Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 142 sonuç

Konu: Kupalara ambargo koyun!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

yok kardesim beni yanlıs anladın ben oyle sert konusmadım

sadece fikrimi belirtmek istedim o kadar.

bence benim taktiği surekli dene...

burak aynı zamanda kendi turnuvalarında bu tip seylerin olmadıgını da belirtmişti

neyse kardesim benim taktikten verim alırsan veya eksik gorursen haber ver olur mu?

ii fmler

bence ii taktik yaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

bu taktik bende tutmaz gibi ya fahri dmcde iyi mcde denemedim ayrıca ben oyuncularımı hızlı tempoda oynatmaya alıştım maradonaya da free role verdim neyse benim taktik tutuyo gibi 5 maçta yenilgim yok olursa seninkini kullanırım tekrar kolay gelsin herkese

peluk kardeş bu ortadaki ikili nin positionslarından bahsetsene bi ikiside mc mi olcak hem mc hem amc özellkleri olcakmı yoksa sağdaki dm soldaki mc hangisi

teşekkürler güzel paylaşım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by mahoo
    peluk kardeş bu ortadaki ikili nin positionslarından bahsetsene bi ikiside mc mi olcak hem mc hem amc özellkleri olcakmı yoksa sağdaki dm soldaki mc hangisi
    bakın arkadaslsr taktikle ilgili baikac bilgi daha vereyim size:

sag taraftaki mc daha defansif oynayan mcdir

sol taraftaki ise daha atak olandır..

bu taktikle top hep sizin kontrolünüzde olur..

diyelim ki sizin takımınızın adı A olsun. karsı takım da B olsun.
    mac içinde cogu kez "B takımı A takımıyla bas edemiyor der"

sağlı sollu ortalarla capraz kosularla hep rakibi tehdit edersiniz.

rakibin sahasına oyunu yıkarsınız..

bir de savunma ile alakalı bişey belirtmek istiyorum..

savunmadaki adamlar sıkı markaj yapıyor iki tane mc ile birlikte. bu adamların sıkı markaj yapması rakip forveti kontrol altına almak içindir...
    eger sıkı markaj uygulanmazsa defansta, rakip forvetler ceza alanınızda daha rahat dolasır ve pozisyonlar üretirler..
    sıkı markaj yaptıgınızda rakibi kendi ceza alanınıza sokmaksınız.
    fakat fm2006 yı kuran arkadaslar buna bir cozum uretmisler heralde cnku savunma sıkı markaj yapınca rakibin forvetleri topu almak için ceza alanına kadar geliyorlar ve genelde 30 metre civarından sut girişiminde bulunuyorlar.
    tabi bu uzaktan girişimlerde rakibin attıgı sutlar cogu kez dısarı cıkıyo veya bizim kalecimiz topu rahatca kontrol ediyo..
    genelde bu taktiği kullanırsanız rakibin attıgı sutların az bir kısmının kaleyi buldugunu göreceksiniz.

eger isterseniz kendi orta sahanızdaki iki mc oyuncusundan sıkımarajı kaldırabilirsinz

bir de dr ve dl oyuncularınıza orta yeri seceneginde "derin" sekmesini kullanırsanız dr ve dl ortalarını geriden acar ve fazla ileri cıkmazlar.

bu taktikle rakibi kalenizden uzak tutarsınız..

ii fmler arkadaslar

paylaşımın için saol bi deniyelim

arkadaşlar dün denedim peluk'un taktiğini süper bjk ile oynadıgım da 13 maçta 1 maglubiyet 1 yenilgi aldım 3 yeni ve kaliteli yabancıyı takıma kattım canavar gibi ilerliyorum bence sizde bu taktiği mutlaka bir deneyin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

90'a yakın arkadasım indirmiş deneyenler yorumlarını iletsin arkadaslar...
    indirenlere ve yorum yapanlara tesekkürler
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by erayaydemir
    arkadaşlar dün denedim peluk'un taktiğini süper bjk ile oynadıgım da 13 maçta 1 maglubiyet 1 yenilgi aldım 3 yeni ve kaliteli yabancıyı takıma kattım canavar gibi ilerliyorum bence sizde bu taktiği mutlaka bir deneyin
    1 maglubiyet bir yenilgi çok güzel yaa

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ii bir baslangıc olmus..

deneyen arkadaslsrımdan yorum yapmalarını ve mümkünse tavsiyelerle beraber ss koymalarını istiyorum...

ii fmler arkadaslar

arkadaslar 107 kişi indirmiş ss içeren yorum ve eleştirilerinizi de bekliyorum...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

kardeşler ben bu taktikten önce ligde 6. dım bu taktiği uygulamaya başladım 19 maçta 2 mağlubiyet 17 galibiyet aldım ve 1. yim 2. ye 14 puan fark attım bu arada ben nantes im -ellerine sağlık kardeş-

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

helal olsun arkadasım ii iş cıkarmıssın...

screenshot koyabilirsen koy istersen...

ama gercekten basarılı olmus..

antremanları ad kullandın mı?

kullanmadıysan bol koçla kullanmanı tavsiye ederim

antları da senden aldım nantes de bayaa koç var hepsine 2 şer görev verdim orası iyidir de bişi sorcam bi herif (michal papadopoulos) sakatlandı 5 ay sakatlıı düzeldi de özellikleri yerlerde napaabilirm ağır bi program versem mi elimde patlasın istemiorm:S-bu arada son maçımca bordeaux u 6-1 yendim tabiki senin taktikle-bi de sanrım taktikten kaynaklanıo bn de mc deki adam walter baseggio 25 maçta 20 gol attı forvetlerden fazla tkrar ellerine sağlık inş böle istikrarlı bi şekilde sürer...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by mahoo
    antları da senden aldım nantes de bayaa koç var hepsine 2 şer görev verdim orası iyidir de bişi sorcam bi herif (michal papadopoulos) sakatlandı 5 ay sakatlıı düzeldi de özellikleri yerlerde napaabilirm ağır bi program versem mi elimde patlasın istemiorm:S-bu arada son maçımca bordeaux u 6-1 yendim tabiki senin taktikle-bi de sanrım taktikten kaynaklanıo bn de mc deki adam walter baseggio 25 maçta 20 gol attı forvetlerden fazla tkrar ellerine sağlık inş böle istikrarlı bi şekilde sürer...
    eyvallah kardesim

sakatlanan adamını basta biraz hafif antreman yaptır sonra yine devam etsin aynen...

ağır bi program verme tekrar sakatlanabilir

long shotları iyiyse cok gol atar sol taraftaki mc oyuncun..

basarılarının devamını dilerim inşallah avrupada da basarılı olursun.

ii fmler...

Kardeş şimdi indirdim.Bazı takımları yenemediğim için alternatif bi taktik olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

yenemediğin takımları yenersen veya bir eksiğini görürsen haber ver sanal kardes olur mu? ii fmler

arkadaşlar mumkünse her antreman için tet antrenör kullanın yani shot için bir antrenör goalkeeping için bir antrenör kullanın antreman veriminiz artar

Arrow

taktik ve anteremanlar cok iyi ve güzel 5 mac yaptım daha 4 galibiyet 1 bereberlik aldım 2 takım calıstırıyorum Chelsea ve ingiltere mili takımını her sey guzel gidiyor suan hersey icin cok sagol

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by By_Redline
    taktik ve anteremanlar cok iyi ve güzel 5 mac yaptım daha 4 galibiyet 1 bereberlik aldım 2 takım calıstırıyorum Chelsea ve ingiltere mili takımını her sey guzel gidiyor suan hersey icin cok sagol
    onemli deil arkadasım ii basarılar elde edersen ss de koymayı unutma

arkadaşlar biraz yardımcı olun bende sizin gibi kadromu göstermek istiyom özellikle peluk gibi tıklayıpda açılıyo ya nasıl yapıyonuz ya onları ben daha yeniyim ve de hiçbirinizi tanımıyorum yardımcı olursanız sevinirim öğretirseniz paylaşım için hazırım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bu sorunu cözümü verildi zannederseem ama belirteyim:
    imageschack.us sitesinden resim upload etmen mümkün..

mesela ben şimdi nik besagno nun profilini göstermek istiyorum na***am

arkdaşım aradığını burda bulabilirsin http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9755

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

dediğim gibi bu sorunun cevabı var bu sitede biraz arastır diğer forum başlıklarını bulursun. hem orada gorsel olarak da anlatmıslar..
    oyuncunu resmini kaydettiysen diğer mesajda dediğim siteye gir rahatca bedava yayınlarsın o siteden sana link verilecek onu da kopyala yapıstr yaparsın

ama dedğim gibi bu baslıgın altında bu gibi şeylerin konusulmaması lazım
    biraz arastır benim dediklerimden anlamadısysan o zaman bulursun

