Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 142 arası toplam 142 sonuç

Konu: Kupalara ambargo koyun!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ICEMAN
    dostum bende indiremedim hemenpaylaştan rapide atarsan sevinirim eline sağlık bu arada...
    az sonra atıyorum haberdar olacaksınız

http://rapidshare.de/files/30803598/..._May_2007_.tac

arkadaslar rapid linki:

update edilmiştir
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

kardes helal olsun sana herkesi yeniyom

saol dostum

4. Default

taktiğin süper kardeş eline sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

sagolun kardesler ama ss de koysanız ii olurdu
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel Çalışma olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

eyvallha kardesim sagolasın. ustun basarı yakalrsan ss de koymayı unutma

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Az sonra bende yüklicem.Paylaşım için sağol.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

http://rapidshare.de/files/26603013/st.tsh.html
    st antremanı açılmıyor iniyor fakat açılmıyor diğerlerinde sorun yok teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

tesekkürler acılmıyorrsa bir daha dene

olmazsa st oyuncuların için shooting, aerobic ve ball control gibi antreman sekmelerini makul düzeyde agır antreman olmadan yukseltmeye calıs

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Şimdi bir Şey Diyecem Belki Bu Yüzden Uyarı alabilirim

Konuyu Şöyle Baştan Sona Okudum Sanki Bu Taktik Bölümü Şirketlere Ayrılmış - En Büyükleri Master_ozzy ve PELUK Ben Burda Yazılanlardan Bunu Gördüm - Bazıları 4-4-2 Wings ten Vazgeçmem Paylaşım İçin SAOL (Bunlar Ozzy ciler) - Emeğin İçin Saol Denedim Mükkemmel Taktikler Peluk İşte SS lerim ( Bunlar Peluk cular) - Burda Yazılanlar Bana Bunu İfade Etti - Daha Doğrusu Taktikten İyi Anlayan Kişiler Sürekli Yeni Taktikler Çıkarıyo (Örneğin Peluk) - Diğer Kişilerde Taktik Hakkında Olur olmaz Yorum Yapıolar ( Bunlar Diğer Taktik Uzmanları Örnek : Master_ozzy) - Umarım Bu Söylediklerimi Doğru Anlar Ters Yorumlarda Bulunmazsınız

Paylaşım İçin sAol

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eser3131
    Şimdi bir Şey Diyecem Belki Bu Yüzden Uyarı alabilirim

Konuyu Şöyle Baştan Sona Okudum Sanki Bu Taktik Bölümü Şirketlere Ayrılmış - En Büyükleri Master_ozzy ve PELUK Ben Burda Yazılanlardan Bunu Gördüm - Bazıları 4-4-2 Wings ten Vazgeçmem Paylaşım İçin SAOL (Bunlar Ozzy ciler) - Emeğin İçin Saol Denedim Mükkemmel Taktikler Peluk İşte SS lerim ( Bunlar Peluk cular) - Burda Yazılanlar Bana Bunu İfade Etti - Daha Doğrusu Taktikten İyi Anlayan Kişiler Sürekli Yeni Taktikler Çıkarıyo (Örneğin Peluk) - Diğer Kişilerde Taktik Hakkında Olur olmaz Yorum Yapıolar ( Bunlar Diğer Taktik Uzmanları Örnek : Master_ozzy) - Umarım Bu Söylediklerimi Doğru Anlar Ters Yorumlarda Bulunmazsınız
    fikirlerin için teşekkür ediyorum ve senle aynı fikirleri paylaşıyorum ama bunları tekrar tekrar dile getirmek ve soğumuş bir tartışmayı tekrar sıcak bir hale getirip herkesin dikkatini çekmek de iyi bir hareket olmaz. o yüzden tekrar tartışmak yersiz. zaten ben bu konu başlığı altında bele tartışanları artık direkt bölüm sorumlularına şikayet ediyorum veya mesajlarını rapor ediyorum. yöneticiler de sağolsunlar siliyorlar..

benim için önemli olan arkadaşlarımın beni ya***ı eleştirmesi veya iyi bulup övmesi.

neyse arkadaşlar inşallah yakında 433 formasyonlu bir taktikle karşınızda olacağım inşallah o da başarılı olur.

ss koymaya ve yorumlara devam...

dostum şöyle bi okudumda sanırım övülmeye layik bi taktik daha kullanmadım sadece bi sorum olackatı bu taktikte ortasaha ikilisi gol içinmi çalışıyo defans içinmi wings taktiğinde sergenin bütün güçleri 20 idi ama sezonu 5-6 golla kapatıyodu açıkçası saçma oyuna göre...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ortasahada bir dmc bir amc ozelliğinde oyuncu var ama sen iki tane de mc oynatabilirsin

linkler ölmüş dostum bi el atarsan....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bilgisayarıma format attığımdan linkler de gitti. Zaten FM2007 çıktığından beri oynamıyorum 2006 versiyonunu.

yapma yaa neyse sağlık olsun kardeşim bu arada arkadaşlar elinde olan varsa bu taktikten upload ederse buraya sevinirim...

hiç sıkmadımı 2023 e kadar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sıkılmadım. FM seven sıkılmaz

Herşey iyi güzel de linkler gitmiş..

22. Default

arkadaşlar yanlış anlamayın ama hani normal bir kullanıcı olsanız yedeğini almamanız normal derim ama sonuçta bölüm yönetici olmuşsunuz buraya emek veriyorsunuz çabalıyorsunuz belli ki ciddiye alıyorsunuz bu işi ama yedeğini almıyorsunuz. yani bu dosyalar ufacık tefecik cd ye bile gerek yok diskete bile girer.

neyse taktiğe bakamasak da yine de paylaşım için teşekkür ederim..

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri