Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 142 sonuç

Konu: Kupalara ambargo koyun!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

Thumbs up

Quote Originally Posted by alexx20fb
    tebrikler guzel bi calısma hic hile yok dimi?
    evet eğer hile yoksa gerçekten çok iyi bir çalışma olmuş!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ya ben bişey demiyorum...
    o konu tartısıldı ve ben o şeyin 2005'ten beri var oldugunu belirttim...
    ben bişey demiyorum haftasonu konusacagım..
    herkesin foyası ortaya cıkacak..

ayrıca ben hile yapmam belirteyim

yapsam saygınlıgım kalmaz

bişey daha belirteyim:

underground takılmayın... en iyisi turksportal...

arkadasler bu arada eger taktiği indiremiyorsanız sorun link'te deil belirteyim

dün ben cıktıgımda 224'tü su anda 289 olmus indiren sayısı

yorumalrınızı bekliyorum. saygılar
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by r_a_z_o_r
    Korner taktiği 100% senin eserinmi.Yalnış anlama ama ben bu korner taktiğini brazil taktik paketinde görmüştüm.
    Quote Originally Posted by master_ozzy
    taktik tamamen bnmdir arkadasım nerde gordugunu bilmiyorum ama bnm ble bi seyden hbrm yok ayrıca bu taktigi yeni yayınlamadım nerdese 1 ay falan oldu belki daha fazla bnm taktikten bi alıntı yapılmıs olabilr hic bir fikrim yok
    ca korner taktigi icin calıntı dien arkadaslara da bi kac lafım var benden once bu taktigi biliosunuz madem sizde bu forumda paylasabilirdiniz ve bilmeyenelerler ogrenebilirdi ben asla korner taktigi icin ben yarattım bnm taktigim demedim sadece wings taktiginin parcası dedim deneyenler ve taktigi ilk gorenlerde bu taktigi ilk bende gordukleri icin diger konularda ozzynin taktigi olarak gecti ama bu tamamen dier arkadasların soyledigi isterseniz usenmeyip gonderdigim butun msjlara bakabilirsiniz

4-4-2 wings taktigindeki korner taktigi dısında hangi komut veya oynanıs taklit veya calıntı bunu bi arkadaslara acıklayabilir misiniz?

http://forum.turksportal.net/vb/show...t=10019&page=9

master ozzyy kardeş benim kafam karıştı korner alıntımı değilmi.

arkadaşlar peluk'un taktiğiyle bjk ile ilk sezonda 2 maglubiyet 2 beraberlik le 29. haftada şampiyonlugumu ilan ettim oldukça iyi bir taktik yalnız kanattaki adamların süratli driplingi yüksek olmasına dikkat edin ve en önemlisi orta sahada mc mevkiinde oynayan ama asıl ozellikleri dmc olan oyuncunuzun mc de oynayabilme kabileyitinde olması çok önemli takımnız maglup duruma düşse bile kesinlikle oyundan kopmuyor ve 90 dakika maça asılıyorlar tavsiye ediyorum bu taktiği hepinize

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

alıntı oldugu soylenmis ama bu taktigi kullanıp gostermek niye daha once kimsenin aklına gelmedi veya kimseyle paylasılmadı onu cok mrk ediyorum taktigi ben yayınladıktan sonra mı herkes mrk edip de arastırdı onu anlamadım taktigi bircok kullanıcıya kazandıran bnm (turksportal adına) ve hepside memnun durumdan ve basarılı bi taktik bu durumda kimsenin sikayet etmeye hakkı yok begenmiyo olabilirsiniz ya da size hile olarak gozukebilir o zmn kullanmazsınız ben sadece bilmeyen herkese gostermek istedim hepsi bu ve Wings taktiginin icine koyarak da bunu taktigin bi parcası olarak herkesle paylastım ayrıca dier sorunu da cevaplıyım taktigi brazil taktik paketinde gordugunu soylemissin ben de bu yuzden ole bi alıntı veya calma yapmadıgımı soyledim sana yani burda yayınlanan herhangi bi paketten ogrenmedim bu taktigi dedigim gibi bu sitede taktigi orjinal yayınlayan ilk bnm o yuzden de baska bi taktik paketinden alıntı olmadıgını soyledim