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by master_ozzy
    wala dostum bu taktik tamamen wings taktigine benzetilerek yapılmıs bi taktik hem takım komutları hem oyuncu komutlarıı hem dizilis hemde oyun tarzı (dusuk tempolu kısa paslı genis ve kanatlardan oynayan) tıpatıp aynı lutfen deneyen arkadaslar da bi karsılastırma yapsın ama bu taktigin bi yeniligi veya yaratıcı bi yanı olmadıgını soyleyebilirim hatta biraz daha paranoyaklasırsak sen bu ss attıgın basarıları wings taktigi ile yaptın daha sonra da taktik yaptım diyebilmek icin buna benzer bi taktigi degistirerek buraya gonderdin dikkat ederseni indirdiginiz taktigin 2023 yılında duzenlendigi yazıyor bu da demek oluyor ki yaptıgın basarıları baska bi taktikle yaptın 2023 yılında geldiginde de ben bi taktik yaptım diyebilmek icin bunu hazırladın nasıl ama tam komplo teorisi
    Evet master_ozzy:

Herkes senin büyük bir taktikçi olduğunu sanıyor ANCAK;
    O korner taktiğini yabancı bir siteden çaldığını biliyorum.

Ayrıca; özel komutların %80 ini oyundan çaldığını biliyorum.
    Buna karşılık bu arkadaşımızın taktiğine laf ediyorsun.
    Bir kere bu taktik wings taktiğinden 10 kat daha başarılıdır.
    İleride kullananlar yorumlayacak.

Ayrıca o senin gibi oyuncu komutlarını oyunun taktiklerinden çalmadı.
    Hiç bir alakası yok senin o çaldığın taktikle.

Buradakileri rahatsız eden bir şey: aslında o çaldığın ve beğenilen taktiği korumaya çalışan üyeler sayesinde gizleniyor. O da şu: gerçekten çok kendini beğenmişlik yapıyorsun. Sanki o taktiği sen yapmışsın gibi.

Ve sen bir de ortamı yumuşatıp peluk arkadaşımızdan sağlam bir mesaj yememek için bir de ortamı yumuşatmaya çalışıyorsun. Ne demekmiş yok ilk sefer okumadıydım, yok şöyleydi yok böyleydi..
    Bunlar hiç hoş şeyler değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ForCimbom
    Evet master_ozzy:

Herkes senin büyük bir taktikçi olduğunu sanıyor ANCAK;
    O korner taktiğini yabancı bir siteden çaldığını biliyorum.

Ayrıca; özel komutların %80 ini oyundan çaldığını biliyorum.
    Buna karşılık bu arkadaşımızın taktiğine laf ediyorsun.
    Bir kere bu taktik wings taktiğinden 10 kat daha başarılıdır.
    İleride kullananlar yorumlayacak.

Ayrıca o senin gibi oyuncu komutlarını oyunun taktiklerinden çalmadı.
    Hiç bir alakası yok senin o çaldığın taktikle.

Buradakileri rahatsız eden bir şey: aslında o çaldığın ve beğenilen taktiği korumaya çalışan üyeler sayesinde gizleniyor. O da şu: gerçekten çok kendini beğenmişlik yapıyorsun. Sanki o taktiği sen yapmışsın gibi.

Ve sen bir de ortamı yumuşatıp peluk arkadaşımızdan sağlam bir mesaj yememek için bir de ortamı yumuşatmaya çalışıyorsun. Ne demekmiş yok ilk sefer okumadıydım, yok şöyleydi yok böyleydi..
    Bunlar hiç hoş şeyler değil.

arkadaslar ben bu korner taktiğinin çalıntı olduğunu günlerden beri söylüyorum fakat ne bölüm sorumlusu ne de administrator hiçbir yorum yapmıyor...

az önce burak gereksiz mesaj alanına bir taktik konusu tasşıdı..

ben bu korner olayının calıntı oldugun günler oncesi belirtmiştim

korner olayını bütün fm dünyası tartışıyor fakat bu arkasımız akıllılık edip kendi yaptıgını belirtiyor.

tekrar belirtiyorum: korner olayını fm dünyası tartısıyor ve tartısmaktadır...

ve iddia ediyorum: belirttiğim değişiklikleri de yapınca bu taktik FM'NİN EN İYİ TAKTİĞİDİR....

VE PATENTİ ÇALINTI OLMAYIP TAMAMEN BANA AİTTİR.

deneyen kardeslerim yorum yapmaktan cekinmeyin

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by peluk
    arkadaslar ben bu korner taktiğinin çalıntı olduğunu günlerden beri söylüyorum fakat ne bölüm sorumlusu ne de administrator hiçbir yorum yapmıyor...

az önce burak gereksiz mesaj alanına bir taktik konusu tasşıdı..

ben bu korner olayının calıntı oldugun günler oncesi belirtmiştim

korner olayını bütün fm dünyası tartışıyor fakat bu arkasımız akıllılık edip kendi yaptıgını belirtiyor.

tekrar belirtiyorum: korner olayını fm dünyası tartısıyor ve tartısmaktadır...

ve iddia ediyorum: belirttiğim değişiklikleri de yapınca bu taktik FM'NİN EN İYİ TAKTİĞİDİR....

VE PATENTİ ÇALINTI OLMAYIP TAMAMEN BANA AİTTİR.

deneyen kardeslerim yorum yapmaktan cekinmeyin
    Ilk ben soyledim bir kere) Calinti olmasa bile Ozzy'nin saldirgan tavirlari onu antipatik yapiyor, simdi bende bir taktik var yabanci siteden edindigim inanilmaz sonuclar aliyorum, bunu birazcik allayip pullayip demaio_super_taktik.tac mi yapayim. Herseyin basi birbirimize saygi. Iyi gunler dilerim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by demaio
    Ilk ben soyledim bir kere) Calinti olmasa bile Ozzy'nin saldirgan tavirlari onu antipatik yapiyor, simdi bende bir taktik var yabanci siteden edindigim inanilmaz sonuclar aliyorum, bunu birazcik allayip pullayip demaio_super_taktik.tac mi yapayim. Herseyin basi birbirimize saygi. Iyi gunler dilerim...

kardes cook haklısın!!!!!

Pek mesaj yazmasamda çok okuyorum ve siteyi uzun süredir takip ediyorum. "Peluk" arkadaşa da hep destek tam destek. Bana da sanki fevri davranılıyor gibi geldi; ama konunun uzadığıda bir gerçek. (Tabi ki sadece benim fikrim)
    Bu arada "meşhur" taktiği bende denemek istiyorum (şu an 2021 yılındayım ve nereden indirdiğimi unuttuğum 4-1-2-1-2 attack v6.1 taktiğini kullanıyorum ve sıkıldım) ama Peluk'un verdiği link bozuk ve dosya inmiyor. O da kafeden internete girdiği için şu sıralar yok. Birisi başka bir link verirse veya e-mailime gönderirse memnun olurum.
    Bol FM li günler....

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bak ya hurmetle konustuk o kadar soz de verdim hicbir konuya cvp yazmıcam die zorla dinden imandan cıkarıosunuz forcimom dostum biz arkadasla ozel mesajlastık hallettik sen simdi nerden cıkarıosun ne calıntısıymıs bu oyuncu komutlarını oyundan calmısım bilmem ne dostum senin kafan iyi calısmıo galiba oyun icinde yapılan komutlar kullanılmak icindir bunu kullanmak ne zmndan beri calmak oluo soler misin bunu bana hem taktige laf atıyosun madem sen benden once yapsaydın cok biliosan senin taktigin kullansaydı herkes senin taktigin basarılı olsaydı olan seyleri kullanıp duzenlemek uyarlamak birlestirmek herkesin yapabilecegi birsey deildir dostum bunun icin bile kafa yormak aklını calıstırmak gerekir bilmem anlatabildim mi hurmet bunu okursan bana hak vericeksin umarım

ca korner taktigi icin calıntı dien arkadaslara da bi kac lafım var benden once bu taktigi biliosunuz madem sizde bu forumda paylasabilirdiniz ve bilmeyenelerler ogrenebilirdi ben asla korner taktigi icin ben yarattım bnm taktigim demedim sadece wings taktiginin parcası dedim deneyenler ve taktigi ilk gorenlerde bu taktigi ilk bende gordukleri icin diger konularda ozzynin taktigi olarak gecti ama bu tamamen dier arkadasların soyledigi isterseniz usenmeyip gonderdigim butun msjlara bakabilirsiniz

4-4-2 wings taktigindeki korner taktigi dısında hangi komut veya oynanıs taklit veya calıntı bunu bi arkadaslara acıklayabilir misiniz?

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri