Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 60 sonuç

Konu: Tyland Bahtı

Default Tyland Bahtı

evet her gün aynı konudan 2-3 tane açılmasın diye bu konuyu açıyorum. Bu sorunun tek çözümü var orjinal oyun almak korsan oyunların bir çoğunda bu hata var. yani düzeltilmesi imkansız

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

bu konuyu sabitlemekle ii etmişler.Neredeyse hemen hemen haftada 1 böle bi konu açılyodu.

Default bencede

bencede ii olmuş

Nesil
    2006

Bu sorun tam olarak ne oluyor? Hiç karşılaşmadım.

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Ewt Bende Hiç Karşılaşmadım - Diğerleri Alıyolar Hem Korsan Hem Sakat Cd - Sonrada Hata VAr DİYOLAR

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

bende anlamadım arkadaslar biraz bilgi werirseniz iyi olur

ewet ya arkadaşlar nasıl bir sorun bu

Ya oyuna para birimi olarak bunla başlıyorsunuz ve deişincede değişmiyor

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by sasanargiz
    Ya oyuna para birimi olarak bunla başlıyorsunuz ve deişincede değişmiyor
    çok güzel açıklamışsın

Muhterem şampiyon ahbabım () ;

Bazı kendini bilmez dahi(!) insanlar Sigames'in orjinal sürdüğü ve bazı şirketler tarafından dağıtılan lisanslı oyun kurulum cd'sini almamakta ve internetten indirmekte , kopya cd almakta vs. yapmaktadır.Bunun sonucu oyun ilk kurulduğunda para birimi Thai (Tyland) Bahtı olarak görülmekte ve değiştirildiğinde bu değişiklik bazen olmamakta ; insanları sinirlendirip küfür ettirmektedir ... Ama medeni insanımız lüfür etmek yerine gidip turksportalda bilenlere sorayım demekte ve sürekli topic açarak yöneticileri rahatsız etmektedir.Bu forum kirliliğine ve bilimum salaklıklara yol açar.Bu tür üzücü felaketlerin yaşanmaması için yöneticiler böyle bir topic açıyor.

Gerçi tahi bahtı daha iyi euro - dolar kullanmayın çok riskli borsa filan

açıkladımmı sence

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

İnt ten Oyunmu İner - Beklemesi Bi Sorun - Al Orjinali Gitsin

Nesil
    2007
    Yer
    34

ne çekmiştik şu sorundan
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

bana cdcinin biri bunu verdi ben orjinal diye aldim yapiyorum yapiyorum olmuyo abimede vermistim diyoki olm one tayland bahı felan diyo gittim cdyi başına attım paramı geri aldım

evet en iyisi orjinali

Gidin orijinal alın diyenlere bakın, sadece oyun demiyorum. Bilgisayarlarınızın yüzde kaçı orijinal program veya oyunla yüklü bir söyleyin bakalım. Hadi onu geçelim kaç kişi orijinal işletim sistemi kullanıyor.

Burada hava atmayın orijinal alın diyerek.

Ben çatır çatır korsan kullanıyorum. İyide yapıyorum. Kazık gibi fiyatlarla satıldığı sürece ve makul bir fiyata inmediği sürece asla korsandan vazgeçmeyecem.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

saol acıklama icin kardes

Korsana HAyIIr!!!En İyisi OrJinall

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ewet destekliyorum!!!
    kahrolsun korsan....
    yaşasın ornijal!!!

Kardeş çok akıllıca bi iş yapmışsın ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

yaw arkadaşlar benim sorun daha büyük. options'tan ayarlara geliom. sonra kaydetme zamanı warya onu her ay yapıorm ama her zamn deişio we her gün kaydet oluo kendi kendine.

ewet orjinal alcan

hergün kayıt oluyor bende fm 2005 oynamaya başladım

vinaldo's_kebap Misafir

ben orjinal kullanıyorum ama yinede para birimi olarak tayland bahtını seçiyorum

bencede ama napcan türk milleeti işin kolayına ve uczuna kaçyo

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Quote Originally Posted by alierennet
    Gidin orijinal alın diyenlere bakın, sadece oyun demiyorum. Bilgisayarlarınızın yüzde kaçı orijinal program veya oyunla yüklü bir söyleyin bakalım. Hadi onu geçelim kaç kişi orijinal işletim sistemi kullanıyor.

Burada hava atmayın orijinal alın diyerek.

Ben çatır çatır korsan kullanıyorum. İyide yapıyorum. Kazık gibi fiyatlarla satıldığı sürece ve makul bir fiyata inmediği sürece asla korsandan vazgeçmeyecem.
    Ben Sana orjinal Kullanıyorum Demedim - Kafası Çalışmayan Adamlar Gidiyo Korsan Alıyo - Bi de Sonra Yok Şu Hata Yok Bu Hata Var -

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by eser3131
    Ben Sana orjinal Kullanıyorum Demedim - Kafası Çalışmayan Adamlar Gidiyo Korsan Alıyo - Bi de Sonra Yok Şu Hata Yok Bu Hata Var -
    bunun kafa çalışıp çalışmamayla bi alakası yok;
    lütfen mesaj yazarken işi hakaret boyutuna getirme ve forumda tartışma yaratma.bu tamamen parasal bi mesele.

varya bu sigamesin tuzagı bence

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar boşuna tartışmayın, Tayland' da korsanla mücadele kapsamında bazı değişiklikler yapıldı ve lisanslı ürün sahipleri ile sözleşmeler imzalandı. Buna göre Tayland' da satılan lisanslı ürünler olduça ucuz. Mesela bir windows xp 30 dolar mı öyyle birşey, FM de orada 15-20 dolar civarında.... Ama buraya özgü lisanslı kopya süsümleri satılıyor, ülke dışında da satışı yasak...

İnternetten indirilen veya kopya cd alanlar muhtemelen Tayland' da satılan FM sürümüne denk geliyorlar ve bu durumda da böyle sorunlarla karşılaşıyorlar...

Buna yapılacak bir şey yok maalesef...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

yahu burda orjinal vardı da biz mi almadık ...

ya ben dısardan aldım ama kopyasıydı yani orjinal deildi,orjinalleri cok pahalı kim alcak

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

sen korsan almak tamamen sans işi
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri