1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: transfer ücreti 2 katına çıkıyor ilginç!

S-B-Z Misafir

Default transfer ücreti 2 katına çıkıyor ilginç!

arkadaşlar son zamanlarda oyunumda böyle bir problem meydana çıktı sebebini bilmiyorum,sizinde başınıza geldimi ve bilen varsa yardım edebilirmi?
    adamla fiyatta anlaşıyoruz imzayı atıyor,kulübe gelince maliyeti tam ikiye katlıyor sinir oldum.yeni oyun açtım yine aynı
    işte SS'ler :

ALLAH ALLAH ilk defa öyle şeyle karşılaşıyorum... Sakın Imza ıcın yuklu para felan vermeyesın? yada Futbolcunun sözlesmesınde eskı kluplerıne ödenecek parayımı senden alıyorlar Anlamadım.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    ALLAH ALLAH ilk defa öyle şeyle karşılaşıyorum... Sakın Imza ıcın yuklu para felan vermeyesın? yada Futbolcunun sözlesmesınde eskı kluplerıne ödenecek parayımı senden alıyorlar Anlamadım.
    hayır özellikle bütün maddeleri temizliyorum sadece teklif ettiğim para var başkada bişey yok.barcelonoda eksi bütçeye düştüm sırf bu yüzden ve sinir oldum.

Nesil
    2005
    Yer
    Doğunun Parisinden

ben hiç böyle bir şeye rastlamadım enteresan birşey

Gerçekten iiginç ama şöyle de birşey var,belki sonraki satıştan yüzde seçeneğini katıyorsan olabilir dicem ama o da saçma olur

Quote Originally Posted by şampiyon
    hayır özellikle bütün maddeleri temizliyorum sadece teklif ettiğim para var başkada bişey yok.barcelonoda eksi bütçeye düştüm sırf bu yüzden ve sinir oldum.
    Böyle şeyle Karşılaşan ilk seni göruyorum. Şimdi versıyon felan sorucamda Sen bu işide bılıyorsun acaba oyunda transfer hatasımı var demekden başka birşey gelmıyor aklıma... Bir lşey daha gelıyor aklıma acaba menagerınedemı para öduyorsun

Nesil
    2006

İlk kez böyle bir olay gördüm bişey söyleyemiyecem.

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Benim Arkadaşta Oluodu Böyle 6.03 Yüklüydü - Sendede Yüklü İse Sorun Yama Olabilir

S-B-Z Misafir

yamalar yüklü ve pek çok eklenti yaptım ama sanırım 6,03 yükleyince çıktı bu meydana.önceden bişey yoktu çünkü.
    geçen gün 40 MN bütçem var,25.MN bi oyuncu aldım.2 gün sonra finansa baktım -15MN civarında.sinir oldum..

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Arkadaşım 6.03 yada 6.02 Kullanıyosan - Orjinal Cdin Olacak - Bende Türkçe Yama Harici Paket Yüklü Değil - Transferler Güncel Olmuş Olmamış Önemli Deil - Online İçin Yüklemiştim 6.03 Oyun Dağıldı - Save ler de Gitti - Orjinal Kullanıyorsan 6.03 ün Zararı Olmaz

Valla ne enteresan hatalar var oyuncuyu taksitle falanmı anlaştın belki faiz uygulamıştır tuncayada çok para vermişsin...

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by r_a_z_o_r
    Valla ne enteresan hatalar var oyuncuyu taksitle falanmı anlaştın belki faiz uygulamıştır tuncayada çok para vermişsin...
    yok sadece teklif ücreti var başka bişey yok.ve sonuç bu zaten pahalı aldık brde 2 katına çıktı ücreti.

way geldı halıne desne .) ben olsam hıc transfer yapmazdım

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    way geldı halıne desne .) ben olsam hıc transfer yapmazdım
    bende yapamıyorum zaten korkudan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

çok ilginç walla. Peki satarkende aynısı oluyomu.

ŞAMPİYON arkadaşım. Bana hiç olmadı. Eğer olursada bir çözüm yolu bulurum. Ama sen yinede bi yamalarını kontrol et.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    çok ilginç walla. Peki satarkende aynısı oluyomu.
    keşke olsaydı o zaman hiç sesimi çıkarmazdım heralde
    sergen1992 ne alaka anlamadım hiç.bana olmadı olsaydı bi çözümünü bulurdum diye.bişey biiyosan paylaşırsın.bol keseden sallıyosun.madem öyle kendinde varmış gibi bi çözsene bu problemi.hayret bişey yav.
    çözümünü kullanmayacam sadece dediğini yapabiliyonmu bi bakalım?

chelsea ya oyun sömürüo seni

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by madden
    chelsea ya oyun sömürüo seni
    bizdeki alamancıları sömürme hesabı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha önce hiç görmedim. Abramovich müdahele ediyo olmasın O heriften herşey beklenir
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Football Manager 07/data/graphics

Aynısı banada oldu.Fred'le 19.5 M anlaştık kabul bölümüne gelince 39 M oldu ama Fred'tir dedim kabul ettim yinede(başkan saolsun)

Bende nerdeyse hep boyle oluyor ona gore yapiorum transferlerimi alıştım artık

Nesil
    2007
    Yer
    isdemir/ iskenderun

aynı sorun bende de oluo arkadaşlar neden acaba

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

bayağı ilginçmiş

orjinal olmamasından kaynaklanabilir..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

yama kullanmacan başka yolu yokkk

Oyunsen Le Kafa Buluyo Eralde

arkadaşlar bu sorunun aynisi bendede var.. hem alirken hem satarken para 2 kati oLarak gidiyor. birde PAra birimi TAyland bahti oluyo her gün kaydediyor...

Fm2006 benm format atmadan önce vardi ve 2021 yiLindaydim... Sonra 2 ay sonra yüqLEdim şimdi böLe sorunLar oLuyor seßeßini baya araştirdim ama buLAmadim. Ya yeni bir cd aLip yüklemek yada böle devam etmek nediyim...

YArdimci oLacak birisi vaRSada iLgiLeNSin.

Mesaj Yetkileri