally Posted by Eren91 View Post
    ben yaptım bi data ama oyunda görünmüyor..
    yeni oyun.

Mesaj Yetkileri