alıntı oldugu soylenmis ama bu taktigi kullanıp gostermek niye daha once kimsenin aklına gelmedi veya kimseyle paylasılmadı onu cok mrk ediyorum taktigi ben yayınladıktan sonra mı herkes mrk edip de arastırdı onu anlamadım taktigi bircok kullanıcıya kazandıran bnm (turksportal adına) ve hepside memnun durumdan ve basarılı bi taktik bu durumda kimsenin sikayet etmeye hakkı yok begenmiyo olabilirsiniz ya da size hile olarak gozukebilir o zmn kullanmazsınız ben sadece bilmeyen herkese gostermek istedim hepsi bu ve Wings taktiginin icine koyarak da bunu taktigin bi parcası olarak herkesle paylastım ayrıca dier sorunu da cevaplıyım taktigi brazil taktik paketinde gordugunu soylemissin ben de bu yuzden ole bi alıntı veya calma yapmadıgımı soyledim sana yani burda yayınlanan herhangi bi paketten ogrenmedim bu taktigi dedigim gibi bu sitede taktigi orjinal yayınlayan ilk bnm o yuzden de baska bi taktik paketinden alıntı olmadıgını soyledim
    Kardeş senin taktiğine veya başka bir arkadaşın taktiğine en ufak lafım yok artı beni bağlamazda benim takıldığım konu korner olayı ben bunu uzun zamandır kullanıyordum ve kaynağı yurt dışıdır ama korner bana ait deyip ucuz popülizm yaparsan bu sana zarar verir dostum buna bir açıklık getir olsun bitsin bu iş.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

soylencek hersey soylendi zaten ne dememi bekliyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kardeş senin taktiğine veya başka bir arkadaşın taktiğine en ufak lafım yok artı beni bağlamazda benim takıldığım konu korner olayı ben bunu uzun zamandır kullanıyordum ve kaynağı yurt dışıdır ama korner bana ait deyip ucuz popülizm yaparsan bu sana zarar verir dostum buna bir açıklık getir olsun bitsin bu iş.
    ya razor ben ne diyorum iki haftadır?
    bu taktiği dünya biliyor....
    çalıntıdır bu taktik.
    ama prim yapılmıstır bu da bir gercektir.

en iyisi benim taktik dostum tamamen kendi tecrübelerimle ürettim

soylencek hersey soylendi zaten ne dememi bekliyorsun?
    ben bu korner olayını hile olarak gordugum için paylasmadım arkadaslarımla yoksa biliyodum ok?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

evet arkadaşlar taktiği denemedim ama master ozzy döktürmüş valla(ilk sayfadan bahsediyorum.hoşuma gitti valla) çok pis gaza gelmiş yapmayın benim taktik seninkini geçer gibi şeyler ne o oyle en uzağa ben işerim gibi birbirinizi kırmayın taktik iyiyse iyidir kotuysede kotudur yada sorun sizdedir

Ben wings i de denedim peluk un 442 hakim olan taktiğinide oynadığım takım sivasspor da wings taktiği hic bi artı kazandıramamısken peluk un taktik ile üst üste galibiyetler aldım dolayısıyla en azından sivasspor icin ben peluğun tactiğini oynuyorum ama bu tabi ki wings in kötü oldugu anlamına gelmez bende aşı tutması sadece o kadar. Peluğun taktik çou takıma uyuyor bence baya etkili herkese Saygıalr...

yaa indiremiyom ben bakım calısması var diyo ama az once 368di bidaha baktım 369 olmus sorun bendemi sadece yahuu sansa bakk

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by notformoney
    evet arkadaşlar taktiği denemedim ama master ozzy döktürmüş valla(ilk sayfadan bahsediyorum.hoşuma gitti valla) çok pis gaza gelmiş yapmayın benim taktik seninkini geçer gibi şeyler ne o oyle en uzağa ben işerim gibi birbirinizi kırmayın taktik iyiyse iyidir kotuysede kotudur yada sorun sizdedir
    wala ben aslında kimseye ole laf atmam yada en iyisi bnm demem demedim de ama peluk arkadas aramızdaki gerginligi ilk baslatan kisidr bunu da kotu amaclı yazmıyoru zaten kendi konularım dısında msj yazmıcagımı soyledim sadece bana sorulan sorulara cvp veriorum durduk yere korner taktigi hakkında hiledir vs die konular acılıp bnm taktigim icin korner taktigi olmasa hicbir ise yaramaz manasında yazılar yazılmıstır buna ragmen ben o konularda kimseye sert msj yazmamıstım ama madem ole milletin taktigine laf sokmak milletin isi bende yorum yapayım dedim ama yine de bu yaptıgımın dogru bi se oldugunu gostermez kapanmıs konuları acmak istemiyorum peluk umarım yine tartısma cıkmaz sadece arkadasların soylediklerine cvp yazıorum

kesinlikle wingsten daha iyi bir taktik oyuncu komutları vs. süper olmuş tşkler

Quote Originally Posted by freyzs
    yaa indiremiyom ben bakım calısması var diyo ama az once 368di bidaha baktım 369 olmus sorun bendemi sadece yahuu sansa bakk
    Sen her denediğinde sayıyı bir arttırıyorsun. İndirme sayısını arttırmak için o adrese gitmen yeterli. Yani aslında o kadar çok indirilmedi. Sadece ben bile o sayıyı 30 kadar yükselttim. İndirenlerden birisi siteye veya rapide yükleyip linkini verirse süper olur. Yeni sezona başlayacam. Bende bir an önce denemek istiyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

hazırlık macları cok onemli dostum...

dikkat edin

sabredin

beni antremanlarımı kullanın

isterseniz foruma eklediğim yeni taktiğe bakın.....

o daha da süper...

ozzy1993 Misafir

Peluk öncelikle bi yanlısın war taktik için sabır gerekmiyor direk takıma uyum salıo yani çok gusel
    ben bu taktikle kocaelsporla türkiye kupası finalinde galatasarayı 3-0 yendim
    2. ligi de 93 puanla bitirdim

bence diğer arkadaslar da yorum yapmalı peluk arkadasımız yorumu ve ss leri hak ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

eyvallah dostum başarılara devam

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

taktiğin mükemmel gerçekten

arkadaşlar taktik ilk sezon müthiş işlio da sezon sonu adamlarınızı taktiğe göre transfer ederseniz bnm gibi 2 . sezn hüsrana uğramazsınız..

abi gerçekten süper bi taktie benzio daa dneyemedim ama şu msj ı atar atmaz taktii çekiorm kariyerin de süper ii fm ler ne diim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

dostum 2. lig için de ii bu taktik...

dene ve gör..

Quote Originally Posted by alexx20fb
    kardes cook haklısın!!!!!
    kesinlikle katılıorm

ya bu dosyayı neree atıoduk napıoduk sildim yine yükledim şimdi napcamı hatırlamıom bi el uzatabilir miyiz??

ya peluk kardesim bu dosya hemen paylasda acılmıyo...baska nerden bulabilirim sana zahmet...bende bi denemek istiyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

yarın rapidsharede de eklicem ama hemenpaylasta acılması lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Gayet acik sanirim bu mesajlardan sonra

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

artık benim taktiğim konusunda bu korner taktiği tartışılmasın arkadaslar lütfen rica ederim

sadece benim taktiğimi deneyenler yorum yapsın lütfen bu konu başlığı altında...

artık rica ediyorum böyle saçma konuları tartışmayalım..

indiren arkadaslarım lütfen ss koyup ii veya kötü yorum yaparlarsa sevinirim

wala taktik çok ii benim eski bi taktik wardı samsunla ligde ilk haftalarla fırtına gibi esiyodum sora söndüm bu taktikle yine lige tutundum 6. bitrdm türkiye kupası finalde fenerbahce ye kaybettim o da anelka nın kişisel becersi dolayısıla şimdi euro2008 de de italya ya bu taktii uygulatcm ss de yakında koycm şmdilik hangi maçın ss ini kosam die düşündüm bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

koy dostum hepsini koy. cok ss göz cıkartmaz

yorumlara devam eden arkadaslara tesekkürler.

saoL bi deniyeLim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ben biraz daha üzerinde uğraştım
    tempoyu iki kademe artırırsan ve takımın alan daraltmasını en sağ tarafa getirirsen daha ii sonuc alırsın ama her türlü ii çalısır dostum

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri