Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 78 arası toplam 78 sonuç

Konu: Din Bölümü Olsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania
    ya din bölümü açılmasın diye düşünenler niye mesaj atıyoki eğer açılırsa hiç girmessiniz zaten yani sizi alakadar edicek bi durum yok
    Aslında durun ondan ibaret değil burası fm ve spor forumları sohebt her yerde var ama din bölümü ender rastlanan bi bölüm hatta ben hiç rastlamadım bizim amacamız fm burda din değil herkesin dini kendine lütfen sosyal forumu da değiştirmeyelim

bora kargici sana sonuna kadar katılıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Burası Football Manager Resmi Araştırma sitesidir arkadaşlar.Eğer Din olursa AKP ANAP MHP CHP bölümleri siyaset bölümü ,c..rak serıal istek, a..dul.t bölümü de açalım.EEEE Nerde kaldı resmilik??

Taşkın, sonuna kadar katılıyorum. Din bölümü açılmasında, hiçbir sakınca yok. Yani açılırsa herkes paylaşım yapar, yeni bilgiler öğrenir. Fakat bu sitenin misyonuna aykırı. Reklam yapmak serbest olsa, bir forum linki verirdim, herkes de bilir vermeme de gerek yok. Türkiye'nin en büyük forum sitesinde her konu var, fakat Turksportal'da her konu değil, öncelikle FM ve Spor, ardından diğer konulara ağırlık verilmelidir. Din, Moda, Sağlık, Aşk, Komedi Merkezi, Donanım & Yazılım, Cep Telefonu vs. gibi bölümler olursa forumda, bu gibi birçok bölüm de açılacak ve forum FM ve Sporu amaç edinmiş değil, genel şeyleri amaç edinmiş hale dönecektir.

- Turksportal forumu nedir?
    - FM ve Futbol ağırlıklı, diğer sporlar da mevcuttur.

- Turksportal forumu nedir?
    - Valla abi ne ararsan var, Din, Moda, Sağlık, Futbol, Yazılım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

bence bu hali daha ii tartışmayalım boşuna

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania
    ya din bölümü açılmasın diye düşünenler niye mesaj atıyoki eğer açılırsa hiç girmessiniz zaten yani sizi alakadar edicek bi durum yok
    ben de adult bölüm olsun diye böyle bi başlık açayım o zaman sadece destekleyenler girsin...saçmalamışsın cihan kusura bakma da yani...bi konu açıldığında sadece tasvip edenler girecekse açılmasına ne gerek var o zaman?

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Quote Originally Posted by erayaydemir
    admin arkadaşlar,

burda ilk olarak din bölümünü kurmak isteyecekler ondan sonrada bu sitede inan irticai faaliyet yapmaya çalışacaklar sonrada burda vatana ve millete ve bölünmez bütünlüğe aykırı şeyler konusulacak tamam diyelim birisi din bölümünü açtınız sonra kürt diye bir bölüm açmak isteyecekler dikkatli olalım allaha çok şükür hepimiz müslümanız ama burası bunun yeri değil arkadaşlar yapmayalım
    bu mesajı volkan abi kavga çıkmasın diye editlemiş aynı zamanda benimkinide ama ben bu erayın mesajının sonunu gördüm.o zaman vaktim yoktu cevap yazamadım.ama seninle her zaman her konuda tartışırım.sen kafanı yorma benim sosyal bilgimle filan.sana bir iki kitap ismi veririm sadece yapılan yorumlardan korkup kitabın yüzüne açmazsın.bak aslanım senin yeni öğrendiğin şeyleri ben çoktan unuttum.benimle ülke sorunlarını tartışma benim ülkenin her şehrinde ama tekrarlıyorum herşehrinde abim var yani olanları hep 1. ağızından dinlerim aydın doğanın kafasına göre kesip biçtiği haberlerden öğrenmem.bir daha kimi dansa kaldıracağını iyi seç herkesle rax edilmez....
    konuya dönicek olursak bazıları olaya çirkef karıştırmadığı sürece tartışma filan çıkmaz birde yazdığımız yazının kaynağını belirtirsek tartışma kişiler üzerine değil kaynaklar üzerine olur bizde birbirimizi kırmayız....
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

S-B-Z Misafir

burası resmi fm sitesi,ve bu şekildeki kaygısını gerçekten art niyet göstermeden dile getiren arkadaşlara birşey demiyorum.bu şekilde bir kaygı haklıda olabilir esasında.kısacası çıkıp dersenizki sadece fm olur burada başka bişey olmaz diğer alanlarada karşıyım o zaman kabulüm.
    ama birde başka bölümlerin açılmasına,daha öncede yazdım,türkiye ve dünya tarihi,sinema,müzik vb. bölümler içinde aynı tepkiyi göstermeyip din bölümünü duyunca buna karşı çıkanlar var.bence diğer bölümlerde olsun karşı değilim ama eğer resmi sitede amaçtan sapma kaygısı varsa bu bölümler neden var ve buna neden kimse itiraz etmiyor?
    ne alakası var türkiye ve dünya tarihinin fm oyunuyla,sinemanın ne alakası var fm ile.ve daha nice örnekler.
    lütfen itiraz ederkende makul ölçülerde edelim.akıl,mantık kıstaslarının dışına çıkmayalım.

bence şu şekilde konuyu bağlıyalım eğer herkes 0 art niyet olacak,din parti progandası yapılmayacak,Mesela ramazanda güzel bir sohbet ortamı yaratacak,dini konularda Peygamberimiz ve Kuran'dan örneklerle sadece bilgi olacak,Hiçkimse dinsiz ilan edilemeyecekse açılsın,ama bir propaganda vs.şey olduğunda da direk olarak Din konusu tamamen kaldırılsın.Benim görüşüm bu

din parti yazmışım dini parti propagandası olacaktı özür dilerim

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    bence şu şekilde konuyu bağlıyalım eğer herkes 0 art niyet olacak,din parti progandası yapılmayacak,Mesela ramazanda güzel bir sohbet ortamı yaratacak,dini konularda Peygamberimiz ve Kuran'dan örneklerle sadece bilgi olacak,Hiçkimse dinsiz ilan edilemeyecekse açılsın,ama bir propaganda vs.şey olduğunda da direk olarak Din konusu tamamen kaldırılsın.Benim görüşüm bu

din parti yazmışım dini parti propagandası olacaktı özür dilerim
    böyle birşeyin yapılmasına zaten izin verilmez.
    ayrıca ben faydalı ve güzel sohbetlerin olacağı konusunda umutluyum.
    mesela turksportal cafedeki ortam gibi.buradada yine bildiklerimizi paylaşacağız sonuçta.

gezenti kardeşim insanlarla konusurken ilk olarak bu eray filan böyle bir hitap şekli varmı ,aydın doganın haberlerini seyrettiğimi nerden biliyorsun müneccim le bir sosyal yakınlaşman mı var,ülkenin her şehrinde abim var ne demek bunu açıklarmısın,kendini çok yukarlarda görüyorsun ve öyle oldugunu iddia ediyorsun(benim yeni ögrendiğim şeyleri sen unutmuşsunya)bu kadar kültürlü insanın!biraz daha diğer insalara düzgün hitap etmesi gerekmezmi aslanım filan bu eray çok seviyesizce ve çok cahilce bence benden daha kültürlü ve bilgili olabilirsin ama insalarla iletişim kurmayı ögren bence saygılar

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Quote Originally Posted by erayaydemir
    gezenti kardeşim insanlarla konusurken ilk olarak bu eray filan böyle bir hitap şekli varmı ,aydın doganın haberlerini seyrettiğimi nerden biliyorsun müneccim le bir sosyal yakınlaşman mı var,ülkenin her şehrinde abim var ne demek bunu açıklarmısın,kendini çok yukarlarda görüyorsun ve öyle oldugunu iddia ediyorsun(benim yeni ögrendiğim şeyleri sen unutmuşsunya)bu kadar kültürlü insanın!biraz daha diğer insalara düzgün hitap etmesi gerekmezmi aslanım filan bu eray çok seviyesizce ve çok cahilce bence benden daha kültürlü ve bilgili olabilirsin ama insalarla iletişim kurmayı ögren bence saygılar
    bak şimdi türkiyeninn her yerinde ülkü ocakları vardır.hepsininde telleri bende mevcuttur.yani ülkenin bütün illerinde diyarbakır dahil olmak üzere konuştuğum görüştüğüm büyüklerim var anladın mı?birde sana aslanım demişim kusura bakma hitap edişimde sorun var doğru ama ben bazı konulardan kafamı kaldıramadığım için hitap şeklim bozulmuş ben bazıları gibi magazin programı seyretmem.o yüzden bu tarz alışmışım ama ben her zaman yerine göre konuşmuşssumdur.sen aç olay tv arşivlerini bak bakalım oradaki kim basın konuşması yapmış ülkü ocakları orta öğretim adına yani sen merak etme ben heryerde nasıl konuşulması gerekiyorsa öyle konuşurum....
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

bak ne güzel anlattın şimdi derdini daha açıklayıcı ve daha düzgün olmuş bende magazin programlarını seyretmem ülkemizde insanlar ölürken sibel canın poposu hülya avşarın yeni sevgilisi beni ilgilendirmez ben senin kadar medyatik değilim ama gerçekten siyasi bir platformdaysan hitap şeklini düzeltirsen savunduğun görüşleri daha iyi anlatırsın ,olay tv yi seyretmiyorum bende sana kanaltürkü ve skytürkte yayınlanan ne var ne yok adlı programı seyretmeni tavsiye ederim

abi zor ya olursa anca futbolcuların dininden tartışırız :P

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

vieri abinin bi mesajını hatırlatırım sizlere

Quote Originally Posted by Vieri
    benim için bir sorun olmaz, eğer forum genelinde isteniyorsa hay hay.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saçmalamışsın hakkaten ben dine inanmıorm mesela ayrımcılık olur + hristiyanı musevisi war onlarada ayrımcılık olmazmı laik bir ülke burası

kim ne derse desin bu ülkede hala dine karşı bi bağımlılık var
    ülkenin başındaki yöneticiler bile bazı kararları alırken İslama ters gelio mu gelmio mu bakıo
    Türkiyenin çok büyük çoğunluğunun müslüman olduğunu da göz önüne alırsak bence açılsın
    seviyesiz en küçük bi konuşmayı yapanın karşısında herkesin olacağına ben eminim
    ayrıca böyle konuşmaları kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceğini düşünüyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Bu konuyu kapatıyorum, ilerleyen sürelerde açılma şartları ile dini bölüm istenip istenmediğini anketle belirleyeceğiz. Bu şekilde konu daldan dala atlıyor...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri