Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 166 arası toplam 166 sonuç

Konu: Bir Maçta En Uzak Kaç Metreden Gol Attınız!!!

Valla atıyorsun falan demeyinde yalan olmasın 40-45 yard diye hatırlıyorum yanlış da olabilir.

inanmayacaksınız sunderland ile oynuyordum maçın sonlarına doğru kalecim kaleden kaleye gol attı........

Bende Murat Erdogan ankaraspor ile 65 metreden attı.Kaleci ileri acılmısmıstı caprazdan ortasahanın gerısınden attı

Necati metresini bilmiyom ama orta yuvarlakın önününden atmıştı kaleci vardı

30 Metre den atmıştım Alex ile ama Alex'i Beşiktaş'a almıştım

71 m cihan haspolatlı defanstan topu çıkartırken fazla wuruyo kale dibinde tuncay kafa atmış gibi gözüküyo ama skorda cihan haspolatlı yazıyo

Lightbulb Uzaktan gol?????

arkadaşlar maksat uzaktan gol atmak değil iyi cevap yazmışınız önemli olan nasıl oynadıkları saygılarımı iletiyorum sizlere

ben uzaktan 37 metreden gol attım(kaleci kaledeydi).ama birde 48 mtreden yedim.yedek kaleci almadım maçta sonra kaleci sakatlandı.kaleye petr johanayı geçirdim.ve o gölü yedi.(kaledeydi)golü ali güneş attı

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

Cafercan benim sahamdan 70 metre

60 metre ibrahimoviç bide 55 var cisse

tam metresini hatırlamıyorum ama kendi yarım dairemden attım..süperdi

tam metresini hatırlamıyorum ama kendi yarım dairemden attım..süperdi

Nesil
    2006
    Yer
    İST

ben arsenal dim lig maçında toure ile bi frikik oldu benim yarı sahadan kullandı gol oldu ama adam da gol olmasını beklemiyordu.adam topu ileri ye dogru gonderdi ve gol oldu

Hızlı gelişen bir atakta karşı takımın kalecisi kaleden çok az açılmıştı Kleberson un ortasaha ya yakın bir noktada aşırtma bi gole imza attı...

Alex ile 30 metreden attığımı belirtmiştim

Nesil
    2006
    Yer
    Kartal/İstanbul

benim olay şöyle:şimdi atak geliştiriyom defans uzaklaştırdı kalecide birazcık ilerde.lucio da kendi kalesine dönüktü önce döndü sonra bi aşırtma...bayern münihle de en güzel golüm o yani.yeri de ortasahanın birazcık ilersi

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri